lek. med. Jacek Ociepka

Ortopeda, Traumatolog

Jestem ortopedą z 20 letnim doświadczeniem w leczeniu zachowawczym,operacyjnym i biologicznym schorzeń narządu ruchu.W leczeniu posługuję się najnowszą wiedzą i metodami operacyjnymi zdobywanymi w przodujących ośrodkach ortopedycznych w kraju i zagranicą.

Lekarz z powołania, kompetentny, oddany pacjentowi, rzeczowy, sumienny. Jest bardzo dobrym specjalistą w ortopedii kolana czego sama doświadczyłam.

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.

Bardzo dobry fachowiec .Troszke zabiegany ale to taki zawód kto teraz sie nie spioszy.Pozdrawiam Pana doktora i polecam

Witam,spoko gość parę lat temu robił wszystko aby uratować mi nogę bo była do amputacji,i jest. Ostatnio składał moją żonę i wszystko jest ok. Mogę gościa z czystym sumieniem polecić bo zna się na rzeczy i Nie traktuje pacjentów jak zła koniecznego. Oby więcej takich normalnych lekarzy !!!!!!!