dr n. med. Jacek Kunicki

Neurochirurg

Opinii10

Andrzej Zbrozek

28.05.2014

Wybitny profesjonalizm.Jednego dnia doktor Jacek Kunicki usunął mi makrogruczolak przysadki mózgowej, a następnego dnia siedziałem z rodziną i przyjaciółmi w kawiarni na dole w Centrum Onkologii. Doktor zwięzły w słowach,pełen empatii, serdeczny i życzliwy;doktor-przyjaciel. Posiada wszystkie cechy i żadnych wad;uroczy, młody, nowoczesny mężczyzna o dobrej twarzy,otwartych, szerokich horyzontach i takich samych, jasnych kryteriach. Profesor Bonicki,ktory uczestniczył przy operacji-sama dobroć!
Leżałem w sali nr 8. Zawsze czysto. Siostry-pielęgniarki sympatyczne. Za wszystko dziękuję.

04.02.2013

Bardzo dobry lekarz! Zawdzięczam mu wiele!

Bardzo dobry lekarz!
Zawdzięczam mu wiele!

14.10.2012

Byłam operowana przez pana doktora w kwietniu 2011r.Mikro gruczolak przysadki mózgowej.Operacja udana.Następne wizyty: lekarz uprzejmy i miły/wizyty na fundusz/.Dobrze gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor J.Kunicki.Jednym słowem człowiek we właściwym zawodzie i na właściwym stanowisku.Życzę Panu dużo zdrowia i miłych pacjentów.Jolanta

02.06.2012

Po diagnozie - makrogruczolak przysadki mózgowej, w lipcu 2011 r. trafiłam do Kliniki Nowotworów Układu Nerwowego w Warszawie, gdzie byłam operowana przez doktora Kunickiego. Operacja udała się, gruczolak został usunięty w całości, czynność przysadki została zachowana. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że doktor jet bardzo dobrym specjalistą, który z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Podejście do pacjenta profesjonalne i miłe.Szlachetny człowiek, szlachetny lekarz. Dziękuję za poczucie bezpieczeństwa, wiedzę i trud i życzę dalszych sukcesów.

29.03.2012

Serdeczne podziękowania dla pana doktora za profesjonalizm i zaangażowanie. Pozdrowienia z Torunia - WETERAN

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny

Centralny Szpital Kliniczny MSW
Wołoska 137

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO

Grodzisk Mazowiecki