dr n. med. Jacek Mizerski

3,3
3,6

Joanna

14.06.2016

Jedno słowo - dramat! Przyznaję, wizyta jednorazowa, niemniej jednak nie zamierzam wrócić do tego lekarza. Zachowuje się tak, jakby przebywał w gabinecie za karę, a pacjenci tylko mu przeszkadzali. Bardzo się denerwował, że mój czteromiesięczny syn nie chce się grzecznie dać przebadać i nie słucha ...

Jedno słowo - dramat!
Bardzo się denerwował, że mój czteromiesięczny syn nie chce się grzecznie dać przebadać i nie słucha poleceń. Sam z siebie nie przemówił do mnie nawet, a zapytany odburkiwał coś pod nosem. Próbował osłuchiwać coraz bardziej niespokojne dziecko ok 10 minut, po czym stwierdził, że chyba coś słyszy.. i przepisał antybiotyk bez słowa komentarza. Oczywiście dopytywałam co jest dziecku ("coś tam chyba siedzi") czy antybiotyk jest konieczny("tak, chyba tak"), czy oprócz tego coś podawać("no, normalnie")...
Szlak mnie trafił, skonsultowałam z innym lekarzem - sprawne badanie z wyczuciem, szybka diagnoza - wirusowe zapalenie oskrzeli - żaden antybiotyk, tylko by osłabił, w miarę sprawne jak na wiek dziecka i te chorobę wyleczenie i kontakt! kontakt z rodzicem który umiera z niepokoju!
Nie jestem za tym żeby mówić innym jak mają żyć ale chyba czas na emeryturę - jak najszybciej!

Ada

06.06.2013

Pan doktor z pewnością jest dobrym specjalistą, wszystko tłumaczy, ale mam wrażenie jakby siedział tam za karę. Na wizycie zachował się nieprzyjemnie, wręcz gburowato. Dorosły może to zlekceważyć, dla dziecka wizyta u lekarza zawsze jest przeżyciem. Mimo wszystko polecam.

23.01.2013

Małe dziecko to nie jest dorosły. Nie zawsze zrozumie że Pan doktor ma zły humor. Pozdrawiam

09.03.2012

Od 2 lat leczy moje dzici. Zawsze pomocny i dostępny- udziela porad także przez telefon.Do zdrowia podchodzi holistycznie i leczy kompleksowo- jeśli trzeba zleca konsultacje specjalistyczne,dodatkowe badania, zauważa problem tam gdzie inni go nie widzieli lub zignorowali objawy.Zdecydowanie polecam.

15.11.2011

Czy lekarz ten przyjmuje w prywatnym gabinecie? Poniewaz ciezko jest go okreslic jesli terminy przyjec w szpitalu Jana Pawla II sa okolo pol roku. Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc. adam

adam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Hepatolog Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

NZOZ Azory