lekarz Jacek Kielar

Urolog

Opinia dotyczy wizyty sprzed kilku lat - dobrze, że jest miejsce w którym można się w końcu nią podzielić. Lekarz - urolog nie potrafił zdiagnozować stulejki całkowitej u 16-latka. Po upieraniu się, że problemu nie widzi, próbował na siłę pomimo mocnego bólu i próśb pacjenta odciągnąć napletek, a następnie zalecił rozciąganie w ciepłej wodzie i przypisał maść. Lekarz popisał się absolutnym brakiem kompetencji - nie dość, że nie potrafił zdiagnozować jednego z bardziej znanych i prostych w diagnozie problemów męskich (stulejka nie jest trudna do wykrycia i łatwo ją ocenić ...

Lekarz popisał się absolutnym brakiem kompetencji - nie dość, że nie potrafił zdiagnozować jednego z bardziej znanych i prostych w diagnozie problemów męskich (stulejka nie jest trudna do wykrycia i łatwo ją ocenić na podstawie wyglądu penisa, sam pacjent miał świadomość defektu i liczył na potwierdzenie oraz skierowanie na zabieg), to jeszcze mógł wyrządzić pacjentowi krzywdę poprzez próbę ściągnięcia napletka na siłę.
Kolejny lekarz, w innym mieście, któremu rozpoznanie problemu i skierowanie na operację zajęło może kilkanaście sekund, był w absolutnym szoku kiedy dowiedział się, że poprzedni urolog - czyli pan Kielar - zachował się w taki sposób.

Bardzo konkretny i rzeczowy. Po obejrzeniu siusiaka u mojego 2 letniego dziecka, u którego podejrzewałem zapalenie dróg moczowych (bo był bardzo zaczerwieniony) stwierdził "nie mam pojęcia co mu jest" następnie zapisał kropelki do...uszu i odesłał do lekarza rodzinnego.Czas trwania wizyty:5 minut, diagnoza: żadna, koszt 50 zł.

Pan Jacek jest Lekarzem godnym zaufania, zna swoją profesę i potrafi pomóc, polecam!!! Tomek:)

słaby kontakt z pacjentem -wywiadu brak ,komunikatywność b.mała-prawie żadne informacji dotyczące diagnozy!!

Dawniej nic nie można było z nim załatwić bez tzw koperty teraz jest przestraszony i bvierze tylko od tzw zaufanych lub osób z poręczenia

Cena i zapłata jest załatwiona ledwo przekroczy sie próg, niestety lekarz w kwestiach medycznych odsyła do pielegniarki lub do apteki! Masaaakra, zdecydowanie nie polecam!

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Zna się na swojej robocie jak nikt inny !!!

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Zna się na swojej robocie jak nikt inny !!!

Pan dr. bezinteresownie udzielił mi porad przez telefon miły,godny polecenia pozdrawiam

Pan dr. bezinteresownie udzielił mi porad przez telefon miły,godny polecenia
pozdrawiam

Wspaniały lekarz leczę się już ponad 10 lat ,mogę zawsze liczyć na jego fachową pomoc życzliwość i uprzejmość .Zawsze ma czas dla pacjenta,poświęcony do końca dla chorego .Polecam Pana Kielara wszystkim którzy potrzebują pomocy .Wdzięczny pacjent.

Potrafi w sposób fachowy, rzetelny i obiektywny podejść do tematu oraz wytłumaczyć kompleksowo przyczyny choroby i metody leczenia. Lekarz godny polecenia.