lekarz Jacek Markuszewski

Traumatolog, Ortopeda

Doktor spowodował w moim prypadku złamanie okołoprotezowe podczas operacji, którą wykonał . Radiolog szpitala to opisał to, dr Markuszewski nawet nie zalecił dodatkowej diagnostyki, szybko chciał sie pozbyć pacjenta ze szpitala i wypisał. Ortopedzi z ośrodka Klinicznego dokładnie mnie zdiagnozowali i pomogli. Doktor naprawdę nie dba o dobro pacjenta tylko o swój wizerunek. szybko usuwa obiektywne wpisy w inernecie i nagle pojawiają się nowe "poztywne wpisy".

Po operacji biodra doktor nie powiedział mi o poważnych powikłaniach, po prostu zataił je.Wydrukował mi tylko jedną projekcję 1 zdjęcia w szpitalu, na którym nie było widać, że kilkucentymetrowy trzpień endoprotezy wystaje z kości udowej i wbija się w mięśnie . Na 2-ch zdjęciach kontrolnych w przychodni po 2 mies. dopiero zobaczyłam ten problem. Ortopeda z przychodni był zszokowany, jak operator mógł mnie tak potraktować. Doktor Markuszewski nie chciał operować, nawet krzyczał na mnie jak przesłałam mu te zdjęcia i prosiłam o operację naprawczą. Dopiero wiele miesięcy póżniej , jak stale odczuwałam ból i odbyłam konsultacje u innych ortopedów doktor Markuszewski zdecydował się operować. Jednak wcześniej
przedstawiane mi ,jego opinie medyczne były sprzeczne, straciłam do nie go zaufanie. Obecnie operacja naprawcza obarczona jest większym ryzykiem . Generalnie poważny problem, fatalne zachowanie doktora.,niejednokrotnie był bardzo nieprzyjemny .Coś strasznego, jak można tak poszkodowanego chorego tak traktować.
Przekonałam się, że dla doktora nie ma znaczenia czy mówi prawdę pacjentowi , czy nie, liczy się dobre wrażenie. W związku z powyższym będę operowana w innym ośrodku. Przykro mi nie polecam tego lekarza.

Miałem skomplikowane złamanie w kostce lewej nogi. W miejscowości, w której mieszkam(200 tys. mieszkańców)w dwóch szpitalach postawiono błędne diagnozy, oraz zastosowano niewłaściwy sposób leczenia. Z moim problemem zwróciłem się do dr J. Markuszewskiego. Nie będę się dużo rozpisywał. Powiem tylko jedno; dr jest profesjonalistą w swoim zawodzie na najwyższym poziomie światowym nie wspominając już o Polsce. Oprócz profesjonalizmu cechuje Go takt, oraz wysoka kultura osobista. Uważam , że tylko pięć gwiazdek byłoby dla niego krzywdzące. Polecam każdemu doktora J. Markuszewskiego bo jestem przekonany, że każdy trudny problem z jego dziedziny na pewno prawidłowo rozwiąże. Wawrzonkowski

Dr Markuszewski trzymał mnie w szpitalu bardzo długo, pomimo, iż wiedział, że nie potrafi wyleczyć mojej nogi. Ten pobyt w szpitalu był straszny i omal nie doprowadził mnie do popełnienia samobójstwa.

Do dziś nie mogę pozbierać się po ostatniej rozmowie z tym lekarzem. Widocznie za mało w życiu przeszłam.

Kompetenty,wytłumaczy przypadek szczegółowo i na czym ma polegać operacja. Godny polecenia i zaufania. Polecam go jeśli ktoś chce mieć fachowo wykonaną operacje kolana.

Profesjonalista, wszystko poszło tak jak zostało zaplanowane (usunięcie chrzęstniaka śródkostnego wraz z pobraniem przeszczepu z talerza biodrowego. Co do kontaktu z pacjentem, to na porannych wizytacjach na Oddziale nigdy doktora nie było, wiec trudno mnie się wypowiedzieć w tej kwestii. Byli inni lekarze, którzy asystowali. Nie mam za to żalu, bo to co miał zrobić, zrobił profesjonalnie, więc polecam.

Nie mam za to żalu, bo to co miał zrobić, zrobił profesjonalnie, więc polecam.

Fantastyczny lekarz, profesjonalista, z ludzkim podejściem do pacjenta. Dwie operacje i rewelacyjny wynik!! Gdyby nie on, moje kolano czekałaby wymiana. Dziękuję doktorowi i szczerze polecam

Życzę wszystkim takich lekarzy jak pan Markuszewski. To prawdziwy fachowiec.

Życzę wszystkim takich lekarzy jak pan Markuszewski. To prawdziwy fachowiec.

świetna robota pana Doktora, mistrzowsko zszyte ścięgno achillesa.

świetna robota pana Doktora, mistrzowsko zszyte ścięgno achillesa.