lekarz Jacek Laskus

Wspaniały człowiek i lekarz, z dużą empatią, wiedzą i rzetelnym podejściem do drugiego człowieka Polecam

Polecam

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam w swoim życiu. Nie bagatelizuje. Zależy mu przede wszystkim na dobru pacjenta. Dzięki zaangażowaniu doktora mimo jedynie lekkich nieprawidłowości i skierowaniu mnie na RM został wykryty u mnie guz we wczesnym stadium. Jestem niesamowicie wdzięczna, że na mojej drodze spotkałam tego lekarza. Profesjonalista w swoim fachu bez cienia rutyny.

Pan Doktor- godny polecenia. Czlowiek , ktory zna sie na tym co robi. Wspiera czlowieka, tlumaczy i podtrzymuje na duchu. Liczy sie dla niego dobro pacjenta i ma dla niego zawszu czas. Zostalam objeta wspaniala opieka , pomoca i wsparciem w tym trudnym dla mnie czasie. Operacja przebiegla prawidlowo i okres ten wspominam w miare mozliwosci dobrze. Polecam z calego serca Dr Jacka Laskusa , podchodzi do pacjenta "po ludzku" a to ma ogromne znaczenia. Jeszcze raz wielkie dziekuje Panie doktorze. Krystyna Skorek

Wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek o ogromnym doświadczeniu i skromności. Jestem pacjntką doktora od 11 lat i nie są dla mnie problemem wizyty co pół roku, bo wiem że lepszej opieki mieć nie mogę.Dziękuję, że Pan jest.

Niesamowity lekarz! Lekarz z ogromna wiedza,umiejetnosciami a zarazem z wielka skromnoscia. Wzbudza zaufanie a tym samym wizyty i zabiegi przebiegaja bezstresowo i bezbolesnie. Dziekuje Panie Doktorze raz jeszcze..

Wspaniały lekarz dwa miesiące temu miałam wykryty guz na piersi ,pan doktor od razu wziął się za leczenie i obiecał że mnie z tego wyciągnie a ja mu wierze,Dziękuje panie doktorze .Urszula NOWACKA

Po prostu jeden z niewielu ......... Chylę czoła . Lekarz , który pozostał człowiekiem .

wczesna trafna diagnoza,bardzo uprzejmy obecnie ratuje mi życie i to wszystko na NFZ .Bardzo polecam .Dziękuję panie doktorze

Jestem świeżo po usunięciu guza z płatem tarczycy.Jak ja się bałam. Dziewczyny ( pacjenci) dr Jacek Laskus to specjalista z ogromną wiedza i doświadczeniem. On przeprowadził mnie przez ten stresujący czas - jak dziecko za rękę. Wszystko spokojnie, przystępnie wyjaśnił. On i cały personel szpitala "Salus" w Słupsku daje ogromne poczucie bezpieczeństwa każdemu pacjentowi od momentu przekroczenia progu szpitala do jego opuszczenia.Dr Jacek Laskus to profesjonalista o ogromnej kulturze osobistej (ktoś narzeka , że mało mówi-szpital to nie klub dyskusyjny). Dr Jacek Laskus to SUPER LEKARZ. Dobrze, że go mamy. ...

Serdecznie dziękuję Pani doktorze za pomoc w podjęciu decyzji o operacji, gratuluję wiedzy medyczne i zwykłej ludzkiej mądrości. Dziękuję całemu zespołowi szpitala SALUS za wspaniałą organizację pracy, troskę i opiekę. Dzięki Wam Stres wynikający z pobuty w szpitalu jest zminimalizowany.Serdecznie dziękuję.

Do takiego lekarza warto nawet całą Polskę przejechać. Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, wyrozumiały, ze specyficznym poczuciem humoru, (jak ktoś lubi inteligentne żarty, to tylko umili czas spędzony na wizycie;). Wszystko przejrzyście i praktycznie wyjaśni, jak się czegoś nie wie, wystarczy spytać i co najważniejsze - wytłumaczy zrozumiałym językiem! Naprawdę mistrz w swej profesji. Chciałabym, aby każdy lekarz w Polsce miał takie podejście do pacjenta jak Pan Doktor.

Do takiego lekarza warto nawet całą Polskę przejechać.
Naprawdę mistrz w swej profesji.