dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

GABRIELA

02.09.2016

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.

01.12.2012

Kompetencja połączona z ludzkim podejściem do pacjenta. Godny polecenia. Już dawno nie spotkałam tak uroczego człowieka, mężczyzny.

25.11.2012

gorąco polecam, profesjonalista z odpowiednim podejściem do pacjenta

gorąco polecam, profesjonalista z odpowiednim podejściem do pacjenta

08.09.2012

Dr Langowski jest porostu aniołem, polecam go każdemu, kto wybiera się na badanie typu kolonoskopia, gastroskopia itp..Ja miałam robioną kolonoskopię i przed badaniem byłam przerażona, ale jak weszłam do gabinetu i zostałam przywitana serdecznym uśmiechem doktora, tak cały stres gdzieś umknął. Przez całe badanie śmiałam się, doktor robił wszystko powoli i delikatnie, nic na siłę.., cały czas ze mną rozmawiał i się uśmiechał. Po badaniu wszystko dokładnie wytłumaczył. Naprawdę rewelacja. Z czystym sumieniem polecam dr Langowskiego. To człowiek z powołaniem do wykonywania swojego zawodu.

25.05.2012

Szanowni państwo ten Lekarz jest profesjonalista i potrafi świetnie Leczyc czasem mamy kolejke prywatna lub na narodowy fundusz zdrowia ale jeśli za darmo trzeba troszke sie czas uzbroic jesli ma sie na godz 9:00 wizyte do 12:00 góra.Prywatnie to odrazu prawie góra pare minut.Ale to ...

Szanowni państwo ten Lekarz jest profesjonalista i potrafi świetnie Leczyc
czasem mamy kolejke prywatna lub na narodowy fundusz zdrowia ale jeśli za darmo trzeba troszke sie czas uzbroic jesli ma sie na godz 9:00 wizyte do 12:00 góra.Prywatnie to odrazu prawie góra pare minut.Ale to nie od niego zależy bo leczy:):):) cieszcie sie ze trafiliscie na bardzo dobrego LEKARZA :):):)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń