lekarz Jacek Pieszczek

Traumatolog, Ortopeda

Miałam wysunięty dysk szyjny,przepuklinę miedzykręgową i zwyrodnienia. Za nim trafiłam do doktora usłyszałam od innych lekarzy: operacja i łykanie silnych leków. Nie mogłam sama wyjść z domu bo trzymałam się ścian. Miałam silne zawroty głowy i omdlenia. Do doktora trafiłam z polecenia. Leczyłam się u niego przez dwa lata, dziś mogę cieszyć się pełnią życia. Gdyby nie on nie wiem co by ze mną dalej było. Dziękuje doktorze.

Polecam z całego serca, nie mogłem chodzić taki miałem ból przez dysk, doktor Pieszczek zalecił ćwiczenia oraz kolagen, jak ręką odjął.

Ekstra fachowiec. Dokładnie stara się zdiagnozować problemy zgłaszane przez pacjenta. Widać, że to co robi, robi z pasją. Poświęca czas każdemu zgłaszającemu się z problemami.

Przestrzegam przed dr. Pieszczkiem z Dąbrowy Górniczej. Trafiłam do tego lekarza z polecenia pod koniec września 2014, z perspektywy mogę stwierdzić, że trafiając do niego byłam w takim stanie w jakim po 2 latach rehabilitacji u niego zakończyła swoją moja koleżanka. Po obejrzeniu mojego MRI lędźwiowego odcinka kręgosłupa, powinien mnie był odesłać z moją dyskopatią lędźwiową, jedyne co mi dolegało to ból w lędźwiach, bez promieniowania do kończyn i problemy ze schylaniem. Swoimi, jak twierdził izraelskimi metodami, polegającymi na cotygodniowym chodzeniu w metalowej obręczy przez godzinę, zniszczył mój aparat więzadłowo-mięśniowy, który przez 5 lat, ćwicząc i pływając zbudowałam i który pozwalał mi normalnie funkcjonować. W ciągu niespełna 6 tygodni „leczenia” doprowadził mnie do tego, że czułam ból w lędźwiach gdy podnosiłam szklankę z wodą, a zdarzało się, że przemieszczałam się tylko na czworakach, silny ból nie opuszczał mnie ani na chwilę. Zaprzestałam wizyt u dr. Pieszczka, konsultując się z moim „starym” rehabilitantem, który zalecił mi zaprzestanie McKenziego, który dr. Pieszczek mi zlecił i zupełny 3 miesięczny odpoczynek. Niestety było już za późno, jądro miażdżyste wypadło mi gdy wstałam wieczorem z łóżka po całodniowym leżeniu 15.01.2015. Rano miałam już bezwładną prawą nogę. 7 dni później leżałam na stole operacyjnym z sekwestrowaną przepukliną jądra miażdżystego L5/S4, w wyniku czego przeprowadzono: fenestracje L5/S1 prawostronną, sekwestrestomię, dyssektomię L5/S1, foraminotomię S1. Operowana byłam na neurochirurgii w WCM-ie w Opolu przez bardzo profesjonalny tandem chirurgów.
Minęło pół roku, regularnie pływam, teraz również rehabilituję się w ramach prewencji rentowej ZUS, powoli wracam do stanu w jakim byłam zanim trafiłam do dr. Pieszczka. Ten niefrasobliwy lekarz, był pierwszym który w tak oczywisty sposób mi zaszkodził. Nie polecam dr. Pieszczka.

Trafiłem do lekarza jak przyjmował w szpitalu. Na fundusz, nie polecam tego lekarza, na konsultacji nawet nie obejrzał rezonansu magnetycznego, mimo że uczestniczyła p doktor ( blond włosa) z oddziału neurologicznego. Jej też nie zależało na wyniku. Dąbrowski szpital najgorszy w okolicy.

Witam.Przez trzy lata nie mogłam chodzić,wysiadł mi kręgosłup. Poszłam do tego lekarza z polecenia,byłam na wizycie dwa razy ,chodziłam w gorsecie po korytarzu, po kilku dniach wstałam z łóżka bez bólu,nie wiem jak on to zrobił ,ale uratował mi życie.Dziś po 10 latach wszystkim opowiadam i polecam tego lekarza,jest cudotwórcą.Nic dodać nic ująć.

Dzięki wspaniałym rękom pana Dr Jacka żyję bez bólu od wielu lat,chociaż nie jestem najłatwiejszym pacjentem!Nie zawsze słucham poleceń.Dziękuję za wszystko,zyczę dużo zdrowia.M

Dzięki wspaniałym rękom pana Dr Jacka
żyję bez bólu od wielu lat,chociaż nie jestem
najłatwiejszym pacjentem!Nie zawsze słucham poleceń.Dziękuję za wszystko,zyczę
dużo zdrowia.M

Zdecydowanie polegam,Pan Doktor pomógł mnie, moim bliskim oraz przyjaciołom stanąć na nogi.Serdecznie dziękuję i gorąco polecam. Wojtek P.

Wojtek P.

Dla mnie ten człowiek jest wybawcą! Po 5 latach nieustannego leczenia się i chodzenia od jednego do drugiego pseudolekarza w końcu zobaczyłam, że istnieje jeszcze ktoś kto moze mi pomóc.

Dla mnie ten człowiek jest wybawcą!

Witam! Przeczytałam poniższe opinie o doktorze. Fakt, ma swoje specyficzne podejście do życia. Mnie też kilka dosadnych słów powiedział, ale jeśli ktoś się STOSUJE do jego poleceń to włożenie kasy w kilka wizyt i robienie ćwiczeń, które zaleca są warte tych pieniędzy. Chodzę tam już rok i od pierwszej wizyty odczułam poprawę. Trzeba po prostu poświęcić na to czas i trochę wysiłku. A jeśli komuś nie odpowiada sposób bycia doktora to przecież nikt nie każe tam chodzić. Ja zdecydowanie polecam, to samo tyczy się pana Łukasza. ;) pozdrawiam.