dr n. med. Jacek Karski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, USG

Nie przeczę że Pan Doktor posiada sporą wiedze ortopedyczną i na tym powinien się skupić, być może kiedyś był miły. Co do samej wizyty pod względem ortopedycznym nie mam zastrzeżeń. Niestety padł ofiarą zafiksowania na puknkcie kowida. Pyta o status zaszczepiania, potrafi wyrywać zaświadczenie od lekarza specjalisty żeby dokładnie przeczytać (do obu rzeczy nie ma prawa) . Z tego powodu nie polecam. Wystarczy takich zafiksowanych lekarzy.

Swietny lekarz , bardzo miły , kompetentny poprostu brak słow by opisac tego lekarza POLECAM W STU PROCENTACH :) POZDRAWIAM!

Tak to prawda doktor Karski jest wspaniałym ortopedą dla małych dzieci, moją córeczka opiekuje się już od 6 lat. Podstawowe ćwiczenia korekcyjne nie pomogłyby tak bardzo jak rehabilitacja zalecona przez doktora. Polecam, dzieci uwielbiają pana doktora!

Lekarz zna się na schorzeniach ortopedycznych które dotyczą małych dzieci. Jest po prostu profesjonalistą,uratował życie mojego dziecka.

Bardzo oddany, uprzejmy, kompetentny. Przyjechałam ze Skierniewic do Szpitala w Lublinie. Zawdzięczam mu bardzo dużo- proste nogi. To wspaniały człowiek!!!!!!!!:):***

Właśnie poleciłam Pana doktora mojej Bratowej.

Właśnie poleciłam Pana doktora mojej Bratowej.

Bardzo cenię rady doktora

Bardzo cenię rady doktora

Być może zna się na dobrze na konkretnych przypadkach wystepujących w leczeniu ortopedycznym, ale o niektórych nie ma pojęcia, swoja niekompetencją przysporzył mojemu dziecku niepotrzebnego bólu i cierpienia, którego można było uniknąć.