Jacek Michalak

Kalisz
51,77866418,0891128

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
18 opinii

Pomógł niesłychanie. Chodziłam całą ciążę, po ciąży i przy kolejnej również będę korzystać z jego badań. Dał mi wiele wsparcia, a co najważniejsze, gdy nie miałam po prostu nie płaciłam, rozumiał to i nie był z tego powodu gorzej nastawiony. Dziękuję mu za całą pracę, bo dzięki niemu mam swoje 15miesięczne szczęście.

powiem tak byłam na wizycie w przychodni ten lekarz jest totalnym nie uprzejmym lekarzem z pośród wielu jakich znam może za kasę jest inny

Nie polecam tego pana !!! zwykły karierowicz !!!

Nie polecam, byłam na NFZ,jestem zawiedziona,zła,niedoinformowana. Gbur to malo powiedziane, ma złośliwy i lekceważący stosunek do pacjentek. Moja wizyta trwała 2 minuty, gdzie będac w 9 mc zdażyłam się rozebrać, wejść na fotel, zejść i ubrać się, a jego pseudo badanie trwalo sekundę, w porywach dwie.

Prawdziwy lekarz z powołania, miły bardzo kompetentny. Naprawdę warto iść do tego specjalisty !!

Polecam wszystkim kobietom (nie tylko w ciąży), które chcą mieć pewność jakości badania, trafności diagnozy i bezstresowej wizyty.

lekarz bardzo miły fajny , uprzejmy byłam u niego z drugą ciążą Bajka Gaduła nie z tej ziemi Rewelacja pod względem terminu porodu. Ja akurat miałam drugie cięcie które mi zrobił dwa dni przed terminem bez żadnej łaski ani łapówki POLECAM POLECAM POLECAM :):):):):):):):):):):):)::):)::)::))):):):):):):)):):)::))::)::):)):):):):):):):):):):):):)POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Rewelacyjny specjalista godny polecenia. Prowadzi moja ciąże i jestem zachwycona. Polecam Pana doktora również dziewczyna które jeszcze nigdy nie były u ginekologa. Ja swoja pierwszą wizytę odbyłam u Pana Michalaka i byłam zachwycona profesjonalizmem jak i rowniez nie czułam żadnego dyskomfortu. Naprawdę polecam wszystkim.

Wspaniały człowiek, godny polecenia, dzieki Niemu jestem dzis tu i mogę cieszyć sie moimi dziećmi, polecam!!!!!!!!!

super lekarz:))) Bardzo miły i cierpliwy, chodzę do niego i jestem bardzo zadowolona prowadzi moja ciąże:))) rewelacyjny fachowiec, rozumie rozterki przyszłych mam POLECAM

Zamiast komentować, najlepiej się przekonać, jaki to cudowny człowiek! POLECAM DOKTORA MICHALAKA

Od początku ciąży chodzę do dr Michalaka i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, kompetentny, delikatny. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Uważam, że lekarz godny polecenia.

Widze że Panie są najbardziej zadowolone z uśmiechu Pana Doktora :-) Ja też byłam i strasznie się zawiodłam ! Nie chcę zmieniać opini na temat Tego lekarza , także powodzenia pozdrawiam .!

polecam Pana Jacka jako najlepszego lekarza w Kaliszu i okolicy. prowadził moją pierwszą ciąże i teraz drugą. zawsze miły, uśmiechnięty i przede wszystkim kompetentny!!! zawsze można zadzwonić i udzieli informacji. Inni lekarze powinni brać z niego przykład.

JEST LEKARZEM KTORY OBWIESZCZA JAK I DOBRE TAK I ZLE NOWINY W TAKI SPOSOB, ZE KAZDA PACJENTKA NIGDY NIE CZUJE SIE JAKO KOLEJNY PRZYPADEK DANEGO DNIA, TYLKO CZUJE ZE I ON CIESZY SIE LUB SMUCI RAZEM Z NIA!! MIESZKAM OBECNIE POZA GRANICAMI POLSKI I MOGE Z DOSWIADCZENIA POWIEDZIEC ZE DO LEKARZA JACKA MICHALAKA I PROFESJONALNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ JAKA OFERUJE WARTO PRZYJECHAC NAWET Z BARDZO DALEKA!!! MAM DO TEDO LEKARZA 100% ZAUFANIE!!!DZIEKI NIEMU, JEGO WIEDZY ORAZ WYSOKIEJ KLASY APARATURZE DIAGNOSTYCZNEJ KTOREJ JEST W POSIADANIU TERAZ JESTEM SZCZESLIWA MAMA 2,5-MIESIECZNEGO SYNKA!!! KAZDEJ KOBIECIE POLECAM POJSCIE DO TEGO LEKARZA!!!

najlepszy lekarz, bardzo mi pomógł w czasie pierwszej ciąży, bo jako jedyny z całego szpitala wytłumaczył mi co jest z moim dzieckiem, dzięki niemu donosiłam ciążę i nie miałam problemu z wyborem lekarza w drugiej ciąży. jest miły sympatyczny i naprawdę zna się na rzeczy, polecam!!!!!!!!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły ,serdeczny,cierpliwy. godny polecenia.

Lekarz jak najbardziej kompetentny!!! Miły, uśmiechnięty, szczery i konkretny. Potrafi dobrze zdiagnozować chorobę. Jest wyrozumiały i interesuje się pacjentem. Ma bardzo dobrą pamięć do twarzy i nie trzeba mu na kolejnych wizytach streszczać chorób swojego życia. Poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje na otrzymanie kompletnej odpowiedzi na wszystkie pytania! Stale pod telefonem!!!:) przyjmuje nawet w bardzo późnych godzinach, w razie potrzeby. Nie odmawia z byle powodu!!! Jest nie drogi w porównaniu z innymi lekarzami. Prawdziwy lekarz z powołania do zawodu a nie do wysokich zarobków:) Naprawdę polecam!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny