lekarz Jacek Nowowiejski

Ginekolog położnik, USG

Jestem w wieku 63 lat i usłyszałam, że "jestem za stara" na dane schorzenie.Uważam, że było to nieetyczne i obraźliwe sformułowanie. Byłam z bólem a mimo to wykonano mi badanie wraz z usg! Było to traumatyczne przeżycie. Po zapisaniu antybiotyku nie było ze strony lekarza sugestii by brać równolegle lek osłonowy, co spowodowało świąd okolic intymnych.

Kobiety uciekajcie, brak kompetencji, ohydne żarty, wszystko tylko dla kasy. Nie zna się na niczym, brak zainteresowania pacjentem, byle szybko szybko bo następna pacjentka czeka. Pacjentka? Raczej siedzący portfel.

Radzę wszystkim Paniom omijać szerokim łukiem . Rutynowe badanie, powiedziałam panu ze staramy się z mężem o dziecko , pan stwierdził torbiele i powiedział ze nie da rady . Wypisał hormony na tydzień czasu mówiąc mężowi ze wyklucza ciąże stanowczo. Byłam w 3 tygodniu , straciłam dziecko w 5-tym . Opinia lekarzy “kto pani to dał” (tabletki działają poronnie) . Mało tego , brak dokumentacji medycznej , No bo po co jak to ”jednorazowa wizyta ”(trzecia ) . Higiena tez na bakier ( wszystkie leżymy na jednym podkładzie i zero dezynfekcji ) . Kobietki ja tez myślałam ze jest fajnym i dobrym lekarzem . Niestety rutyna gubi ,30 lat doświadczenia a myślenia zero . Nawet pan się nie zdobył na zwykle ludzkie ”przykro mi ”. Tak Białystok wyuczył ... teraz myśle czy Białystok czy stadion dziesięciolecia doktoraty wyprzedawał . Mam nadzieje ze nikt nie doswiadczy tego co ja. Pozdrawiam .

Dobrze się czuje w gabinecie bez stresu Lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba usg wyjaśnia nie mam oporów aby zadzwonić i jeszcze dopytać szkoda że nie przyjmuje na kase chorych nie zawsze mam kase na wizyte której bardzo mi potrzeba

Super !!!!!!! Polecam gorąco ! Wspaniały lekarz! Prowadził moją ciąże. Urodziłam cudne , duże, zdrowe bliżnięta!Doktor martwił się zamnie ;-).Był na każdy teleon! Pozdrawiają KOWALEWSCY;-)!

Ja z gabinetu dr Nowowiejskiego korzystam już od ponad 2 lat. Jestem zachwycona, swoją pierwszą wizytę także odbyłam u niego i mimo stresu który mi towarzyszył przed wejściem do gabinetu po wizycie wyszłam uśmiechnięta i rozluźniona. Co do kompetencji, uważam że jest świetnym specjalistą i mimo że mam ponad 40 km do jego gabinetu to i tak chętnie poświęcam godzinę na dojazd. Zawsze pomoże, doradzi, nawet w kwestii pozycji ze względu na występujące u mnie tyłozgięcie macicy. Wytłumaczył dlaczego stosunek powinien wyglądać tak a nie inaczej, dużo mi to pomogło. Polecam tego lekarza każdej dziewczynie która ma przed sobą pierwszą wizytę i każdej kobiecie z problemami i bez nich.

Cudowny lekarz.Polecam go każdej pani.Poświęca pacjentce dużo czasu,sporo rozmawia i ma duże poczucie humoru.

Pan Doktor jest świetnym lekarzem,bardzo dba o pacjentki. A dzięki jego usmiechowi każdy wizyta nie jest stresujaca. Polecam - prowadził dwie moje ciąże.

Doktor jest super. Już niedługo pójde do niego z druga ciążą.

Doktor jest super. Już niedługo pójde do niego z druga ciążą.

Świetny specjalista, nie mogłam zajśc w ciążę a pan doktor nam pomógł i teraz mam ślicznego synka.Każda moja wizyta kończyła się uśmiechem na twarzy nawet jak miałam zły dzień po wizycie u lekarza byłam bardzo zadowolona.chodziłam do wielu lekarzy aż trafiłam na doktora i nie zmienię go nigdy. POLECAM.