dr n. med. Jacek Magnowski

Ginekolog położnik, USG

Nie polecam. Na USG połówkowym po zapytaniu co oznacza łożysko z przodu (moja 1 ciąża) odpowiedział że tylko płacę za usg nie konsultację i czy doliczyć mi 200zl do wizyty za wytłumaczenie tego.... Po drugie jestem troszkę przy tuszy (wzrost 180 waga 90kg), jego komentarz żebym tak nie chulała bo się złamie łóżko. Pytałam o jeszcze jedna kwestię to odpowiadał jak za karę, półsłówka i nic nieznaczace odpowiedzi. Brak: kultury; Uprzejmości; Podejścia do pacjenta; TYLKO KASA NA NIC WYDANA

kultury;
Uprzejmości;
Podejścia do pacjenta;
TYLKO KASA NA NIC WYDANA

Pan dr Magnowski jest bardzo dobrym lekarzem, posiadający dużą wiedzę na temat wykonywanej swojej pracy, każde USG oraz badania są dokładnie omówione, a lekarz sam w sobie jest bardzo miły. Tak samo opisała go moja mama, jak go pamięta kiedy jeszcze pracował w naszym szpitalu, bardzo profesjonalnie podszedł do swojej pracy w czasie poród, a sam w sobie poród trwał kilka minut

Lekarz godny polecenia. Konkretny, odpowiedzialny i uprzejmy. Udziela wyczerpujących informacji odnośnie problemu z którym się przyjdzie. Dokładnie omawia wykonane USG. Do swojej pracy podchodzi z rzetelnością. Ma dużą wiedzę.

Polecam. Mamy za sobą dwie ciążę. Pierwsza ok druga zagrożona na początku. Doktorek z pełnym profesjonalizmem podszedł do sprawy i mała jest już z nami cała i zdrowa. Polecam gorąco i dzięki za wszystko doktorze!!! Do zobaczenia na następnej wizycie :-)

Świetny lekarz - dokładny, odpowiada szczegółowo na zadawane pytania, posiada dużą wiedzę, jest stanowczy, ale zarazem uprzejmy.

Kobietki, nigdy do tego lekarza! Leczył moją mamę. Po zabiegu miała krwotok, a on stwiwrdził, że to normalna reakcja organizmu. W Bydgoszczy ledwo ją uratowali... Leczył ją na torbiel a okazało się, że to nowotwór złośliwy. Leczyć się u niego to tak jakby leczyć się samemu....

a gdzie on przyjmuje na kase chorych? bo tylko wykrywa mi gabinet gdzie lekarz przyjmuje prywatnie.

dsobry lekarz ale nie jestem przekonana czy mowiol prawde

dsobry lekarz ale nie jestem przekonana czy mowiol prawde

Konkretny i rzeczowy lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Jest miły i uprzejmy ale przede wszystkim to świetny lekarz.

Lekarz stwierdził u mnie ciąże(dokłanie 14-15 tydz.). Załamał mnie totalnie. Stwierdził to bez żadneo usg, tylko po zwykłym badaniu. Co było nieprawdą, bo inny specjalista wykrył u mnie torbil na jajniku wielkości 10x8cm..