dr n. med. Jacek Mizerski

3,9
3,6

Ada

06.06.2013

Pan doktor z pewnością jest dobrym specjalistą, wszystko tłumaczy, ale mam wrażenie jakby siedział tam za karę. Na wizycie zachował się nieprzyjemnie, wręcz gburowato. Dorosły może to zlekceważyć, dla dziecka wizyta u lekarza zawsze jest przeżyciem. Mimo wszystko polecam.

23.01.2013

Małe dziecko to nie jest dorosły. Nie zawsze zrozumie że Pan doktor ma zły humor. Pozdrawiam

09.03.2012

Od 2 lat leczy moje dzici. Zawsze pomocny i dostępny- udziela porad także przez telefon.Do zdrowia podchodzi holistycznie i leczy kompleksowo- jeśli trzeba zleca konsultacje specjalistyczne,dodatkowe badania, zauważa problem tam gdzie inni go nie widzieli lub zignorowali objawy.Zdecydowanie polecam.

15.11.2011

Czy lekarz ten przyjmuje w prywatnym gabinecie? Poniewaz ciezko jest go okreslic jesli terminy przyjec w szpitalu Jana Pawla II sa okolo pol roku. Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc. adam

adam

02.04.2011

Kompetentny i uważny lekarz. Budzi zaufanie, informuje o rozwoju sytuacji, możliwości leczenia. Poważnie traktuje i pacjenta, i opiekunów.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Hepatolog Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

NZOZ Azory