dr n. med. Jacek Kurzawski

Kardiolog

Miły i uprzejmy konkretny i dokładny jako lekarz .Polecam z całego serca .Pozdrawiam z Rybnika . Dziękuję

Wspaniały lekarz. Tłumaczy, rozumie, potrafi uśmiechać sie do pacjentow. Nie tylko kompetentny lekarz, ale cieply człowiek.

Od wielu lat się leczę u dra Kurzawskiego i jak dotąd się nie zawiodłem. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, tłumaczy na czym polega schorzenie i co ewentualnie robić, aby poprawić stan swojego zdrowia i komfort życia. Polecam!

Doskonale leczy pacjentów bez pozakrdiologicznych obciążeń, absolutnie i bezwzględnie wypełniających zalecenia, nie biorąc pod uwagę ze nie każdy pacjent ma komfortową sytuację rodzinną, czy materialną. natomiast szanuję Go ponieważ nie wykorzystuje swojej pozycji w szpitalu w celu "załatwiania" spraw swoich "prywatnych" pacjentów.

nieprawdą jest że porada lekarska kosztuje 1000zł lecz 10 x mniej

nieprawdą jest że porada lekarska kosztuje 1000zł lecz 10 x mniej

Lekarz, który uratował moją mamę. Bardzo miły, uprzejmy. Troszczy się o pacjentów.Lekarz,którego z czystym sumieniem mogę polecić.Uwielbiam tego lekarza, bardzo przyjemnie się znim rozmawia.

Wspaniały, ciepły człowiek. Konkretny i dokładny jako lekarz.Polecam z całego serca.

kardiolog, który złamał mi serce, św...ia jedna...

kardiolog, który złamał mi serce, św...ia jedna...

Bardzo dobry specjalista.miły i uprzejmy.można powiedzieć uratował Mi życie

Bardzo dobry specjalista.miły i uprzejmy.można powiedzieć uratował Mi życie