dr n. med. Jacek Kasner

Pediatra, USG, RTG

Pan dr już dawno powinien przestać leczyć, tym bardziej że "leczy" dzieci. Nie jest w stanie dostrzec anginy ropnej, tylko opowiada banialuki. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM takiego pseudo lekarza w dodatku pediatrę dla bezpieczeństwa własnych dzieci. Angina ropna nie jest chorobą "bezobjawową" i nie trzeba mieć lupy, żeby ją dostrzec. Potrafi tylko skasować pieniądze za wizytę i na tym się jego rola kończy. To jest skrajny brak odpowiedzialności. NIE POLECAM z czystym sumieniem!

Serdecznie Polecam Pana Doktora. Dzięki niemu moja córeczka, która urodziła się wczesniaczkiem ma wspaniałe dzieciństwo. Antybiotyk dostaje tylko wtedy kiedy jest to bezwzględnie konieczne, a nie dlatego że rodzice tak chcą. Swoją drogą magiczny syrop robiony od Pana Doktora dziala na moją córeczke idealnie, przeziębienie mija szybko a ona się nie męczy. Pan Doktor istotnie posiada ogromną wiedzę i jest na bieżąco z nowinkami mrdycznymi. Wcześniej chodziłam z córeczką do lekarki z przychodni która zaczyna wizytę od przepisania antybiotyku nawet na przeziębienie. Co do pozostałych opinii to jak mam być szczera wizyta jest naprawdę niedroga jak na takiego specjalistę, a jeśli rodzic uważa że jak płaci za wizytę to ma być tak jak on chce to może niech idzie na NFZ. Moim zdaniem Pan Doktor jest sympatycznym człowiekiem, wystarczy chwilę porozmawiać a nie wymadrzac się wiedzą zaczerpnięta z internetu.

Dobry specjalista zna się na rzeczy ale faktycznie jest bardzo nie miły i empatyczny. jako pediatra powinien mieć lepsze podejście do dzieci i zatroskanych rodziców.

jako pediatra powinien mieć lepsze podejście do dzieci i zatroskanych rodziców.

Nie jestem w stanie wypowiedzieć się o jego kompetencjach jako lekarza, ale próba telefonicznego umówienia się na wizytę prywatną dla dziecka oświeciła mnie o niskich kompetencjach społecznych, empatii i kindersztubie Pana Doktora. Poczułem, że moje dziecko jest przedmiotem, kolejnym przypadkiem statystycznym, nic nie znaczącym, a moja prośba o pomoc niczym więcej niż nękanie.

Trafiłam do tego lekarza z dzieckiem, na którego skórze pojawiły się dziwne czerwone plamy. W przychodni dowiedziałam się że może to to, a może tamto. W zasadzie to odesłano mnie z kwitkiem. Kazano mi iść do dermatologa dziecięcego. Pan Doktor od razu powiedział co to za plamy, jak je leczyć. Dokładnie przebadał dziecko, przepytał mnie odnośnie zdrowia małej. Leki, które przepisał w 100% pomogły. Jest bardzo kontaktowym człowiekiem, mówi językiem prostym, wyjaśnia wszystkie pytania, z przyjaznym nastawieniem do małego pacjenta. Szczerze polecam!

Pan Doktor uratował moje dziecko od śmierci, gdy w szpitalu w Dąbrowie po porodzie zarazili go gronkowcem i dziecko dostało posocznicy. Decyzje Pana Doktora były szybkie i trafne. Po pobycie w szpitalu moje dziecko szybko wracało do zdrowia pod czujnym okiem Pana Doktora. Polecam go jako wysokiej klasy specjalistę i troskliwego lekarza dla swoich małych pacjentów.

Uważam że Pan Doktor jest bardzo dobrym pediatrą, primo-nie leczy przeziębienia antybiotykami, Używa ich tylko z koniecznosci, nie tak jak jak robią to lekarze w poradniach i nie przepisuje wszystkiego co można by kupić w aptece tylko konkretne leki. Od 2 lat syn jest Jego pacjentem i chorował tylko 3 razy przy czym były to wirusowe sprawy, poprzednio każda choroba leczona była antybiotykami co powodowało osłabienie odporności i jeszcze częstsze infekcje. Z czystym sumieniem - POLECAM PANA DOKTORA!!!

Polecam wcześniej był ordynatorem na gastroenterologi dziecięcej w Zabrzu , mało lekarzy troszczy się o dzieci z refluksem nie widzą lub nie znają się na problemie sama tego doświadczyłam błąkając się z dzieckiem po lekarzach .Pomógł mi polecam .

Super polecam tego pediatrę zdecydowanie. Do przychodni nie chodźcie z chorym dzieckiem, bo szkoda dzieciątka

Moje dziecko trafiło do Pana Doktora z polecenia, ciężko chore z powodu błędej aplikacji leków przez innych lekarzy. Pan Doktor bezbłędnie i szybko poradził sobie z ciężkim stanem mojego dziecka. Może nie przymila się rodzicom, ale moja córka go uwielbia, choć nie ma zbyt częstych okazji do odwiedzin, bo odkąd opiekuje się nią Pan Doktor, po prostu rzadko choruje. To najlepszy lekarz pediatra jakiego w życiu spotkałam. Szczerze polecam Pana Doktora każdemu!!!