dr n. med. Jacek Janicki

3,7
3,7

lga

27.01.2016

Miałem robioną u niego endoskopie odcinka l-4 l5 i l5 s1 no i cieszyłem się tylko dwa tygodnie po operacji,po tym czasie ból wrócił powoli ze zdwojona siłą,przepisał mi sterydy bo twierdził że to obrzęk i żeby nie panikować a po wykonanym prze zemnie rezonansie okazało się że przepuklina wlała mi się do kanału kręgosłupa no i kolejna operacja ale tym razem mikrodiscektomia - żałuje że dałem się się namówić na zabieg u niego,straciłem zdrowie,kasę i czas.

22.08.2012

Fachowiec.Byłam mile zaskoczona ze po 4h.po operacji wstałam i o własnych nogach przeszłam korytarz.Metoda endoskopowa jest godna polecenia,chociaż że nie każda przypadłość podlega takiemu operowaniu.Lekarz kompetentny,miły-polecam.

Bienchen Bienchen23

17.11.2011

BARDZO POLECAM.miałam koszmarny ból w nodze i odc.lędźw.Doktor operował l4/l5 endoskopowo i...DOSTAŁAM NOWE ŻYCIE.(nie zrozumie ten,kto tego bólu nie zaznał).Chcę zaznaczyć,ze lekarz przygotował mnie również psychicznie,ze po operacji moge czuć sie fatalnie,a tu miła niespodzianka,bo od wybudzenia z narkozy nie musialam brac NIC przeciwbólowego,chodzę ŚLICZNIE PROSTO (juz od 4 godz po zabiegu!),noga z niedowładem wraca do życia.(dziś mija miesiąc od operacji:)poczytajcie i pomyślcie o ENDOSKOPII-widziałam ludzi po tradycyjnym cięciu-bardzo mi ich żal.polecam dr Janickiego+ endoskopię ;)Jeszcze jedno-bardzo sie balam,ze bede kaleka na wózku(tak sie nie tylko mnie kojarzy operacja kręgosłupa)tymczasem ryzyko podczas operacji ogranicza sie do krwotoku i ewent.infekcji.POlecam i jestem dozgonnie wdzięczna wykonawcy zabiegu.

11.10.2011

Byłem 2 razy u tego dr. na konsultacji i odradzam .Nie umie odczytać rezonansu magnetycznego i powiedział że do bólu muszę sie przyzwyczaić. Ani dobrze nie zbadał. Całkowicie ODRADZAM

10.02.2010

Świetny specjalista, postawił mnie na nogi po 6 miesiącach walki z bólem pleców. Strasznie bałem się zabiegu, ale okazał się prawie bezbolesny, po 2 dniach nie musiałem przyjmować już żadnych środków przeciwbólowych. Tego samego dnia jeszcze chodziłem już po korytarzu, a w drugiej dobie po zabiegu byłem wypisany do domu. Wreszcie nie ma bólu kręgosłupa a już zapomniałem jak to jest.
Serdeczne dzięki panu doktorowi. Polecam, ma świetną rękę, blizny praktycznie nie widać, a ja wróciłem do życia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Poznań"?

dr
Piotr Winkler