lekarz Jacek Kler

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo rzeczowy specjalista z dobrym podejściem do dziecka. Konkretny i empatyczny. Wizyta z dzieckiem przebiegła sprawnie, w miłej, bezstresowej atmosferze.

Poświęcony czas 2 minuty i do tego błędna diagnoza, stracony czas i pieniądze. Na szczęście trafiliśmy na kompetentną osobę która nam pomogła. Nie polecam.

Byliśmy na konsultacji z roczną córką. Lekarz nawet jej nie dotknął, kazał tylko przejść się po gabinecie. Powiedział, że nie trzeba się martwić, choć mieliśmy uzasadnione obawy, a na konsultację skierował nas pediatra. Wizyta trwała może 3 min., za które zapłaciliśmy oczywiście sporo kasy. Osobiście nie polecam!

Lekarz który w trudnych sprawach sobie nie radzi. Nie pomógł ani nie zaszkodził. Rozbieżne diagnozy stawiał od innych lekarzy. Mam wątpliwości do słuszności jego diagnozy. Jesli chodzi o czas poświęcony i uprzejmość bez zarzutu.

Podpisuję się pod opiniami ,które już zostały wystawione wcześniej.Polecam z pełna świadomością.Takich lekarzy dziś ,jest trudno spotkać.Jestem wdzięczna że znojami mi go polecili.Dzięki temu córka będzie normalnie funkcjonować.Pozdrawiam

Lekarz idealny:) byłam juz u kilku lekarzy tej specjalizacji z dzieckiem i kazdy z nich byl "smetny" a doktor Kler wszystko wytlumaczyl i nawet sobie z nami pozartowal:) polecam

naprawdę świetny lekarz. potrafi wszystko wytłumaczyć do osób młodych podchodzi z dużym zaangażowaniem. Nie odwala fuszerki

Świetny lekarz. Poświęca tyle czasu, ile pacjent oczekuje, jest cierpliwy, uprzejmy. Aż jestem zaskoczona, ze tacy lekarze jeszcze istnieją!

Jestem pod wielkim wrażeniem - rzetelny, kompetentny, uprzejmy i cierpliwy. Lekarz z powołania!

To bardzo dobry i uprzejmy lekaż.Wie co robi.Wszystko tłumaczy i konsultuje z innymi lekażami.Ze szpitala po operacji kolana wyszłem o własnych siłach choć na kulach.Człowiek wie że nic mu sie w szpitalu nie stanie.