dr n. med. Jacek Pszeniczny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Co za arogancja pana doktora! I to ma byc pasja do leczenia ludzi? Moze tak inny zawod bylby lepszy.

Co za arogancja pana doktora! I to ma byc pasja do leczenia ludzi?
Moze tak inny zawod bylby lepszy.

Wizyta przebiegała bez zainteresowania ze strony dr. Podczas tej wizyty dr rozmawiał ze swoją asystentką o sprawach prywatnych. Po usunięciu zmiany skórnej i szwów została brzydka blizna, która piecze i swędzi. Ponieważ dr nie posłuchał mnie przed usunięciem szwów, że rana pękła w środku. Przez to jak wykonał zabieg zmuszony jestem odbyć kolejną wizytę u innego dr, ponieważ blizna jaką zostawił mi dr Pszeniczny daje duży dyskomfort. Nie polecam wizyt u tego dr.

Nie polecam Pana Doktora Pszenicznego Jacka ,potraktował nas obcasów ,nie profesjonalnie wręcz chamsko nic nie tłumaczył tylko mimo że sam kazał przyjść po drzwi kliniki po skierowanie na USG węzłów obwodowych darł się i mówił,, ja was tylko nie mam,, kazał nam czekać po skierowanie w tzw przychodni sobotnio niedzielnej a w tych dniach wogóle tam nie przyjmował... Nie polecam

Lekarz na początku wizyt prywatnych sprawiał wrażenie uprzejmego, doświadczonego w zakresie chirurgii ogólnej jamy brzusznej, któremu można było zaufać, dlatego zdecydowałam się na laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego. Pan doktor w czasie operacji spowodował jatrogenne uszkodzenie dróg żółciowych. Po zabiegu skarżyłam się na silny ból w jamie brzusznej, który lekarz ignorował. W czwartej dobie po zabiegu, lekarz zdecydował o wpisaniu mnie do domu. Mając już wypis w ręce i wychodząc z sali poczułam potworny ból w okolicy wątroby. Lekarz zlecił podanie leków rozkurczowych i w razie dolegliwości bólowych stosować nospę w domu. Dopiero po uslinych prośbach mojego męża, Pan doktor zlecił Usg i rezonans jamy brzusznej. Na następny dzień lekarz poinformował mnie, że doszło do uszkodzenia dróg żółciowych. Pan doktor nie podjął się operacji naprawczej, był arogancki i zwlekał z przekazaniem mnie do innego szpitala. Na własną rękę załatwiliśmy inną Klinikę, w której miałam przeprowadzone dwie operacje ratujące życie (laparoskopowy drenaż jamy brzusznej i rekonstrukcję dróg żółciowych)

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii. Nie będę się rozpisywał nad moim przypadkiem... Jeśli to czytacie to radzę wam szukać innego lekarza. A do pana Pszenicznego apel: radzę się opamiętać i zmienić zachowanie w stosunku do tych ciężko chorych - jakimi są pacjenci onkologiczni.

Bardzo miły i kompetentny lekarz, szybko reaguje na cierpienie pacjenta.Operował mi woreczek, po tygodniu wszystko się zagoiło i nic nie boli. Wszystkim polecam tego lekarza, jestem mu bardzo wdzięczna.

Do Pana Doktora na konsultacje trafiłam z polecenia w recepcji Centrum Medycznego MEDYK na ul. Szopena, po wcześniejszym wykryciu problemu na zdjęciu USG na izbie przyjęć w szpitalu na przeciwko. Wizyta odbyła się po kilku tygodniach oczekiwania, jednak jak się okazało- warto było czekać. Doktor rzeczowo wyjaśnił co jest na zdjęciu i jakie kroki należy podjąć, aby pozbyć się problemu. Wyznaczył szybko termin zabiegu laparoskopowego w szpitalu Pro-Familia wykonywanego na koszt NFZ. Zaraz po odbytym zabiegu Pan Doktor jeszcze dwa razy odwiedził mnie i pacjentów leżących na bloku- za pierwszym razem pytając jak się czujemy, za drugim- podając recepty oraz skierowania do poradni w celu konsultacji pozabiegowych i jeszcze raz chcąc się upewnić, czy wszystko jest w porządku. Po czterech dniach od zabiegu "wykorzystałam" skierowanie i udałam się na wizytę do MEDYKA, Pan Doktor po obejrzeniu ran stwierdził, że już się zagoiły i można ściągnąć szwy (dla mnie był to szok, że tak szybko, ale wszytko ładnie się goi). Polecam wszystkim, którzy szukają bardzo dobrego, rzeczowego i miłego chirurga! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :)

Bardzo dobry fachowiec, miły uprzejmy, uczynny, Naprawe umie wczuc się w cierpienie człowieka, jest przesympatyczny i reaguje natychmiastowo z leczniem, nie odwleka tylko działa.

super fachowiec, od razu wiedział jaki jest problem. Zapytał czy chce skierowanie na zabieg. Bezproblemowo, fajny, miły, nie ma sie czego krępować przy nim. Super lekarz !

Bardzo polecam Pana Doktora. Jest niezwykle kompetentny i oddany temu, co robi, a w dodatku bardzo miły i przystojny. :)) Wszystko się ślicznie zrasta, dziękuję. :)