lekarz Jacek Jarco

Internista, Gastrolog, USG

Zabrzmi górnolotnie, ale to zaszczyt spotkać takiego lekarza! Byłam tylko na USG, ale poświęcony czas, kompetencja, wyjaśnienie, a przede wszystkim bardzo sympatyczna atmosfera sprawiły, że jestem wzruszona do teraz. Dosłownie wzruszona. Dziękuję

Byłem bardzo spokojny, mimo bariery językowej, był w stanie mi doradzić co zrobić z moim problemem. W przeciwieństwie do innych dokonał dokładnej diagnozy i jego rada była bardzo cenna.

Rewelacja, słucha i bierze pod uwagę spostrzeżenia pacjenta. Do tej pory nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Polecam każdemu. Oaza spokoju i doświadczenia. Lekarz z powołania. Cieszę się, że istnieją jeszcze tacy ludzie i tacy lekarze. Panie Doktorze, dziękuję za trafną diagnozę.

Pan Jarco jest naprawdę miłym lekarzem, ale niestety kiepskim gastrologiem. Niestety jego brak kompetencji i ignorancja powodują, że zamiast pomóc, może zaszkodzić. W moim przypadku wystawił błędną diagnozę, a mówiąc swoje zalecenia ignorował fakt, że przed momentem mówiłem, że już od dawna bez rezultatów stosuję się do takich samych wytycznych. Na moje pytanie czy powinienem zrobić gastroskopię - zdecydowane zaprzeczył, zarzekając się, że absolutnie nie ma takiej konieczności (oczywiście później zrobiłem je na własną rękę u innego lekarza i było kluczowe do wystawienia u mnie poprawnej diagnozy). Jeśli chcecie miło porozmawiać, to możecie śmiało udać się na wizytę do Pana Jarco, jeśli zależy Wam na pozbyciu się choroby - wybierzcie prawdziwego specjalistę.

Oby więcej takich lekarzy...Nader rzadko spotykane podejście do pacjenta. Panie Doktorze, dziękuję...Polecam!

Bardzo polecam tego lekarza: kompetentny, konkretny, uprzejmy. Spełnił moje oczekiwania co do fachowej wizyty.Tłumaczenie choroby i związanych z tym tematów - bez najmniejszych zastrzeżeń!Jasno i zrozumiale dla mnie. Super doktor.

Super doktor.

Świetny specjalista, mój żołądek dzięki niemu się znacznie polepszył, dziękuję - Henryk

Wspaniały człowiek i bardzo ale to bardzo konkretny lekarz.Pan doktor posiada nie spotykaną ceche wśród lekarzy SŁUCHA pacjentów a jednocześnie nie przedłuza wizyt i to w przychodni publicznej. Jednym słowem wizyta u pana doktora to jest prawdziwa opieka lekarska. REWELACJA.

Przyszłam, zostałam zbadana, wytłumaczył co, po co i dlaczego... Zawsze wysłucha, doradzi... Jest ludzki i kompetentny. Dla mnie to już "mój lekarz" :)

Super lekarz,robił mi gastroskopię- wcześniej wszystko wyjaśnił,wprowadził taką atmosferę, że to badanie na prawdę było bezbolesne i sprawne. Najważniejsze dla mnie było to że w końcu ktoś fachowo ze mną porozmawiał o moich dolegliwościach a nie potraktował zdawkowo. Gorąco polecam!