lekarz Jacek Rafało

3,4
3,1

Marta

24.03.2014

Świetny lekarz. Z powodu bólu kręgosłupa w ogóle nie mogłam się ruszać. Po wizycie u doktora Rafało, ból minął. Dr dosłownie postawił mnie na nogi. Pomógł też mojej koleżance, która wcześniej przez wiele miesięcy nie mogła uporać się z bólem krzyża. Polecam!

13.06.2012

Pan doktor stawia diagnozę bez jakichkolwiek wyników badań. Stwierdził w moim przypadku uszkodzenie nerwu strzałkowego w stopie, zalecił ćwiczenia rehabilitacyjne, oczywiści najlepiej od razu na miejscu.Poszłam do innego neurologa, stwierdził, ze moje dolegliwości nie mają nic wspólnego z neurologiem, że mam zrobić USG stopy. Okazało ...

Pan doktor stawia diagnozę bez jakichkolwiek wyników badań.
Stwierdził w moim przypadku uszkodzenie nerwu strzałkowego w stopie, zalecił ćwiczenia rehabilitacyjne, oczywiści najlepiej od razu na miejscu.Poszłam do innego neurologa, stwierdził, ze moje dolegliwości nie mają nic wspólnego z neurologiem, że mam zrobić USG stopy. Okazało się, że to reumatyczne zwyrodnienia stawów i nie powinnam ćwiczyć, obciążać nogi. A ja ćwiczyłam z obciązeniem. Noga mi spuchła. Jest coraz gorzej. Za wizytę zapłaciłam 250 zł. plus zabiegi 540 zł. i oczywiście wyznaczenie kolejnej wizyty.
Nasuwa mi sie jedno słowo: draństwo

Nasuwa mi się jedno słowo: draństwo.

24.08.2011

Exspresowe tempo wizyty, pogorszenie stanu po, zle dobrane zabiegi. Dlaczego płacimy lekarzom słono za porade a nie za efekty leczenia ??? ;)

Exspresowe tempo wizyty, pogorszenie stanu po, zle dobrane zabiegi.
Dlaczego płacimy lekarzom słono za porade a nie za efekty leczenia ??? ;)

21.03.2011

ja się nie zgodzę, uważam że naciągacz gdyż konsultacja kosztuje plus pięć minut terapii manualnej też kosztuje :-) poza tym terapia manualna jest wykonywana bez jakiegokolwiek rezonansu co niektórym może zaszkodzić zwyczajnie ;-( jednym zabiegiem nie dokona się cudów tym bardziej iż większość chorób kręgosłupa wraca z czasem a terapia manualna powoduje rozluźnienie tych kości ,jak ktoś ma przepuklinę to w żadnym wypadku nie pomoże terapia manualna cofania jej na stan poprzedni ,prawda jest taka iż Pan Rafało budzi wśród pacjentów zaufanie tym samym każdy z was myśli ,że to zasługa lekarza tego nie am nic bardziej mylnego ,gdyż jak masz złamaną rękę to pierw rtg a nie nastawianie a tu jest odwrotnie pierw płacisz potem bez rezonansu wykonują Ci terapię manualną 90 zł plus koszt wizyty 80 zł za 10 minut ;- )

09.02.2011

Lekarz bardzo dobry, polecam. Jestem osobą młodą, moje problemy z kręgosłupem nie było może zaawansowane, ale ze względu na siedzącą pracę stały się bardzo dokuczliwe i w pewnym momencie znacznie utrudniały normalne funkcjonowanie. Pan Doktor w duzym stopniu pomógł je cofnąć.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdańsk"?

Szczecińska 32

Syta