lekarz Jacek Kocot

Nie wykazywal chęci przyjęcia mnie na oddział .Jego widza była za skromna widocznie aby poradzić sobie z moim problemem pomimo wielu lat "doswiadczenia"

Lekarz,nie rozwiazal mojego problemu dosc powaznego.Bledna,diagnoza,i zalecenia.Osobiscie nie polecam

U Pana doktora byłem w szpitalu w Katowicach.Miałem bol podbrzusza,wysokie leukocyty.Poinformowalem ze prawdopodobnie mam przenoszony wyrostek ,poprzez braku wczesniejszego rozpoznania i stosowania antybiotykoterapii.Zrobiono mi w szpitalu gastroskopie i kolonoskopie w ktorej nie zauwazona jak sie pozniej okazalo uchylkow i ich stanu zapalnego.(nie jasne jest to dla mnie)Lekarz z pomagierami na obchodzie z lekka ironia Pan sugeruje ze ma od dwóch lat zapalenie wyrostka.Uciskali mi zoladek nic nie stwierdzajac a leukocyty to mam isc do hematologa i byc moze mam zespol jelita drazliwego .Panie doktorze jak wyrostek byl zakatniczo ulozony to mogl Pan tak gniesc na niego wiecznie.Jestem po miesiecznym pobycie w szpitalu po laparoskopi i wycieciu wyrostka.Analiza histopatologiczna wykazala zrost wyrostka z otrzewna i stan zapalny wysiekowy.Trzeba bylo chodzic 2 lata aby otrzymac pomoc.Jak to jest ,ze czlowiek nie bedacy lekarzem wie co mu jest a wyksztalcony doktor nie potrafi zdiagnozowac rzeczy ktora jest wyrostkiem

LEKARZ-chyba cham TYLKO KASA zero POSZANOWANIA dla starszego czlowieka p.s PAN tez kiedys bedzie starym czlowiekiem i oby szacunek do takich osob i poszanowanie ich godnosci ....ale oliwa zawsze jest sprawiedliwa!!!

LEKARZ-chyba cham TYLKO KASA
zero POSZANOWANIA dla starszego czlowieka

Lekarz pierwsza klasa, na pozór stanowczy i zdystansowany do pacjenta lecz po chwili zupełna odmiana. Dla mnie strzał w 10 jeśli chodzi o specjaliste.

Przemiły człowiek, doskonały chirurg. Warunki w szpitalu i opieka - super. Jestem pełna podziwu i wdzięczności szczególnie dla przemiłej Pani Beatki L. Pacjentka

SUPER LEKARZ,CUDOWNY CZŁOWIEK MA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO PACJĘTA.POLECAM KAŻDEMU,NAJLEPSZY CHIRURG NA ŚLĄSKU

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza nikomu. Nie chciałabym trafić jeszcze raz w jego ręce. Odradzam

To wspanialy czlowiek i bardzo dobry lekarz.Jego kultura jest na bardzo wysokim poziomie.Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. Ten lekarz zna sie na swojej dziedzinie. Polecam go wszystkim.

10 lat temu Pan Doktor usuwał mi guza piersi. Pierwszy raz w życiu spotkałam sie z TAKIM podejsciem do pacjenta. A sama operacja tak fachowo przeprowadzona że nawet śladu nie mam. ZDECYDOWANIE POLECAM Pna dr.Kocota!!