lekarz Jacek Koprowicz

Psychiatra, Wizyty domowe

Lekarz kompetentny i empatyczny. Poświęca swój czas i widać, że naprawdę zależy mu na pacjencie. Dodatkowo przemiły, uprzejmy i kulturalny. Pierwszy raz w życiu spotkałem tak FANTASTYCZNEGO lekarza psychiatrę. Panie doktorze - dziękuję.

Wspaniałych lekarz który wyjaśnił mi jak działa moja choroba niestety nieuleczalna ale z dobrze dobranym lekami mogę normalnie żyć.Super podejście do pacjenta ogromna cierpliwość i uśmiech na twarzy.

Wielokrotnie prosiłam o pomoc dla siebie i męża. Nigdy mi jej nie odmówił, nawet jak było widać, że jest zmęczony długą pracą. Kulturalny, uprzejmy, uśmiechnięty, tłumaczył zawsze jak miałam jakieś wątpliwości, a mężowi nawet narysował jak działać będzie lek w jego głowie. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Polecam gorąco, choć coraz trudniej jest się dostać do niego.

Świetny specjalista. Widać duże zaangażowanie i troskę o pacjenta. Ma dużą praktykę w leczeniu uzależnień. Pomugł mi się podzwignąć i uwieżyć w siebie.

Pan dr Jacek Koprowicz jest przezemnie oceniony jakJAK WYŻEJ eLŻBIETA. pAN DR KOPROWICZ TO KOMPETETNY LEKARZ USMIECHNIETY MA CZAS DLA PACJENTA WYTLUMACZY WSZYSTKO O CO SIE POPROSI.

Muszę przyznać, że leki, które mi przepisywał zawsze działały i to bardzo szybko. Z tego jestem zadowolona. Uważam jednak, że brakuje mu odpowiedniego podejścia do pacjenta. Wzbudza zaufanie, ale jednocześnie sprawia wrażenie człowieka zamkniętego, podchodzącego do pacjenta ze zbyt dużym dystansem.

Miły, spokojny, kulturalny lekarz. Profesjonalista. Nie spieszy się jak np. doktor pędziwiatr - pan D.Janiak.Leżałem u Doktora Koprowicza w szpitalu-był moim lekarzem prowadzącym. Leczenie systemowe-poskutkowało !!! Pozdrawiam Serdecznie Pana doktora Koprowicza. Święty Człowiek. Wdzięczny pacjent. Marek. C. z Pabianic.

Leczenie systemowe-poskutkowało !!!
Pozdrawiam Serdecznie Pana doktora Koprowicza. Święty Człowiek.
Wdzięczny pacjent. Marek. C. z Pabianic.

bardzo dobry specjalista pomogl mi uwierzyc w siebie leki zaczely dzialac dokladnie tak jak mowil super lekarz goraco polecam

Lekarz bardzo ciepły i przyjacielski.I widać,że taki jest chyba w ogóle na codzień,a to bardzo ważne u lekarza.Wysoka znajomość zawodu.Skuteczny.Powinien też być psychologiem.

Bardzo mi pomógł! Brałam leki jak zalecił i po 2ch tygodniach bylam innym czlowiekiem. Wszystko było tak jak mówił. Polecam szczerze!