lekarz Jacek Michalak

Chodzę prywatnie, lekarz bardzo miły odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie. Tłumaczy bardzo dużo nawet jak nie pytam. Chodziłam przed ciążą i teraz też chodzę do tego lekarza, nie "wygania" z gabinetu bo następna i następna... Ostatnio byłam 40 min w gabinecie nie wziął więcej. Mężowi również odpowiada na wszystko i tłumaczy. W dodatku kontakt 24h, jeśli nie odbiera to oddzwania, zawsze. Wg mnie godny polecenia.

Pomógł niesłychanie. Chodziłam całą ciążę, po ciąży i przy kolejnej również będę korzystać z jego badań. Dał mi wiele wsparcia, a co najważniejsze, gdy nie miałam po prostu nie płaciłam, rozumiał to i nie był z tego powodu gorzej nastawiony. Dziękuję mu za całą pracę, bo dzięki niemu mam swoje 15miesięczne szczęście.

powiem tak byłam na wizycie w przychodni ten lekarz jest totalnym nie uprzejmym lekarzem z pośród wielu jakich znam może za kasę jest inny

Nie polecam tego pana !!! zwykły karierowicz !!!

Nie polecam tego pana !!! zwykły karierowicz !!!

Nie polecam, byłam na NFZ,jestem zawiedziona,zła,niedoinformowana. Gbur to malo powiedziane, ma złośliwy i lekceważący stosunek do pacjentek. Moja wizyta trwała 2 minuty, gdzie będac w 9 mc zdażyłam się rozebrać, wejść na fotel, zejść i ubrać się, a jego pseudo badanie trwalo sekundę, w porywach dwie.

Nie polecam,
byłam na NFZ,jestem zawiedziona,zła,niedoinformowana.
Gbur to malo powiedziane, ma złośliwy i lekceważący stosunek do pacjentek.
a jego pseudo badanie trwalo sekundę, w porywach dwie.

Prawdziwy lekarz z powołania, miły bardzo kompetentny. Naprawdę warto iść do tego specjalisty !!

Polecam wszystkim kobietom (nie tylko w ciąży), które chcą mieć pewność jakości badania, trafności diagnozy i bezstresowej wizyty.

lekarz bardzo miły fajny , uprzejmy byłam u niego z drugą ciążą Bajka Gaduła nie z tej ziemi Rewelacja pod względem terminu porodu. Ja akurat miałam drugie cięcie które mi zrobił dwa dni przed terminem bez żadnej łaski ani łapówki POLECAM POLECAM POLECAM :):):):):):):):):):):):)::):)::)::))):):):):):):)):):)::))::)::):)):):):):):):):):):):):):)POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Rewelacyjny specjalista godny polecenia. Prowadzi moja ciąże i jestem zachwycona. Polecam Pana doktora również dziewczyna które jeszcze nigdy nie były u ginekologa. Ja swoja pierwszą wizytę odbyłam u Pana Michalaka i byłam zachwycona profesjonalizmem jak i rowniez nie czułam żadnego dyskomfortu. Naprawdę polecam wszystkim.

Wspaniały człowiek, godny polecenia, dzieki Niemu jestem dzis tu i mogę cieszyć sie moimi dziećmi, polecam!!!!!!!!!