lekarz Jacek Neczyperowicz

Dermatolog

Lekarz bardzo kompetentny, jego diagnoza, podejście i przypisane leczenie w pełni zgodne z wiedzą medyczną jaka powinna być stosowana. Opisuje szeroki wachlarz możliwości, jeżeli opcji leczenia jest więcej, biorąc pod uwagę bardzo 'ludzkie' aspekty, czyli koszt-poświęcony czas-efektywność. Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu i pierwszy lekarz, który nie traktuje pacjenta z góry i rozumie, że pacjent również może mieć wiedzę i własne doświadczenie.

Pod każdym względem lekarz bez zarzutu!!! Wizyty przebiegają w pełni profesjonalny sposób!!! Zainteresowanie, uprzejmość, kompleksowość, konkret. Nie ma naciągania na leczeniu!!! SUPER !!! POLECAM!!!

Lekarz wybitnej klasy. Kompetentny, cierpliwy, wysłuchał wszystkich wątpliwości, odpowiedział na wszystkie zadane pytania, uspokoił, kazał się nie denerwować. Tacy specjaliści to niestety coraz większa rzadkość, a szkoda, bo po wizycie u Pana Doktora wychodzi się z poczuciem, że ktoś naprawdę chciał nam pomóc.

Wystawiłem już kiedyś dobrą opinię panu doktorowi, owszem jest bardzo miły ale zostałem zmuszony do zmiany lekarza, zapalenie skóry, rozszerzanie naczyń krwionośnych pomylić z grzybicą??

Pan doktor Jacek Neczyperowicz jest niezwykłym człowiekiem i lekarzem, który nie tylko zna się na swojej pracy, ale przede wszystkim chce pomóc pacjentowi. Miałem spory problem z prąciem. Trafiłem do Pana doktora z fatalnym przypadkiem. Inni lekarze leczyli mnie od 1,5 miesiąca, a ja myślałem o samobójstwie. Na początku pojawiły mi się czerwone plamki na żołędzi. Inny dermatolog stwierdził, że to bakteryjne i przepisał maść na bakterie. Nic nie pomogło, a wręcz było gorzej. Poszedłem do innego lekarza, który stwierdził, że to grzyby i przepisał tabletki i maści na grzyby. Nic nie dawało, a wręcz było gorzej. Prącie spuchło, a straszliwy ból utrudniał nawet chodzenie. Wróciłem więc do pierwszego dermatologa, który przepisał antybiotyk i kolejne maści. Stan się pogarszał więc kazał mi zalać penisa "fioletem". Płakałem z bólu i pieczenia. Prącie pokryło się ranami, a nawet zwykłe dotknięcie chusteczką kończyło się strasznym krwawieniem. Byłem załamany. W międzyczasie robiłem wymazy, które wykazały obecność Enterococcus faecalis. Ze strasznym bólem pojechałem na nocny dyżur do szpitala dermatologicznego w Katowicach. Dyżurny lekarz odesłał mnie do Pana doktora Neczyperowicza. Za wizytę zapłaciłem, ale przyjęty byłem następnego dnia w przychodni przy ul. Żelaznej. Pan doktor od razu zdiagnozował problem, nakazał odstawienie wszystkich leków i maści (co mnie poważnie zdziwiło i na początku zastanawiałem się czy to robić). Jednak zaufałem Panu doktorowi. Pan dr Neczyperowicz przepisał wyłącznie sól fizjologiczną i nakazał moczyć w niej penisa oraz pić tyle wody ile się tylko da. Po 3 dniach zacząłem odczuwać poprawę, a po tygodniu zeszła mi opuchlizna i zmniejszył się ból. Podczas kolejnych wizyt Pan doktor nakazywał kontynuowanie leczenia w nakazany sposób. I jak się okazało - było to skuteczne. Przyznam się, że w międzyczasie konsultowałem się jeszcze z innym dermatologiem, który przepisał mi maść ze sterydami i antybiotyk - na szczęście nie wykupiłem recepty, tylko postanowiłem zaufać dr Neczyperowiczowi. Co było słuszną decyzją. Dziś mija miesiąc od przejęcia mnie przed Pana doktora Neczyperowicza i moje prącie jest zagojone. Pomogła sól fizjologiczna. Tabletki i maści na bakterie i grzyby tylko potęgowały objawy choroby. Każdy kto ma podobny problem powinien się natychmiast zgłosić do doktora Jacka Neczyperowicza. To doskonały fachowiec i miły człowiek. Takich lekarzy już na tym świecie jest niewielu. Dziękuję Panie doktorze!

Polecam lekarza, co prawda szybko przyjmuje ale można się o wszystko zapytać-lekarz wszystko wyjaśni, leczenie trafione Pan doktor bardzo miły..polecam z czystym sumieniem.

Od wielu lat leczę się u tego doktora. Z każdym problemem dermatologicznym świetnie sobie radzi! Nie poświęca pacjentowi wiele czasu, ale efekty i tak są znakomite! Jest bardzo uprzejmy i serdeczny. Chodzę do niego w ramach NFZ, a on i tak kilkakrotnie w ciągu 2 min. powtarza "dziękuję, dziękuję, dziękuję" :)

Po Lekarzach z Ptasiego osiedla, Francuskiej i Raciborskiej wreszcze trafilam do Pana doktora Neczyperowicza.. jako jedyny pomogl mi uporac sie i zyc z Egzema..reszta leczla i faszerowala sterydami, masciami (tubka.15ml koszt ololo 70 zl po czym nie dzialalo to nastepna sprawdzimy), na francuskiej chcieli mnie wyslac z powodu egzemy na rete zawodowa w wieku 23 lat.. Pan doktor Neczyperowicz poradzil zrobic glodowke dwa dni by oczyscic organizm ,przepisal mi zwykly krem ktory stosuje do dzis i wszystko sie uspalo jak narazie ale pouczyl co robic w przyszlosci z ta choroba i jak z nia zyc.. jezdilam do niego z Poznania a teraz z Niemiec .. polecam serdecznie wszystkim..

Bardzo dobry dermatolog znający sie na swojej specjalizacji. Zarówno ja, jak i mój syn korzystamy z pomocy medycznej u Pana Doktora