Jacek Król

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
33 opinie

Profesjonalizm w każdym calu!! Doskonałe podejście do pacjenta. Szczegółowo wyjaśniony problem, podanie prawdopodobnych przyczyn. Ukierunkowanie na odpowiednie działanie. Porada pierwsza klasa! Przepisane leki, niemordujące portfela! :) Jestem bardzo zadowolona!! W świecie dermatologów od wystawiania recept, szybkich krótkich wizyt z poradą "nic tutaj nie pomoże, proszę sobie kupić zmywarkę, niczego nie dotykać-do widzenia.".. Dr n. med. Jacek Król zasługuje na uznanie i szacunek. Pozdrawiam.

Beznadziejny nie wiem jakim cudem zdobył ten tytuł.Można do niego pójść z kurzajką jeśli problem jest bardziej złożony szkoda czasu i pieniędzy.Brak mu wiedzy i nie umie się do tego przyznać.Jak nie wie jak pomóc to robi z pacjenta wariata i zaleca mu konsultacje psychiatryczne.Dzięki Bogu że Poznań blisko tam po serii badań doszli co mi jest.

zwykły felczer.pewnie miły jest tylko za kasę.

nie polecam,nikomu.pan doktor chociaż trochę musi się postarać żeby zasłużyć na lepszą ocenę.

Pan dr Król zrobił na mnie bardzo złe wrażenie,Mam zasadnicze wątliwąści co do jego kompetencji,postawił żła diagnozę.co naraziło mnie na wiele problemów i spore wydatki.Dopiero wizyta u in nego lekarza (na fundusz)pozwwoliła mi wyjść z kłopotów.

Nie mogę oceniać jeszcze efektów leczenia, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty .

konkretny i mnie wyleczył szybko, polecam go.

niestety wybija się na tle pozostałych niekompetentnych lekarzy. Jest słaby bo wypalony i wie że nie ma konkurencji. Gdzieś się ten człowiek zagubił a to się odbiło na jego pracy.

Lekarz do dupy, pacjentów przyjmuje jakby łaske robił, nieuprzejmy. Jak leczyc to tylko sterydami albo tym samym gownem od lat ktore nic nie pomaga. Nie polecam.

Przez pół roku przepisywał mi co dwa tygodnie inne leki, ciągle powtarzając, że wszystko kiedyś się uspokoi.Nie wyleczył mnie. Oprócz tego wydałam niepotrzebnie mnóstwo pieniędzy, bo pan doktor nie umiał przyznać, że nie wie co mi jest. Przy tym zawsze był bardzo nieprzyjemny, jakby przyjmowanie pacjetnów było dla niego złem koniecznym. Bardzo odradzam !!!

Byłam u doktora Jacka Króla z małym problemem - kurzajką, był bardzo uprzejmy, wyjaśnił zabieg (zamrażanie), powiedział co i jak, miałam 15 lat, więc trochę się bałam, ale Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie. Polecam! Bardzo miły człowiek i dobry lekarz.

hg;oiu'[pkhbkjgkhglhv hgfvhggikgj hfuuffjjhgj ikgkhkjh

Jest kompletnie nie zoorganizowany. Oczekiwac 3 godziny z malym dzieckiem to przesada a ponadto za pierwszym razem postawil zla diagnoze.

najlepszy lekarz, do jakiego trafiłąm ze złozonym problemem skórnym. gorąco polecam.

