Jacek Janicki

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
11 opinii

Fachowiec.Byłam mile zaskoczona ze po 4h.po operacji wstałam i o własnych nogach przeszłam korytarz.Metoda endoskopowa jest godna polecenia,chociaż że nie każda przypadłość podlega takiemu operowaniu.Lekarz kompetentny,miły-polecam.

BARDZO POLECAM.miałam koszmarny ból w nodze i odc.lędźw.Doktor operował l4/l5 endoskopowo i...DOSTAŁAM NOWE ŻYCIE.(nie zrozumie ten,kto tego bólu nie zaznał).Chcę zaznaczyć,ze lekarz przygotował mnie również psychicznie,ze po operacji moge czuć sie fatalnie,a tu miła niespodzianka,bo od wybudzenia z narkozy nie musialam brac NIC przeciwbólowego,chodzę ŚLICZNIE PROSTO (juz od 4 godz po zabiegu!),noga z niedowładem wraca do życia.(dziś mija miesiąc od operacji:)poczytajcie i pomyślcie o ENDOSKOPII-widziałam ludzi po tradycyjnym cięciu-bardzo mi ich żal.polecam dr Janickiego+ endoskopię ;)Jeszcze jedno-bardzo sie balam,ze bede kaleka na wózku(tak sie nie tylko mnie kojarzy operacja kręgosłupa)tymczasem ryzyko podczas operacji ogranicza sie do krwotoku i ewent.infekcji.POlecam i jestem dozgonnie wdzięczna wykonawcy zabiegu.

Byłem 2 razy u tego dr. na konsultacji i odradzam .Nie umie odczytać rezonansu magnetycznego i powiedział że do bólu muszę sie przyzwyczaić. Ani dobrze nie zbadał. Całkowicie ODRADZAM

Świetny specjalista, postawił mnie na nogi po 6 miesiącach walki z bólem pleców. Strasznie bałem się zabiegu, ale okazał się prawie bezbolesny, po 2 dniach nie musiałem przyjmować już żadnych środków przeciwbólowych. Tego samego dnia jeszcze chodziłem już po korytarzu, a w drugiej dobie po zabiegu byłem wypisany do domu. Wreszcie nie ma bólu kręgosłupa a już zapomniałem jak to jest. Serdeczne dzięki panu doktorowi. Polecam, ma świetną rękę, blizny praktycznie nie widać, a ja wróciłem do życia.

ŚMIAŁO MOGĘ POLECIĆ DOKTORA JEST SUPER ODDANY TEMU CO ROBI I WUKONUJE TO NAJLEPIEJ JAK POTRAFI GODNY POLECENIA

Wyróżnia się bardzo duża wiedzą i mądrością oraz ogromnymi umiejętnościami. Oddany bez reszty(całkowicie) swojej pracy. Jestem po bardzo poważnej operacji- życie i zdrowie zawdzieczam Doktorowi Janickiemu.

Bardzo dobry i znany specjalista. Przeprowadził u mnie operację laserową przepukliny dysku lędźwiowego. Pozbyłem sie bólu, wróciłem do pracy. Mieszkam w anglii i wszystkim polecam tego lekarza. Razem ze mną operowany był też na kręgosłup piłkarz Ireneusz Jeleń- kibicom nie muszę tłumaczyć jak jemu pomógł.

Byłam operowana w maju operacja nie przyniosla zadnego efektu. Ten Pan ma pacjenta w tylku. Dalej nie bede pisala bo nie ma sensu....

Byłam operowana przez dr Janickiego w czerwcu 2007-miałam mikrodiscektomię L5-S1

Pierwsza wizyta wydywałoby Sie ze jest wszystko ok mily uprzejmy itd, nastepna juz podpada proponujac operacje na "lewo", a kiedy doszło do operacji okazało sie ze pomylił zdj rezonansu i zostałem operowany przy zdj innego pacjeta!!! Operacja nie przyniosla rzadnego efektu i po ok tyg bole powrociły i za pol roku byłem kolejny raz operowany ale naszczeście nie u tego paproka. Zdecydowanie odradzam.

bardzo kompetenty, byłem przez niego operowany z powodu uporczywej dyskopatii lędźwiowej. Szybko przywrócił mnie do normalnego funkcjonowania i do pracy. godny polecenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny