Jacek Mizerski

50,089678319,9369287012 614 23 23
ochinfdz@szpitaljp2.krakow.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
7 opinii

Pan doktor z pewnością jest dobrym specjalistą, wszystko tłumaczy, ale mam wrażenie jakby siedział tam za karę. Na wizycie zachował się nieprzyjemnie, wręcz gburowato. Dorosły może to zlekceważyć, dla dziecka wizyta u lekarza zawsze jest przeżyciem. Mimo wszystko polecam.

Małe dziecko to nie jest dorosły. Nie zawsze zrozumie że Pan doktor ma zły humor. Pozdrawiam

Od 2 lat leczy moje dzici. Zawsze pomocny i dostępny- udziela porad także przez telefon.Do zdrowia podchodzi holistycznie i leczy kompleksowo- jeśli trzeba zleca konsultacje specjalistyczne,dodatkowe badania, zauważa problem tam gdzie inni go nie widzieli lub zignorowali objawy.Zdecydowanie polecam.

Czy lekarz ten przyjmuje w prywatnym gabinecie? Poniewaz ciezko jest go okreslic jesli terminy przyjec w szpitalu Jana Pawla II sa okolo pol roku. Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc. adam

Kompetentny i uważny lekarz. Budzi zaufanie, informuje o rozwoju sytuacji, możliwości leczenia. Poważnie traktuje i pacjenta, i opiekunów.

To lekarz do którego ma się całkowite zaufanie.Jest oddany swojej pracy.Ma doskonały kontakt ze swoimi pacjentami ,a pamiętajmy , że dzieci to są szczególni pacjenci i wymagają szczególnego traktowania ,ciepła ,cierpliwości , uśmiechu oraz pełnego profesjonalizmu i to wszysko gwarantuje im Pan doktor.Miałam możność poznać pana doktora ,gdyż leczył moje dzieci przez wiele lat .Jestem mu bardzo wdzięczna bo zawdzięczam mu życie mojej córki i zdrowie pozostałej dwójki dzieci.Mogę z całą mocą polecić tak wspaniałego lekarza.

Polecam wszystkim takiego lekarza i uważam że to bardzo dobry lekarz .

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny