dr Jacek Pantofliński

Endokrynolog

Mily i uprzejmy ale żle zrobił mi biopsje tarczycy. Niestety.

Mily i uprzejmy ale żle zrobił mi biopsje tarczycy.
Niestety.

jestem pacjentka pana dr. i jestem zadowolona jest bardzo dobrym sympatycznym i miłym lekarzem zawsze mozna z nim pogadać

Matka mie się pochorowala, caly czas stękała, nic nie mogla ugotować i nie wiedzieliśmy co mamy robić, jak doktórka rejonowa skierowanie dała po dopiero wielu naszych żądaniach to my z matkom pojechali na klinike do Krakowa i tam Pantofliński doktór medyczny jom leczył i Se dał rade tak, że matka ozdrowiała i teraz przy garach stoi i zawsze mam jakijś ciepły posilek. Tego doktora chwale strasznie, bo jakby nie on tobym bez zdrowy matki musił być i w barach jeść albo tyko same hamburgery i to same te śmieci. Popieram, ...

Popieram, ze na klinice w Krakowie majom takiego dobrego lekarza co moi matce pomógł i ja też żem skorzystał, bo matka w domu już nie marudzi tylko siem domem zajmuje.

Filip

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim. Moje zdrowie się poprawiło odkąd chodzę do tego lekarza

Tego lekarza bardzo serdecznie polecam. Jestem mu wdzięczna za profesjonalne leczenie i wysoki poziom kultury osobistej. Do takiego specjalisty chce się chodzić i leczyć się, bo po każdym etapie leczenia są widoczne pozytywne efekty. Warto inwestować w zdrowie i cieszyć się z życia po wyzdrowieniu.

Podoba mi się ten doktór, bo umie dobrze rozpoznać chorobę i ją wyleczyć. Do tego jeszcze jest ciepły, serdeczny,nie lekceważy tego co mówi pacjent. Więcej takich lekarzy by się przydało, to ludzie by zdrowsi byli i szczęśliwsi.Cały czas jestem pod jego kontrolą i zadowolony też jestem z takiego opiekuna medycznego.

Świetny specjalista,bardzo dobry diagnostyk, miły, uprzejmy i otwarty do pacjentów człowiek. Warto Mu powierzyć swoje zdrowie. Chętnie zajmuje się chorymi i zawsze chce im pomóc opanować chorobę. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi w imieniu mojego ojca Władysława i moim, za troskę, ciepły uśmiech i najlepszą pomoc medyczną.

Pan Doktor jest wspaniałym medykiem i bardzo dobrym specjalistą. Dzięki Jego profesjonalizmowi zostałam trafnie zdiagnozowana i skutecznie wyleczona. Obecnie cieszę się zdrowiem i niezłą kondycją. W czasie wizyt Doktor zawsze był miły,otwarty i zainteresowany moimi wynikami leczenia. Zanim dotarłam do Doktora P. bezskutecznie leczyło mnie kilku innych specjalistów. Jestem niezmiernie wdzięczna Doktorowi za okazaną mi troskę, właściwe zalecenia i doprowadzenie mnie do grona zupełnie zdrowych ludzi, choć mogło być inaczej, gdybym nie trafiła do Niego.Polecam Pana Doktora i radzę innym pacjentom chcącym się wyleczyć, by pilnie słuchali wskazań lekarza.