lekarz

Jacek Rafało

Neurolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Gdańsk ul. Abrahama 1A
Gdańsk
54,393103618,5801001(058) 345 10 30
revimed@revimed.med.pl

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.6/5
Kompleksowość podejścia
3.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4/5
Ilość poświęconego czasu
3.4/5
Uprzejmość
4.7/5
Godny polecenia
3/5
Średnia:
3.65
7 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Świetny lekarz. Z powodu bólu kręgosłupa w ogóle nie mogłam się ruszać. Po wizycie u doktora Rafało, ból minął. Dr dosłownie postawił mnie na nogi. Pomógł też mojej koleżance, która wcześniej przez wiele miesięcy nie mogła uporać się z bólem krzyża. Polecam!

3,0/5

Pan doktor stawia diagnozę bez jakichkolwiek wyników badań. Stwierdził w moim przypadku uszkodzenie nerwu strzałkowego w stopie, zalecił ćwiczenia rehabilitacyjne, oczywiści najlepiej od razu na miejscu.Poszłam do innego neurologa, stwierdził, ze moje dolegliwości nie mają nic wspólnego z neurologiem, że mam zrobić USG stopy. Okazało się, że to reumatyczne zwyrodnienia stawów i nie powinnam ćwiczyć, obciążać nogi. A ja ćwiczyłam z obciązeniem. Noga mi spuchła. Jest coraz gorzej. Za wizytę zapłaciłam 250 zł. plus zabiegi 540 zł. i oczywiście wyznaczenie kolejnej wizyty. Nasuwa mi sie jedno słowo: draństwo Nasuwa mi się jedno słowo: draństwo.

2,7/5

Exspresowe tempo wizyty, pogorszenie stanu po, zle dobrane zabiegi. Dlaczego płacimy lekarzom słono za porade a nie za efekty leczenia ??? ;)

2,5/5

ja się nie zgodzę, uważam że naciągacz gdyż konsultacja kosztuje plus pięć minut terapii manualnej też kosztuje :-) poza tym terapia manualna jest wykonywana bez jakiegokolwiek rezonansu co niektórym może zaszkodzić zwyczajnie ;-( jednym zabiegiem nie dokona się cudów tym bardziej iż większość chorób kręgosłupa wraca z czasem a terapia manualna powoduje rozluźnienie tych kości ,jak ktoś ma przepuklinę to w żadnym wypadku nie pomoże terapia manualna cofania jej na stan poprzedni ,prawda jest taka iż Pan Rafało budzi wśród pacjentów zaufanie tym samym każdy z was myśli ,że to zasługa lekarza tego nie am nic bardziej mylnego ,gdyż jak masz złamaną rękę to pierw rtg a nie nastawianie a tu jest odwrotnie pierw płacisz potem bez rezonansu wykonują Ci terapię manualną 90 zł plus koszt wizyty 80 zł za 10 minut ;- )

4,7/5

Lekarz bardzo dobry, polecam. Jestem osobą młodą, moje problemy z kręgosłupem nie było może zaawansowane, ale ze względu na siedzącą pracę stały się bardzo dokuczliwe i w pewnym momencie znacznie utrudniały normalne funkcjonowanie. Pan Doktor w duzym stopniu pomógł je cofnąć.

2,7/5

Pan Doktor jest baaardzo miły i uprzejmy dopóki wyczuwa, że masz dużo pieniążków. Jeśli dasz do zrozumienia, że się kończą - olewa twój problem. Ilość zabiegów zalecana w jego prywatnej klinice rahabilitacyjnej (bardzo droga) podejrzewam, że umarłego postawiłaby na nogi nawet bez jego cudownego dotyku. Na pełne leczenie trzeba przygotować kilka tysięcy złotych uprzednio podpisując dokument, który mówi o braku jakiejkolwiek gwarancji na poprawę. Prawdziwe powołanie Pan doktor miał kilka lat temu ale gdzieś się zawieruszyło w pogoni za sukcesem... A szkoda, bo rokował bardzo dobrze...

5,0/5

Bardzo dobry lekarz -neurolog,specjalista medycyny manualnej. Trafiłam do tego lekarza po kilkumiesięcznym nieudanym leczeniu przez dwóch neurologów.Polecili mi go znajomi.Mam KŁOPOTY Z KRĘGOSŁUPEM !Pomoglo mi dopiero leczenie manualne połączone ze zwykłym leczeniem farmakologicznym i fizykoterapią.Gorąco polecam tego lekarza!To prawdziwy fachowiec.Cały czas ma pełno pacjentów !

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat