dr n. med. Jacek Magnuszewski

Miał dwie operacje wymiany stawu biodrowego. Najpierw prawa noga, potem pół roku później lewa w Łodzi w klinice Medical Magnus. ul. Kopernika 38. Pierwsza miała miejsce w 2022 r. Jak to się stało? Czytałem w Internecie, że w Odessie (Ukraina) znany profesor wykonał operację wymiany stawu biodrowego i trwała ona 3 godziny 10 minut. Tę samą operację przeprowadził polski chirurg Jacek Magnuszewski . Operacja była trudna, ponieważ staw był całkowicie zniszczony. Ale ten czas trwał niepełną godzinę. Pan Jacek i cały jego zespół to Profesjonaliści najwyższej klasy. W ciągu kilku ...

Czytałem w Internecie, że w Odessie (Ukraina) znany profesor wykonał operację wymiany stawu biodrowego i trwała ona 3 godziny 10 minut. Tę samą operację przeprowadził polski chirurg Jacek Magnuszewski . Operacja była trudna, ponieważ staw był całkowicie zniszczony. Ale ten czas trwał niepełną godzinę. Pan Jacek i cały jego zespół to Profesjonaliści najwyższej klasy. W ciągu kilku tygodni prowadziłam samochód. Czułem się świetnie. Nie było więc żadnych przemyśleń ani wątpliwości, gdzie wykonać drugą operację. Odbyła się ona w maju 2023 roku. Również szybko, bardzo profesjonalnie, z wielką uwagą ze strony anestezjologa i innych członków tego wspaniałego zespołu specjalistów. Przez cały czas trwania operacji, a także po jej zakończeniu, aż do momentu wypisania mnie z kliniki, byłem pod troskliwym , uważnym, i przyjaznym nadzorem personelu placówki. Niezmiernie wdzięczny polskim lekarzom!!! Przyłączam się do dobrych recenzji innych osób. bardzo polecam. Doktor Magnuszewski to wspaniały człowiek i ogtoreda.

dr Magnuszewski doskonale przeprowadził operację stawu biodrowego i otoczyl mnie świetną opieką pooperacyjna. Polecam tego chirurga i całą ekipę Medical Magnus.

Bardzo szczerze polecam Pana doktora Jacka Magnuszewskiego, byłam operowana przez doktora i serdecznie dziękuje.

Zdecydowanie odradzam pana doktora,zwłaszcza jeżeli wizyta jest w ramach NFZ.

Zdecydowanie odradzam pana doktora,zwłaszcza jeżeli wizyta jest w ramach NFZ.

Do doktora Magnuszewskiego przypełzłam z wielkim bólem prawej nogi, biodra i lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Nie mogłam już prawie chodzić. Po dwóch wizytach i jednym prześwietleniu dowiedziałam się od pana doktora ze mam dysplastyczne biodra i nie będę chodzić normalnie już nigdy. Doktor powiedział, że nie można z tym nic zrobić, mam się przyzwyczai do bólu i żyć dalej. Załamana i zapłakana, bo całe życie przede mną (mam 19 lat) poszłam szukać pomocy gdzie indziej. Okazało się, że z biodrami jest w porządku za to mam dyskopatię i rwę kulszową. Jeśli macie pieniądze- idźcie może za nie okaże się, że lekarz ma wiedzę. Ale radziłabym OMIJAĆ MAGNUSZEWSKIEGO Z DALEKA!

Zmarnowałam na wizytach u tego lekarza rok czasu. Miałam odpryski kostne w stawie kciuka, o których doktor doskonale wiedział z przeprowadzonych badań. Mimo wszystko nie zalecił mi zabiegu operacyjnego w celu ich usunięcia. Nawet radiolog dziwił się, że lekarz prowadzący nie zaleca mi operacji. Po długim okresie czasu, spędzonym na wizytach u Magnuszewskiego postanowiłam pojechać do prof. Romanowskiego do Poznania i tam już na pierwszej wizycie umówiono mnie na operację. Teraz wszelkie dolegliwości ustąpiły. Moim zdaniem Magnuszewski idzie na łatwiznę, a dodatkowo nie chce przyznać się do tego, że nie chce podjąć się operacji bo nie jest w tym dobry. Może ten lekarz specjalizuje się w innych obszarach ciała niż dłonie, ale trzeba umieć się do tego przyznać i pokierować pacjenta do innego specjalisty, a nie udawać, że nic się nie dzieje.

U Dr.Magnuszewskiego leczę sie o września 2011 roku i muszę powiedzieć że nareszcie trafiłem na prawdziwego lekarza z powołania który mi naprawdę pomógł w moich bólach,nim trafiłem do dr. Magnuszewskiego chodziłem prywatnie do różnych ortopedów i żaden nie był mi w stanie pomóc .Teraz chodzę systematycznie do doktora na kasę chorych . Pan doktor poświęca mi dostatecznie czasu i wytłumaczy mi jasno przyczyny choroby.Cierpię na zchorzenia wielostawowe i wiem że bez żadnych zastrzeżeń oddam się w jego ręce.W przyszłym roku mam wyznaczone dwie operacje i jestem pewien że Dr.Magnuszewski wykona je należycie i sumiennie.25 lat temu Dr.uratował ręke naszego syna.

Dr n med nie zainteresowany pacjentem zupełnie.W czasie mojego pobytu w gabinecie prowadził ożwione rozmowy z osobami wchodzącymi i wychodzącymi (a było ich kilka).W międzyczasie rozmawiał ze mną.Nawet nie zauważył,gdy wyszłam.

Polecam doktora Jacka Magnuszewskiego!! Leczę sie u niego od trzech miesięcy a zaznaczam,że jestem trudnym przypadkiem ortopedycznym.Schorzenie trwa od dawna i jest nieodwracalne ale starania doktora Magnuszewskiego sprawiły,że cierpę duzo mniejszy ból.Ponadto mam dla niego duży szacunek i uznanie za cierpliwośc do pacjenta i bardzo ludzkie podejście.

Polecam doktora Jacka Magnuszewskiego!!

Lekarz kochający pięniadze, za pieniadze biorac u dr magnuszewskiego jestes w kabinecie pol godziny, lecz państwowo (darmo) 2 minuty, jesli przyjdziesz panstwowo wstaje z miejsca po 2 minutach i wychodzi z gabinetu,traktuje czlowieka jak powietrze , zdecydowanie nie polecam!!!