dr Jacek Rybczyński

super lekarz! przemiły, godny zaufania. polecam!

super lekarz! przemiły, godny zaufania. polecam!

nie polecam!!!!!wg. mnie nie nadaje się

nie polecam!!!!!wg. mnie nie nadaje się

bylam u doktora i na prywatnej wizycie i publicznej. nie wiem tak szczerze jak go ocenic. jestem w 10 tygodniu ciazy i narazie nie mam co narzekac tylko nie jestem pewna czy wszystko dobrze prowadzi. prosze pomozcie troche sie boje i chyba zmienie lekarza

Gburowaty doktorek. za wszelką cenę forsuje swoje opinie.bez prawa wyboru metody leczenia, popada w rutynę. i nie jest dr tylko lek.med.

Gburowaty doktorek.
i nie jest dr tylko lek.med.

Bardzo uprzejmy i miły ponad standard, czy kompetentny... Na szczególowe pytania odpowiedzi nie otrzymałam. Za dużo "miodu" za mało konkretów. Zapłaciłam za smpatyczną rozmowę i popatrzenie w oczy, nawet piersi nie bada (ani lekarz, ani jego położna). Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Lekarz w 100% godny zaufania. żałuje tylko,ze wczesniej nie dowiedziałam sie o tak dobrym lekarzu. wyleczył mnie z endometriozy.Bo inni lekarze których było 4 zle zobili mi nadzerke. fantastyczny lekarz bardzo go polecaam!!!!!!!!!!1

Pan doktor to najlepszy lekarz który mógł mi się trafić, godny polecenia.

Pan doktor to najlepszy lekarz który mógł mi się trafić, godny polecenia.

Nie polecam. obraźliwy i lekceważący ton sprawił, że na samym wstępie miałam ochote wyjść

BARDZO DOBRY LEKARZ BARDZO JESTEM MU WDZIĘCZNA ZA URATOWANIE MOJEGO DZIECKA. BAAAARDZO POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super lekarz. Dzięki niemu obyło się bez cięcia cesarskiego. Mój Oskarek urodził się zdrowy i bez komplikacji. Jestem mu strasznie wdzięczna