dr n. med.Jacek Kunicki

Średnia:
4.5512345
10 opinii

• 5

Wybitny profesjonalizm.Jednego dnia doktor Jacek Kunicki usunął mi makrogruczolak przysadki mózgowej, a następnego dnia siedziałem z rodziną i przyjaciółmi w kawiarni na dole w Centrum Onkologii. Doktor zwięzły w słowach,pełen empatii, serdeczny i życzliwy;doktor-przyjaciel. Posiada wszystkie cechy i żadnych wad;uroczy, młody, nowoczesny mężczyzna o dobrej twarzy,otwartych, szerokich horyzontach i takich samych, jasnych kryteriach. Profesor Bonicki,ktory uczestniczył przy operacji-sama dobroć! Leżałem w sali nr 8. Zawsze czysto. Siostry-pielęgniarki sympatyczne. Za wszystko dziękuję.

• 5

Bardzo dobry lekarz! Zawdzięczam mu wiele!

• 4
  • 5

Byłam operowana przez pana doktora w kwietniu 2011r.Mikro gruczolak przysadki mózgowej.Operacja udana.Następne wizyty: lekarz uprzejmy i miły/wizyty na fundusz/.Dobrze gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor J.Kunicki.Jednym słowem człowiek we właściwym zawodzie i na właściwym stanowisku.Życzę Panu dużo zdrowia i miłych pacjentów.Jolanta

• 3
  • 5

Po diagnozie - makrogruczolak przysadki mózgowej, w lipcu 2011 r. trafiłam do Kliniki Nowotworów Układu Nerwowego w Warszawie, gdzie byłam operowana przez doktora Kunickiego. Operacja udała się, gruczolak został usunięty w całości, czynność przysadki została zachowana. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że doktor jet bardzo dobrym specjalistą, który z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Podejście do pacjenta profesjonalne i miłe.Szlachetny człowiek, szlachetny lekarz. Dziękuję za poczucie bezpieczeństwa, wiedzę i trud i życzę dalszych sukcesów.

• 5

Serdeczne podziękowania dla pana doktora za profesjonalizm i zaangażowanie. Pozdrowienia z Torunia - WETERAN

• 5

Panie Doktorze, dziekuję !!!!!!!!!!!!!!!! "ciekawy przypadek"

• 5

Drogi Panie dr - otrzymał pan 4 jeśli chodzi o moje oczekiwania( operacja nie udana ale pacjent żyje;-))) ale za to cała reszta na 5!! Profesjonalne podejście do choroby i pacjenta. Nie tylko przystojny ale i mądry -tak jak ja!!;-) Polecam go jako Wybitnego Specjalistę.

• 5

Lekarz z powołania, "Doktor Judym", wspaniały człowiek, kompetentny, nie boi się wyzwań. Leczył moją córkę, chorą na struniaka. Jesteśmy mu bardzo, bardzo wdzięczne.

• 1

Miałem operację usunięcie makrogruczolaka przysadki endoskopowo w tym roku, operował dr. Kunicki - na następny dzień po operacji już chodziłem. Po tygodniu ustąpiły bóle głowy, poprawił się radykalnie wzrok w lewym oku. Bardzo polecam:)

• 5

Stwierdzono u mnie olbrzymiego guza w nosogardzieli, który uciskał nerw wzrokowy, na prawe oko praktycznie nie widziałem. W szpitalu w Bydgoszczy nie chciano się podjąć tej operacji. Dość długo szukałem lekarza, który chciałyby się podjąć mojego leczenia. W końcu dotarłem przez Pana prof. Bonickiego z Centrum Onkologii w Warszawie do dr Jacka Kunickiego. Została błyskawicznie wyznaczona wizyta (6 dni), a w siódmym dniu byłem na stole operacyjnym. Operację przeprowadzał dr Jacek Kunicki - świetny specjalista, doskonale przygotował mnie do operacji, wszystko dokładnie wytłumaczył, nie ukrywał ewentualnych kłopotów, ale absolutnie nie wyolbrzymiał ich, była to rozmowa bardzo rzeczowa, nie wiem kto asystował. Operacja metodą endoskopową, a więc w mały stopniu dolegliwa, po ok. 16 godz. wstałem z łóżka, a w trzecim dniu po zabiegu byłem wypisany do domu. Cały czas w szpitalu doskonała opieka, mnóstwo przyjmowanych leków, ale są widoczne wielkie efekty, widzę normalnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tych lekarzy. Mam wyznaczone dwie wizyty kontrolne i jestem przekonany, że wszystko będzie bardzo dobrze.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat