mgr Jacek Legierskimgr Jacek Legierski - zdjęcie profilowe

mgr Jacek Legierski

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog absolwent Instytutu Psychologii Uniwesytetu Jagiellońskiego, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat PTTPB nr: 315). Ukończył czteroletnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w diagnozie psychologicznej i psychoterapii, które zdobywał w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Krakowie, w Małopolskim Ośrodku Medycyny Pracy, a także pracując w prywatnych gabinetach w Nowym Targu i Krakowie.

Obecnie prowadzi psychoterapię w gabinetach Psychodiagnostyki w Krakowie i Nowym Targu. Współpracuje z oddziałem zamiejscowym Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Katowicach.

Kilka lat temu trafiłem do pana Jacka z problemem nerwicy połączonej z zespołem IBS. Wcześniej byłem u innych psychologów, przeróżnych lekarzy - dopiero terapia z panem Jackiem przyniosła pożądane efekty, dzięki którym zacząłem korzystać z życia :) Bardzo dziękuję i polecam!

Bardzo dobry terapeuta. Dzięki jego pomocy pozbyłem się silnych lęków, które uniemożliwiały mi normalne życie. Szczerze polecam.

Pan Jacek-pierwszy psycholog który naprawdę mi pomógł a leczę się juz od 12 lat,bardzo miły,profesjonalny,naprawdę zaangażowany w problemy pacjenta,próbuje różnymi metodami pomóc,bardzo otwarty na różnorakie uwagi a przy tym pełen zapału i życzliwości,skromny..takiego terapeuty ze świecą szukać:)bardzo polecam p.Jacka.

Polecam, bardzo fachowa osoba. Pomocna i budząca zaufanie. Pierwszy psycholog, który pomógł mi rozwiązać mój problem po kilkunastu regularnych wizytach. Dobrze tłumaczy problem, można dzięki spotkaniom zrozumieć wiele.

Bardzo kompetentny budzący zaufanie .Bardzo polecam terapie u pana psychologa

Bardzo kompetentny budzący zaufanie .Bardzo polecam terapie u pana psychologa

Lekarz zdecydowanie wart polecenia. Na samym początku terapii pojawiła się myśl żeby zrezygnować, że będzie za trudno, ale zostałam i nie żałuję.