lekarz Jacek Mniszek

Kilka dni temu byłam u dr Mniszka pierwszy i ostatni raz, kiedy to na Łubinowej w Katowicach miał nocny dyżur. Jestem w 3 miesiącu ciąży, w nocy dostałam lekkiego krwawienia, od razu pojechałam na Łubinową i wtedy dyżur miał właśnie dr Mniszek, zaprosił mnie do gabinetu, powiedziałam co się dzieje, zbadał mnie na kozetce po czym stwierdził,że ronie i nic nie da się już zrobić bo cytuje:" jajo płodowe jest już w ujściu macicy", nie zrobił usg tylko od razu stwierdził i był przekonany że ronie. Chciał zabrać mnie od ...

Jestem w 3 miesiącu ciąży, w nocy dostałam lekkiego krwawienia, od razu pojechałam na Łubinową i wtedy dyżur miał właśnie dr Mniszek, zaprosił mnie do gabinetu, powiedziałam co się dzieje, zbadał mnie na kozetce po czym stwierdził,że ronie i nic nie da się już zrobić bo cytuje:" jajo płodowe jest już w ujściu macicy", nie zrobił usg tylko od razu stwierdził i był przekonany że ronie. Chciał zabrać mnie od razu na zabieg, ale że nie byłam na czczo to poinformował mnie, że przyjmie mnie na oddział i rano wykona zabieg. Doktor już wypisywał kartę przyjęcia, kiedy stwierdziłam, że nie chce być sama i chcę pojechać do domu a rano przyjadę. Poinformowałam również lekarza o tym, że dzień wcześniej byłam na kontrolnym badaniu i wszystko było dobrze, lekarz stwierdził, że niestety tak się zdarza. Lekarz przed moim wyjściem ostrzegał mnie o bardzo bolesnych skurczach i obfitym krwawieniu, stwierdził, że do rana poronie a rano przyjadę wyczyścić macicę. Kiedy przyjechałam do domu było w dalszym ciągu tylko niewielkie krwawienie ale już czekałam na najgorsze, od razu poszłam leżeć, po nie przespanej nocy w dalszym ciągu i na całe szczęście nie miałam już nic tylko lekkie brązowe plamienie, co mnie zdziwiło bo lekarz mówił zupełnie co innego. Rano nie pojechałam już na łubinową tylko w dalszym ciągu czekałam na to co ma się wydarzyć, na wieczór pojechałam do innego lekarza, który od razu na kozetce stwierdził, że to polip, potwierdziło to również usg na którym było widać, żywe maleństwo z bijącym serduszkiem. A dr Mniszek chciał odebrać mi dziecko, bez upewnienia się czy na pewno ma rację, bez żadnych skrupułów oznajmił mi, że poroniłam i jedyne co można zrobić to zabieg, gdzie koszt zabiegu gdzie potem wyczytałam na stronie internetowej to 1000zł.. To co przeszłam ja i moi najbliżsi przez doktora Mniszka nigdy nie zapomnę, była to najgorsza noc i dzień w moim życiu. Jak można postawić wyrok nie będąc pewnym w 100%?! Jak można tak powiedzieć pacjentce?!
Ostrzegam przed tym lekarzem!!!

Lekarz zbagatelizował objawy, nie wykonał żadnych dalszych badań. Jego wiedza w temacie była przedpotopowa (wykonuję zawód medyczny i byłam obczytana w nękającym mnie problemie) Nie polecam.

Lekarz zbagatelizował objawy, nie wykonał żadnych dalszych badań.
Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Nie ważne czy wizyta prywatna czy też w przychodni,zawsze tak samo podchodzi do pacjentki. Od lat chodze do dr Mniszka, prowadził też moją ciąże, rodziłam w Katowicach na Łubinowej. Zdecydownie Polecam.

lekarz godny polecenia,bardzo miły i uprzejmy.

lekarz godny polecenia,bardzo miły i uprzejmy.

Niepoprawne podejście do pacjentki. Niekompetentny.

Niepoprawne podejście do pacjentki. Niekompetentny.

najlepszy lekarz jakiego dotad spotkałam

najlepszy lekarz jakiego dotad spotkałam

Bardzo dobrze wspominam Pana doktora, prowadził moją zagrożoną ciążę. Urodziłam zdrową córeczkę. Lekarz godny polecenia.

Lekarz poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czsu, wzbudza zaufanie interesuje się problemami pacjenta.

tryskający humorem, spokojny i bardzo sympatyczny lekarz,a do tego dobry fachowiec:)