dr n. med. Jacek Korzycki

Tacy lekarze jak doktor Korzycki zdarzaja sie raz na 100 lat....Cierpliwosc, WIEDZA...Nieoceniony...

Bardzo dobry lekarz! Jestem jego pacjentka od 15 lat i nie zamienię na innego. Przez te lata zawsze mogłam liczyć i moje przyjaciółki na wspaniała opiekę a to ważne dla każdej kobiety w przypadku ginekologa. Polecam na 5!

Bardzo dobry lekarz!
Polecam na 5!

Absolutnie nie polecam.Niekompetentny,śmierdzący papierosami,niechlujny.

Absolutnie nie polecam.Niekompetentny,śmierdzący papierosami,niechlujny.

jestem głęboko zdziwiona niepochlebnymi opiniami??

jestem głęboko zdziwiona niepochlebnymi opiniami??

Być może na początku dr Korzycki sprawia wrażenie nieco oschłego ale w trakcie wizyty to wrażenie mija. Odpowiada na wszelkie pytania, udziela konkretnych odpowiedzi. Po kilku wizytach mam wrażenie że wybór był właściwy - koleżanki które korzystały z jego usług poleciły go. I ja też polecam. Pracował poprzednio w Consilium na Służewcu. Obecnie Consilium zlikwidowano.

Pan doktor jest dośc dziwny, ma bardzo specyficzny sposób bycia, niby jest otwarty i nawiazuje odrazu kontakt, dużo mówi ale przez to staje sie natarczywy i dość obcesowy. Bagatelizuje rzeczy wazne dla pacjenta i najwazjsze na wizycie było wypełnianie w laptopie danych o pacjętce - bardzo szczegółowych danych zatrudnienie, dochody - jakby zbieranie danych osobowych.