lekarz Jacek Niski

Super specjalista, wyjątkowo kontaktowy lekarz poświęcający czas pacjentowi. Konkretny. Ogromna wiedza i doświadczenie. Szczerze polecam!

Polecam, specjalista godny zaufania. Profesjonalne podejście, pełna kultura, pacjent czuje się zaopiekowany

Świetny lekarz, na prawde polecam , idealnie wytłumaczył na czym będzie polegała operacja , kompleksowa opieka po operacji, teraz znów druga noga , jestem mega zadowolona , pan doktor naprawdę zna się na tym co robi zawodowo ... oby wszyscy tacy lekarze byli to polska służba zdrowia była by idealna

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem, ponieważ posiada ogromna wiedzę i doświadczenie, jest bardzo kompetentny. Pacjent naprawdę może poczuć się zaopiekowany, a przede wszystkim otrzymuje od Pana doktora fachową pomoc. Przemiły i bardzo uprzejmy lekarz. Naprawdę godny polecenia.

Przemiły i bardzo uprzejmy lekarz. Naprawdę godny polecenia.

Zdecydowanie polecam kontakt z Panem dr Jacek Niski; opanowane podejście, szczere zaangażowanie w dobro pacjenta, troska po zabiegu i wskazówki na co zwrócić uwagę po zabiegu by dojść do pełnej sprawności w ruchomości operowanego barku; polecam kontakt;

Zdecydowanie polecam kontakt z Panem dr Jacek Niski;

Pan Jacek Niski jest kompetentnym i bardzo doświadczonym lekarzem.Przeprowadzona operacja w szpitalu na Parkitce przebiegła bez komplikacji, w moim przypadku szybko odzyskana sprawność nogi . Posiadł umiejętność łagodzenia stresu u pacjenta, odpowiednie dozowanie informacji o przebiegu procesu leczenia. Co ważne uprzejmy , chętny do niesienia pomocy pacjentowi, poświęcając czas i uwagę.Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym tego ortopedę.

Polecam tego lekarza. Wg mnie to bardzo dobry specjalista. Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Polecam