Miałam kilka wizyt u tego lekarza, po których mój problem nie zniknął, a lekarstwa które mi zapisał były drogie i bezużyteczne

krótko opisujac wizyty u pana doktora można tylko napisac tak......... kolejki kolejki i jeszcze raz kolejki pan doktor jak zwykle bez chumorku przyjmujacy ludzi jako zło konieczne lub za kare ...przepisuje tylko sterydy mowiac ze nic wiecej mi niepomoze paranoja

doświadczony i bardzo kompetentny lekarz

porada zadziałała. gdyby ktoś potrzebował walczyć z trądzikiem na twarzy to myślę że mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza dermatologa

CZYTAŁEM OPINIE O TYM LEKARZU,SA RÓŻNE NIE KAŻDEMU SIĘ DOGODZI.DO TYCH CO PISALI IŻ PANU DOKTOROWI ZARZUCAJĄ BRAK KOMPETENCJI ITP,MAM PYTANIE CZY ZOSTALI WYLECZENI?BYLIŚMY Z CÓRKA KTÓRĄ NOWOSOLSCY LEKARZE LECZYLI BARDZO DŁUGO,A PAN DOKTOR WYLECZYŁ W CIĄGU MIESIĄCA.FAKT JEST KOLEJKA,ALE TAK TO JEST GDY DOBRY SPECJALISTA PRZYJMUJE NA FUNDUSZ.

To nie jest dobry lekarz,bufon bez kompetencji,nie polecem jego uslug.

Pan Jacek sprawia wrażenie niepozornego,"olewatora" ale ileż dobry specjalista ma sie przyglądać schorzeniu i rozwodzić nad nim .Dla mnie im mniej dewagacji ,rozwazań tym wieksza kompetencja. I takie mam zdanie o Panie Jacku ,leczę sie u niego od 1,6 roku po "papractwie " innego dermatologa z Sulechowa i choć mam swiadomość ,że mam upierdliwą i nawrotowa chorobę (łzs)pan Jacek poradził sobie bez sterydów i jest ok .Początkowo miałem wątpliwości nie do końca wierzyłem ale po długim czasie (jak to w łzs) jest git i tak trzymam ,regularne wizyty i stosowanie się do zaleceń .

Polecam jak najbardziej Jacka Krola jako dermatologa,jest kompetentnym lekarzem i zna sie na swoim fachu,wyleczyl mnie z choroby ,ktora trwala 2 lata i inni lekarze nie mogli mi pomoc.

Może i nie pozorny, ale juz po kilku zdaniach widac ze fachura. Mozna zapytac o wszytsko i dostaje sie odpowiedz a dla mnie to istotne a nie teksty typu to nie wazne to pani nie dotyczy a z tym sie spotkalam u innych.

Moze ten pan jest dobrym lekarzem, ale nie ma szacunku do pacjenta, jest niegrzeczny i zarozumialy .Potraktowal mnie jak zlo konieczne.

brak kometencji, lekarz który nie słucha pacjentów. Potwierdzam opinię poprzedniej osoby - ma sie wrażenie że buja w obłokach, jakby był na haju

Uważam, że jest kompetentny, miły i bardzo uprzejmy

Wczsie wizyty bujal w oblokach jagby byl na haju

Ogólnie OK, ale te potworne kolejki i brak rejestracji są bardzop męczące. Czeka się długo i nie wiadomo czy zdąży przyjąć pacjenta.

Nie polecam uslug dr J.Krola.Malo zajmuje sie pacjetem,odnioslem wrazenie,ze praca nie jest dla niego najwazniejsza.

dobry koleś, zna się, z wyglądu nie pozorny.

Polecam tego lekarza. Wyleczył juz mi duzo rzeczy z których cierpiałem. Szybko, tanio a dobrze. ;)

Brak słów, przez 2 lata jadłem nie te antybiotyki co trzeba !!!

Jest bardzo dobrym lekarzem na dużą wiedzę. Nawet z małą rzeczą(np. kurzajką na palcu jak się zrobi) to można do niego przyjść i pomoże wymrozi ciekłym azotem ( nie trzeba kupować w aptece drogiego WARTNERA) napewno tego niezbagatelizuje tylko przyjmie. I jak zawsze zapyta- jego tekst: Jak mogę pomóc? Uwielbiam za podejście i za wiedzę.Może ze jest młody i nie miał syndromu wypalenia zawodowego. Super lekarz.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny