lekarz Jacek Kawecki

Anestezjolog

Bardzo zyczliwy, usmiechniety, wszystko dokladnie wytlumaczy, ma swietne podejscie do czlowieka. Przed zabiegiem staral sie mnie uspokoic, poniewaz bardzo sie denerwowalam. Dziekuje lek. Kaweckiemu i calemu zespolowi za swietna atmosfere oraz profesjonalizm podczas zabiegu. Pozdrawiam i zycze samych sukcesow w pracy i w zyciu prywatnym. :)

pierwsze wrażenie-dobre,tłumaczy chorobę,stara się pomóc

pierwsze wrażenie-dobre,tłumaczy chorobę,stara się pomóc

WSPANIAŁY CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU I ŚWIETNY LEKARZ!!!! DZIEKI NIEMU POKONALAM WALKE Z DLUGOTRWALYM BOLEM!!!!

Jest super. Przez wiele lat cierpiałam i nikt nie był w stanie mi pomóc. Teraz nie cierpię. Nie mam bólu !!!! Bardzo kompetentny lekarz. Polecam bez zastrzeżeń.

Jest to wspaniały lekarz,który zawsze stara sie pomóc pacjentowi.Niesamowicie kompetentny i życzliwy

Jestem w trakcie leczenia /naprawde co za ulga/warto się leczyć u Tego specjalisty,można Mu zaufać.

Wspaniały lekarz, bardzo mi pomógł! Polecam wszystkim kto walczy z bólem!

Wspaniały lekarz, bardzo mi pomógł! Polecam wszystkim kto walczy z bólem!