dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

08.09.2012

Dr Langowski jest porostu aniołem, polecam go każdemu, kto wybiera się na badanie typu kolonoskopia, gastroskopia itp..Ja miałam robioną kolonoskopię i przed badaniem byłam przerażona, ale jak weszłam do gabinetu i zostałam przywitana serdecznym uśmiechem doktora, tak cały stres gdzieś umknął. Przez całe badanie śmiałam się, doktor robił wszystko powoli i delikatnie, nic na siłę.., cały czas ze mną rozmawiał i się uśmiechał. Po badaniu wszystko dokładnie wytłumaczył. Naprawdę rewelacja. Z czystym sumieniem polecam dr Langowskiego. To człowiek z powołaniem do wykonywania swojego zawodu.

21.04.2012

Jestem zauroczona dr Langowskim, kompetentny,przemiły,zyczliwy, polecam z całego serca,Wioletta M.

01.12.2012

Kompetencja połączona z ludzkim podejściem do pacjenta. Godny polecenia. Już dawno nie spotkałam tak uroczego człowieka, mężczyzny.

30.04.2011

dr. Langowski jest bardzo zyczliwy dla pacjentów. kompleksowo tlumaczy zabieg i na czym on polega. przede wszystkim po wyjsciu z jego gabinetu nie widziałem wszystkiego w "czarnych barwach". polecam

16.06.2011

przemiły lekarz z poczuciem humoru :-)konkretny i kompetentny,

przemiły lekarz z poczuciem humoru :-)konkretny i kompetentny,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń