lekarzJacek Rafało

54,393103618,5801001(058) 345 10 30
revimed@revimed.med.pl

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
7 opinii

• 5

Świetny lekarz. Z powodu bólu kręgosłupa w ogóle nie mogłam się ruszać. Po wizycie u doktora Rafało, ból minął. Dr dosłownie postawił mnie na nogi. Pomógł też mojej koleżance, która wcześniej przez wiele miesięcy nie mogła uporać się z bólem krzyża. Polecam!

• 1

Pan doktor stawia diagnozę bez jakichkolwiek wyników badań. Stwierdził w moim przypadku uszkodzenie nerwu strzałkowego w stopie, zalecił ćwiczenia rehabilitacyjne, oczywiści najlepiej od razu na miejscu.Poszłam do innego neurologa, stwierdził, ze moje dolegliwości nie mają nic wspólnego z neurologiem, że mam zrobić USG stopy. Okazało się, że to reumatyczne zwyrodnienia stawów i nie powinnam ćwiczyć, obciążać nogi. A ja ćwiczyłam z obciązeniem. Noga mi spuchła. Jest coraz gorzej. Za wizytę zapłaciłam 250 zł. plus zabiegi 540 zł. i oczywiście wyznaczenie kolejnej wizyty. Nasuwa mi sie jedno słowo: draństwo Nasuwa mi się jedno słowo: draństwo.

• 2

Exspresowe tempo wizyty, pogorszenie stanu po, zle dobrane zabiegi. Dlaczego płacimy lekarzom słono za porade a nie za efekty leczenia ??? ;)

• 2

ja się nie zgodzę, uważam że naciągacz gdyż konsultacja kosztuje plus pięć minut terapii manualnej też kosztuje :-) poza tym terapia manualna jest wykonywana bez jakiegokolwiek rezonansu co niektórym może zaszkodzić zwyczajnie ;-( jednym zabiegiem nie dokona się cudów tym bardziej iż większość chorób kręgosłupa wraca z czasem a terapia manualna powoduje rozluźnienie tych kości ,jak ktoś ma przepuklinę to w żadnym wypadku nie pomoże terapia manualna cofania jej na stan poprzedni ,prawda jest taka iż Pan Rafało budzi wśród pacjentów zaufanie tym samym każdy z was myśli ,że to zasługa lekarza tego nie am nic bardziej mylnego ,gdyż jak masz złamaną rękę to pierw rtg a nie nastawianie a tu jest odwrotnie pierw płacisz potem bez rezonansu wykonują Ci terapię manualną 90 zł plus koszt wizyty 80 zł za 10 minut ;- )

• 5

Lekarz bardzo dobry, polecam. Jestem osobą młodą, moje problemy z kręgosłupem nie było może zaawansowane, ale ze względu na siedzącą pracę stały się bardzo dokuczliwe i w pewnym momencie znacznie utrudniały normalne funkcjonowanie. Pan Doktor w duzym stopniu pomógł je cofnąć.

• 1

Pan Doktor jest baaardzo miły i uprzejmy dopóki wyczuwa, że masz dużo pieniążków. Jeśli dasz do zrozumienia, że się kończą - olewa twój problem. Ilość zabiegów zalecana w jego prywatnej klinice rahabilitacyjnej (bardzo droga) podejrzewam, że umarłego postawiłaby na nogi nawet bez jego cudownego dotyku. Na pełne leczenie trzeba przygotować kilka tysięcy złotych uprzednio podpisując dokument, który mówi o braku jakiejkolwiek gwarancji na poprawę. Prawdziwe powołanie Pan doktor miał kilka lat temu ale gdzieś się zawieruszyło w pogoni za sukcesem... A szkoda, bo rokował bardzo dobrze...

• 5

Bardzo dobry lekarz -neurolog,specjalista medycyny manualnej. Trafiłam do tego lekarza po kilkumiesięcznym nieudanym leczeniu przez dwóch neurologów.Polecili mi go znajomi.Mam KŁOPOTY Z KRĘGOSŁUPEM !Pomoglo mi dopiero leczenie manualne połączone ze zwykłym leczeniem farmakologicznym i fizykoterapią.Gorąco polecam tego lekarza!To prawdziwy fachowiec.Cały czas ma pełno pacjentów !

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat