dr n. med. Jacek Król

3,9
3,9

Zuza

27.05.2015

Polecam pana doktora. Byłam z wizytą już któryś raz. Jak zwykle krótko i na temat, bez większego rozwodzenia się. Diagnoza postawiona w 2 sekundy. Wystarczyło spojrzenie na skórę pan doktor już mi podał nazwę choroby. Zamiast płacić za maść w aptece ok. 40 zł. wypisał mi receptę na maść robioną. Kosztowała mnie 7 zł. Jak dla mnie nie ma lepszego dermatologa w lubuskiem. Polecam z całym sercem.

agnieszka

17.05.2015

Lekarz przez duże L. Miły, uprzejmy, konkretny. Bardzo dobrze dobrane leki, efekty zaczyna widać... nareszcie:) przywrócił mi wiarę w lekarzy. Polecaam

CR

23.01.2014

Profesjonalizm w każdym calu!! Doskonałe podejście do pacjenta. Szczegółowo wyjaśniony problem, podanie prawdopodobnych przyczyn. Ukierunkowanie na odpowiednie działanie. Porada pierwsza klasa! Przepisane leki, niemordujące portfela! :) Jestem bardzo zadowolona!! W świecie dermatologów od wystawiania recept, szybkich krótkich wizyt z poradą "nic tutaj nie pomoże, proszę ...

W świecie dermatologów od wystawiania recept, szybkich krótkich wizyt z poradą "nic tutaj nie pomoże, proszę sobie kupić zmywarkę, niczego nie dotykać-do widzenia."..
Dr n. med. Jacek Król zasługuje na uznanie i szacunek.
Pozdrawiam.

Anonim

04.04.2013

Nie mogę oceniać jeszcze efektów leczenia, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty .

Anonim

31.03.2013

konkretny i mnie wyleczył szybko, polecam go.

konkretny i mnie wyleczył szybko, polecam go.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Zielona Góra"?

NZOZ DERMAL S.C. Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9