dr n. med.Jacek Janicki

Średnia:
4.0512345
11 opinii

• 5

Fachowiec.Byłam mile zaskoczona ze po 4h.po operacji wstałam i o własnych nogach przeszłam korytarz.Metoda endoskopowa jest godna polecenia,chociaż że nie każda przypadłość podlega takiemu operowaniu.Lekarz kompetentny,miły-polecam.

• 5

BARDZO POLECAM.miałam koszmarny ból w nodze i odc.lędźw.Doktor operował l4/l5 endoskopowo i...DOSTAŁAM NOWE ŻYCIE.(nie zrozumie ten,kto tego bólu nie zaznał).Chcę zaznaczyć,ze lekarz przygotował mnie również psychicznie,ze po operacji moge czuć sie fatalnie,a tu miła niespodzianka,bo od wybudzenia z narkozy nie musialam brac NIC przeciwbólowego,chodzę ŚLICZNIE PROSTO (juz od 4 godz po zabiegu!),noga z niedowładem wraca do życia.(dziś mija miesiąc od operacji:)poczytajcie i pomyślcie o ENDOSKOPII-widziałam ludzi po tradycyjnym cięciu-bardzo mi ich żal.polecam dr Janickiego+ endoskopię ;)Jeszcze jedno-bardzo sie balam,ze bede kaleka na wózku(tak sie nie tylko mnie kojarzy operacja kręgosłupa)tymczasem ryzyko podczas operacji ogranicza sie do krwotoku i ewent.infekcji.POlecam i jestem dozgonnie wdzięczna wykonawcy zabiegu.

• 1

Byłem 2 razy u tego dr. na konsultacji i odradzam .Nie umie odczytać rezonansu magnetycznego i powiedział że do bólu muszę sie przyzwyczaić. Ani dobrze nie zbadał. Całkowicie ODRADZAM

• 5

Świetny specjalista, postawił mnie na nogi po 6 miesiącach walki z bólem pleców. Strasznie bałem się zabiegu, ale okazał się prawie bezbolesny, po 2 dniach nie musiałem przyjmować już żadnych środków przeciwbólowych. Tego samego dnia jeszcze chodziłem już po korytarzu, a w drugiej dobie po zabiegu byłem wypisany do domu. Wreszcie nie ma bólu kręgosłupa a już zapomniałem jak to jest. Serdeczne dzięki panu doktorowi. Polecam, ma świetną rękę, blizny praktycznie nie widać, a ja wróciłem do życia.

• 5

ŚMIAŁO MOGĘ POLECIĆ DOKTORA JEST SUPER ODDANY TEMU CO ROBI I WUKONUJE TO NAJLEPIEJ JAK POTRAFI GODNY POLECENIA

• 5

Wyróżnia się bardzo duża wiedzą i mądrością oraz ogromnymi umiejętnościami. Oddany bez reszty(całkowicie) swojej pracy. Jestem po bardzo poważnej operacji- życie i zdrowie zawdzieczam Doktorowi Janickiemu.

• 5

Bardzo dobry i znany specjalista. Przeprowadził u mnie operację laserową przepukliny dysku lędźwiowego. Pozbyłem sie bólu, wróciłem do pracy. Mieszkam w anglii i wszystkim polecam tego lekarza. Razem ze mną operowany był też na kręgosłup piłkarz Ireneusz Jeleń- kibicom nie muszę tłumaczyć jak jemu pomógł.

• 1

Byłam operowana w maju operacja nie przyniosla zadnego efektu. Ten Pan ma pacjenta w tylku. Dalej nie bede pisala bo nie ma sensu....

• 5

Byłam operowana przez dr Janickiego w czerwcu 2007-miałam mikrodiscektomię L5-S1

• 2
  • 2
  • 1

Pierwsza wizyta wydywałoby Sie ze jest wszystko ok mily uprzejmy itd, nastepna juz podpada proponujac operacje na "lewo", a kiedy doszło do operacji okazało sie ze pomylił zdj rezonansu i zostałem operowany przy zdj innego pacjeta!!! Operacja nie przyniosla rzadnego efektu i po ok tyg bole powrociły i za pol roku byłem kolejny raz operowany ale naszczeście nie u tego paproka. Zdecydowanie odradzam.

• 5

bardzo kompetenty, byłem przez niego operowany z powodu uporczywej dyskopatii lędźwiowej. Szybko przywrócił mnie do normalnego funkcjonowania i do pracy. godny polecenia

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat