Jacek Król

Zielona Góra
51,937585215,558759tel. +48 684786106

Kalendarz przyjęć
Pon25.05Wt26.05Śr27.05Czw28.05Pt29.05So30.05Nd31.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
3.9/5
Średnia:
4.15
23 opinie

Polecam pana doktora. Byłam z wizytą już któryś raz. Jak zwykle krótko i na temat, bez większego rozwodzenia się. Diagnoza postawiona w 2 sekundy. Wystarczyło spojrzenie na skórę pan doktor już mi podał nazwę choroby. Zamiast płacić za maść w aptece ok. 40 zł. wypisał mi receptę na maść robioną. Kosztowała mnie 7 zł. Jak dla mnie nie ma lepszego dermatologa w lubuskiem. Polecam z całym sercem.

Lekarz przez duże L. Miły, uprzejmy, konkretny. Bardzo dobrze dobrane leki, efekty zaczyna widać... nareszcie:) przywrócił mi wiarę w lekarzy. Polecaam

Profesjonalizm w każdym calu!! Doskonałe podejście do pacjenta. Szczegółowo wyjaśniony problem, podanie prawdopodobnych przyczyn. Ukierunkowanie na odpowiednie działanie. Porada pierwsza klasa! Przepisane leki, niemordujące portfela! :) Jestem bardzo zadowolona!! W świecie dermatologów od wystawiania recept, szybkich krótkich wizyt z poradą "nic tutaj nie pomoże, proszę sobie kupić zmywarkę, niczego nie dotykać-do widzenia.".. Dr n. med. Jacek Król zasługuje na uznanie i szacunek. Pozdrawiam.

Nie mogę oceniać jeszcze efektów leczenia, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty .

konkretny i mnie wyleczył szybko, polecam go.

niestety wybija się na tle pozostałych niekompetentnych lekarzy. Jest słaby bo wypalony i wie że nie ma konkurencji. Gdzieś się ten człowiek zagubił a to się odbiło na jego pracy.

Byłam u doktora Jacka Króla z małym problemem - kurzajką, był bardzo uprzejmy, wyjaśnił zabieg (zamrażanie), powiedział co i jak, miałam 15 lat, więc trochę się bałam, ale Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie. Polecam! Bardzo miły człowiek i dobry lekarz.

najlepszy lekarz, do jakiego trafiłąm ze złozonym problemem skórnym. gorąco polecam.

Miałam kilka wizyt u tego lekarza, po których mój problem nie zniknął, a lekarstwa które mi zapisał były drogie i bezużyteczne

krótko opisujac wizyty u pana doktora można tylko napisac tak......... kolejki kolejki i jeszcze raz kolejki pan doktor jak zwykle bez chumorku przyjmujacy ludzi jako zło konieczne lub za kare ...przepisuje tylko sterydy mowiac ze nic wiecej mi niepomoze paranoja

doświadczony i bardzo kompetentny lekarz

porada zadziałała. gdyby ktoś potrzebował walczyć z trądzikiem na twarzy to myślę że mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza dermatologa

CZYTAŁEM OPINIE O TYM LEKARZU,SA RÓŻNE NIE KAŻDEMU SIĘ DOGODZI.DO TYCH CO PISALI IŻ PANU DOKTOROWI ZARZUCAJĄ BRAK KOMPETENCJI ITP,MAM PYTANIE CZY ZOSTALI WYLECZENI?BYLIŚMY Z CÓRKA KTÓRĄ NOWOSOLSCY LEKARZE LECZYLI BARDZO DŁUGO,A PAN DOKTOR WYLECZYŁ W CIĄGU MIESIĄCA.FAKT JEST KOLEJKA,ALE TAK TO JEST GDY DOBRY SPECJALISTA PRZYJMUJE NA FUNDUSZ.

Pan Jacek sprawia wrażenie niepozornego,"olewatora" ale ileż dobry specjalista ma sie przyglądać schorzeniu i rozwodzić nad nim .Dla mnie im mniej dewagacji ,rozwazań tym wieksza kompetencja. I takie mam zdanie o Panie Jacku ,leczę sie u niego od 1,6 roku po "papractwie " innego dermatologa z Sulechowa i choć mam swiadomość ,że mam upierdliwą i nawrotowa chorobę (łzs)pan Jacek poradził sobie bez sterydów i jest ok .Początkowo miałem wątpliwości nie do końca wierzyłem ale po długim czasie (jak to w łzs) jest git i tak trzymam ,regularne wizyty i stosowanie się do zaleceń .

Polecam jak najbardziej Jacka Krola jako dermatologa,jest kompetentnym lekarzem i zna sie na swoim fachu,wyleczyl mnie z choroby ,ktora trwala 2 lata i inni lekarze nie mogli mi pomoc.

Może i nie pozorny, ale juz po kilku zdaniach widac ze fachura. Mozna zapytac o wszytsko i dostaje sie odpowiedz a dla mnie to istotne a nie teksty typu to nie wazne to pani nie dotyczy a z tym sie spotkalam u innych.

Moze ten pan jest dobrym lekarzem, ale nie ma szacunku do pacjenta, jest niegrzeczny i zarozumialy .Potraktowal mnie jak zlo konieczne.

Uważam, że jest kompetentny, miły i bardzo uprzejmy

Ogólnie OK, ale te potworne kolejki i brak rejestracji są bardzop męczące. Czeka się długo i nie wiadomo czy zdąży przyjąć pacjenta.

Nie polecam uslug dr J.Krola.Malo zajmuje sie pacjetem,odnioslem wrazenie,ze praca nie jest dla niego najwazniejsza.

dobry koleś, zna się, z wyglądu nie pozorny.

Polecam tego lekarza. Wyleczył juz mi duzo rzeczy z których cierpiałem. Szybko, tanio a dobrze. ;)

Jest bardzo dobrym lekarzem na dużą wiedzę. Nawet z małą rzeczą(np. kurzajką na palcu jak się zrobi) to można do niego przyjść i pomoże wymrozi ciekłym azotem ( nie trzeba kupować w aptece drogiego WARTNERA) napewno tego niezbagatelizuje tylko przyjmie. I jak zawsze zapyta- jego tekst: Jak mogę pomóc? Uwielbiam za podejście i za wiedzę.Może ze jest młody i nie miał syndromu wypalenia zawodowego. Super lekarz.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny