Jacek Namyślak

Stomatolog, Ortodonta

Nigdy nie byłem w tak złej przychodni lekarskiej.

Nigdy nie byłem w tak złej przychodni lekarskiej.

Leczyłem się z córką przez 2 lata, jestem zadowolony z wyników leczenia i znosiłem niedogodności aparatu stałego , nie jest to sama przyjemność, ale niestety tego się spodziewałem.

Pierwsza i ostatnia nasza wizyta wiecej mojego dziecka nie bede narazac na utrste zdrowia, brud i nic wiecej, moj mop do podlog jest czystrzy niz jego sciera do rak brak recznikow papierowych, pisze w rekawiczkach trxymajac dlugopis i wklada te same lapy do buzi pacjenta, obrzydliwy i dziwie sie ze tam sanepid jeszcze nie wpadl

Efektem ponad dwuletnich wizyt u pana Doktora jest piękny uśmiech u mojego syna. I to najwazniejsze!!!

Rewelacyjny lekarz, spełnił moje oczekiwania. Krótki czas noszenia aparatu, zaledwie 2 lata.

Nie podoba mi się to, że trudno jest się umówić z tym panem oraz sposób jego leczenia, byle żeby jak najwięcej pieniędzy wyciągnąć.

Efektem ponad dwuletnich wizyt u pana Doktora jest piękny uśmiech u mojego syna. Najważniejsza jest wiedza i kompetencje lekarza. Ma swoje zasady. Dla mnie to plus. Polecam.

hmm, ja u pana Namyślaka miałam aparat prawie trzy lata...uważam że powyższe opinie na jego temat są trochę przesadzone.jako lekarz ma po prostu specyficzne poczucie humoru, czasem faktycznie sprawia wrażenie nieczułego na ból, ale ogólnie wizyty nie przebiegały jakoś traumatycznie. zazwyczaj na wizytach był uśmiechnięty, trochę pożartował i zagadywał jak w rodzinie, pracy, szkole. trzeba jednak przyznać,że ciężko jest się u niego umówić, bardzo często nie dało się do niego dodzwonić,bądź narzucał terminy które nie były mi na rękę. jako lekarz widać, że jest po rzetelnej szkole i raczej ciężko ...

jako lekarz widać, że jest po rzetelnej szkole i raczej ciężko jest iść z nim na ustępstwa- zależy mu na tym aby stosować się do jego zaleceń. czasem są one może zbyt niepraktyczne (zakładanie specjalnych gumek na aparat w ciągu dnia, noszenie szyny retencyjnej 24h na dobę) ale wynika to tylko z troski o dobro pacjenta.

Niesympatyczny w stosunku do dziecka(zada ból jak mu narzędzie zjedzie na dziąslo i jeszcze ironicznie sobie żartuje ze dziecko syczy z bolu, wola rodzicow nad fotel zeby pokazac ze zęby są nie umyte zamiast wytlumaczyc dziecku jak to robic zeby bylo dobrze) córka go nie lubi. Ciężko się umowic na wizytę. Wydaje sie dobrym specjalista i tylko to nas u niego trzyma ale cala reszta godna pożałowania więc te wizyty to dla nas męczarnie.

dr Namyslak nie jest ortodonta godnym zaufania bardzo czesto wyjezdza i ciezko jest umowic sie na wizyte...musi byc tak jak on chce nie patrzy na zycie prywatne pacjenta poza tym umowic sie na wizyte z pania recepcjonistka graniczy z cudem badz garscia tabletek na uspokojenie nerwow...