lekarz Jacek Kochman

Neurolog

2,2

Nie polecam tego lekarza. ZERO komunikacji podczas badań, w ogóle nie podjął się lekarz wsparcia medycznego, na zasugerowane pytanie w kwestii ewentualnego leczenia zbywał z doradztwem, sugerował wręcz, że moje wskazane propozycje dalszego leczenia nie przyniosą żadnych pozytywnych rezultatów. Kazał pojsc do lekarza rodzinnego, by ten zapisał to, o co prosiłam, a prosiłam o skierowanie na rehabilitację...o rezonansie nie wspomnę, bo "to nic nie da". Jestem ogromnie zniesmaczona i zmuszona do konsultacji z innym lekarzem. Wstyd, że czekając kwartał na wizytę, która trwała 7 minut, wyszłam - dosłownie - z ...

Wstyd, że czekając kwartał na wizytę, która trwała 7 minut, wyszłam - dosłownie - z kwitkiem.

Niestety potwierdzam negatywne opinie o tym lekarzu. Zdecydowanie nie polecam. Nie sprawdziłam przed wizytą opinii innych pacjentów o tym lekarzu i to był mój błąd.Stracony czas (wiele dni oczekiwania na wizytę) i cierpienie- nie moje lecz najbliższej osoby, która nie otrzymała oczekiwanej pomocy.

Bardzo nie polecam. Elementarny brak wiedzy i kompetencji, dodatkowo wyjątkowo gburowata i bezczelna postać.Żenada.

Nieuprzejmy, arogancki, brak szacunku dla chorego, lekarz powinien nie tylko znać się na swoim fachu, ale także powinien być empatyczny wobec pacjenta, minął się ze swoim powołaniem, pracuje od niechcenia. NIE POLECAM

Niepoważny człowiek, zero zainteresowania , odsyła spowrotem do lekarza prowadzącego. Nie polecam , mina jak by za karę w gabinecie siedział.

Nie polecam , mina jak by za karę w gabinecie siedział.

Czekałam na wizytę ponad pół roku, jak to na NFZ (przy naszych jednak realiach to i tak krótko). Nadszedł ten dzień. Skierowanie miałam od swojego ortopedy. Od wielu lat problemy z kręgosłupem szyjnym i lędźwiowym,z bólu uginające się nogi, do tego problemy z nadciśnieniem, częste bóle głowy, krwotoki z nosa, kołatanie serca. Po wejściu do gabinetu prócz możliwości podania imienia i nazwiska praktycznie nic lekarza nie interesowało. Z racji skierowania z łaską spojrzał na wyniki badań z rezonansów magnetycznych kręgosłupa nie dopuszczając mnie do głosu abym mogła wspomnieć o pozostałych ...

Po wejściu do gabinetu prócz możliwości podania imienia i nazwiska praktycznie nic lekarza nie interesowało. Z racji skierowania z łaską spojrzał na wyniki badań z rezonansów magnetycznych kręgosłupa nie dopuszczając mnie do głosu abym mogła wspomnieć o pozostałych dolegliwościach. Wywiad przeprowadzony olewająco. Szybkie badanie fizyjalne, ukłócie w stopy i dotknięcie do nosa. Diagnoza "nie wymaga leczenia neurologicznego" . Na dzień dzisiejszy pozostałam sama sobie z przewlekłymi silnymi bólami kręgosłupa, z nadciśnieniem, bólami głowy i krwotokami z nosa.
Nie miałam możliwości wspomnieć lekarzowi, że kilka miesięcy temu zmarła mi babcia na tętniaka mózgu, a nadciśnienie to u nas rodzinne. Całkowita olewka, brak chęci wysłuchania o dolegliwościach.
Do gabinetu mam wrażenie, że weszłam i wyszłam, maksymalnie spędziłam tam chyba pięć minut,a od samego przekroczenia progu już wyczułam niechęć lekarza z podejściem typowym, że moja wizyta to dla niego kara.
Do września więc jestem sama sobie pozostawiona, bo czeka mnie wtedy wizyta u neurochirurga, aż już się boję, jeśli kolejny lekarz będzie miał takie olewatorskie podejście. Dalej więc pozostaje mi faszerowanie się lekami przeciwbólowymi.

Totalne nieporozumienie, po pierwszej wizycie i dostarczeniu wyników TK głowy (udar mózgu), przypisał mi acard 150 i kontrola za trzy miesiące. Jednak po miesiącu ląduje w szpitalu na neurologii z powodu stanu zdrowia. Wizyta ponowna u Pana neurologa Jacka Kochmana,zero zainteresowania, po co pan do mnie przyszedł?. Ze skierowaniem, i wpisem z oddziału szpitalnego (neurologia i rechabilitacja neurologiczna, w sumie 2). Za trzy miesiące do kontroli. Do leczenia ludzi się nie nadaje, teoretyk może dobry, jako praktyk,już niestety nie. Nie polecam usług tego pana.

Nie rozumiem tych wszystkich osób wypisujacych takie bzdury, nie macie co w domu robić? Lekarz to tez człowiek, a jak przyjdzie taki roszczeniowy pacjent a na NFZ sami tacy pewnie są to każdemu nerwy czasem puszczają, u mnie choroba rozpoznana, leki trafione za 2 razem( rzadko trafia się za 1) i do tego sam zaproponował NFZ żeby nie płacić za wizyty. Wszystkim rozgoryczonym chyba swoim życiem życzę więcej uśmiechu

Lekarz olewator bylem uniego raz na Batorego niemial dlamnie czasu zalatwial dostawe lodowki caly czs wydzwanial potem mnie puknol w stawy inapisal zebym sie leczyl u rodzinnego lekarza dodam ze przszedlem do niego z dwoma wypuklinami kregoslupa nawet mi nie przepisal zadnego leku porazka nie polecam.

POMYŁKA nie lekarz ! beznadziejny nieuprzejmy, nie słucha pacjenta ,według " specjalisty" przepukliny nie leczy się operacyjnie...za państwowe pieniądze to miał to gdzieś ze człowiek cierpi, 3 miesiące czekania żeby przepisał skierowanie do lekarza rodzinnego oraz przepisał na skierowanie rozpoznanie z rentgena...do tego niegrzeczny bo kopertki brak... masakra..na kogoś takiego idą moje ciężko zarobione pieniądze z podatku... rozpoznanie zrobił na podstawie kontaktu chyba wzrokowego choć coś pisał niewiele będąc zainteresowanym co ktoś mówi dla mnie jedna z najgorszych wizyt jakie odbyłam!!!!