lekarzJacek Michalak

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
18 opinii

• 5

Pomógł niesłychanie. Chodziłam całą ciążę, po ciąży i przy kolejnej również będę korzystać z jego badań. Dał mi wiele wsparcia, a co najważniejsze, gdy nie miałam po prostu nie płaciłam, rozumiał to i nie był z tego powodu gorzej nastawiony. Dziękuję mu za całą pracę, bo dzięki niemu mam swoje 15miesięczne szczęście.

• 1

powiem tak byłam na wizycie w przychodni ten lekarz jest totalnym nie uprzejmym lekarzem z pośród wielu jakich znam może za kasę jest inny

• 4
  • 1

Nie polecam tego pana !!! zwykły karierowicz !!!

• 1

Nie polecam, byłam na NFZ,jestem zawiedziona,zła,niedoinformowana. Gbur to malo powiedziane, ma złośliwy i lekceważący stosunek do pacjentek. Moja wizyta trwała 2 minuty, gdzie będac w 9 mc zdażyłam się rozebrać, wejść na fotel, zejść i ubrać się, a jego pseudo badanie trwalo sekundę, w porywach dwie.

• 5

Prawdziwy lekarz z powołania, miły bardzo kompetentny. Naprawdę warto iść do tego specjalisty !!

• 5

Polecam wszystkim kobietom (nie tylko w ciąży), które chcą mieć pewność jakości badania, trafności diagnozy i bezstresowej wizyty.

• 5

lekarz bardzo miły fajny , uprzejmy byłam u niego z drugą ciążą Bajka Gaduła nie z tej ziemi Rewelacja pod względem terminu porodu. Ja akurat miałam drugie cięcie które mi zrobił dwa dni przed terminem bez żadnej łaski ani łapówki POLECAM POLECAM POLECAM :):):):):):):):):):):):)::):)::)::))):):):):):):)):):)::))::)::):)):):):):):):):):):):):):)POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

• 5

Rewelacyjny specjalista godny polecenia. Prowadzi moja ciąże i jestem zachwycona. Polecam Pana doktora również dziewczyna które jeszcze nigdy nie były u ginekologa. Ja swoja pierwszą wizytę odbyłam u Pana Michalaka i byłam zachwycona profesjonalizmem jak i rowniez nie czułam żadnego dyskomfortu. Naprawdę polecam wszystkim.

• 5

Wspaniały człowiek, godny polecenia, dzieki Niemu jestem dzis tu i mogę cieszyć sie moimi dziećmi, polecam!!!!!!!!!

• 5

super lekarz:))) Bardzo miły i cierpliwy, chodzę do niego i jestem bardzo zadowolona prowadzi moja ciąże:))) rewelacyjny fachowiec, rozumie rozterki przyszłych mam POLECAM

• 5

Zamiast komentować, najlepiej się przekonać, jaki to cudowny człowiek! POLECAM DOKTORA MICHALAKA

• 5

Od początku ciąży chodzę do dr Michalaka i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, kompetentny, delikatny. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Uważam, że lekarz godny polecenia.

• 3
  • 4
  • 1

Widze że Panie są najbardziej zadowolone z uśmiechu Pana Doktora :-) Ja też byłam i strasznie się zawiodłam ! Nie chcę zmieniać opini na temat Tego lekarza , także powodzenia pozdrawiam .!

• 5

polecam Pana Jacka jako najlepszego lekarza w Kaliszu i okolicy. prowadził moją pierwszą ciąże i teraz drugą. zawsze miły, uśmiechnięty i przede wszystkim kompetentny!!! zawsze można zadzwonić i udzieli informacji. Inni lekarze powinni brać z niego przykład.

• 5

JEST LEKARZEM KTORY OBWIESZCZA JAK I DOBRE TAK I ZLE NOWINY W TAKI SPOSOB, ZE KAZDA PACJENTKA NIGDY NIE CZUJE SIE JAKO KOLEJNY PRZYPADEK DANEGO DNIA, TYLKO CZUJE ZE I ON CIESZY SIE LUB SMUCI RAZEM Z NIA!! MIESZKAM OBECNIE POZA GRANICAMI POLSKI I MOGE Z DOSWIADCZENIA POWIEDZIEC ZE DO LEKARZA JACKA MICHALAKA I PROFESJONALNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ JAKA OFERUJE WARTO PRZYJECHAC NAWET Z BARDZO DALEKA!!! MAM DO TEDO LEKARZA 100% ZAUFANIE!!!DZIEKI NIEMU, JEGO WIEDZY ORAZ WYSOKIEJ KLASY APARATURZE DIAGNOSTYCZNEJ KTOREJ JEST W POSIADANIU TERAZ JESTEM SZCZESLIWA MAMA 2,5-MIESIECZNEGO SYNKA!!! KAZDEJ KOBIECIE POLECAM POJSCIE DO TEGO LEKARZA!!!

• 5

najlepszy lekarz, bardzo mi pomógł w czasie pierwszej ciąży, bo jako jedyny z całego szpitala wytłumaczył mi co jest z moim dzieckiem, dzięki niemu donosiłam ciążę i nie miałam problemu z wyborem lekarza w drugiej ciąży. jest miły sympatyczny i naprawdę zna się na rzeczy, polecam!!!!!!!!!

• 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły ,serdeczny,cierpliwy. godny polecenia.

• 5

Lekarz jak najbardziej kompetentny!!! Miły, uśmiechnięty, szczery i konkretny. Potrafi dobrze zdiagnozować chorobę. Jest wyrozumiały i interesuje się pacjentem. Ma bardzo dobrą pamięć do twarzy i nie trzeba mu na kolejnych wizytach streszczać chorób swojego życia. Poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje na otrzymanie kompletnej odpowiedzi na wszystkie pytania! Stale pod telefonem!!!:) przyjmuje nawet w bardzo późnych godzinach, w razie potrzeby. Nie odmawia z byle powodu!!! Jest nie drogi w porównaniu z innymi lekarzami. Prawdziwy lekarz z powołania do zawodu a nie do wysokich zarobków:) Naprawdę polecam!!!

Gdzie przyjmuję

place 11

ul. Stawiszyńska
    Kalisz
    51,77866418,0891128

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat