lekarz Jacek Rzucidło

Gastrolog

2,9
2,5
2,6

To jakaś katastrofa ! Żeby podczas wizyty z ewidentnym wskazaniem do zrobienia USG jamy brzusznej nawet nie wspomnieć że trzeba ???? Ten lekarz to jakaś pomyłka ! Nie ma USG, nie zleca żadnych badań, diagnoza ? - Żadna. Zdecydowanie odradzam. To kolejny kasjer / 150 pln za 15 min / .

Nie ma USG, nie zleca żadnych badań, diagnoza ? - Żadna.
Zdecydowanie odradzam. To kolejny kasjer / 150 pln za 15 min / .

Zdecydowanie nie polecam tego pana. Byłem z problemami brzusznymi. "Leczenie" polegało na podaniu antybiotyku, a następnie probiotyku Sanprobi który niby miał przywrócić poprawną florę w jelitach. Po latach takie coś mogę nazwać barbarzyństwem. Gdy na podstawie objawów sugerowałem celiakię, natychmiast ją wykluczył. Nawet nie zaproponował (podczas wizyty prywatnej) możliwości wykonania badań nieinwazyjnych na tą chorobę. Oczywiście moją chorobą była celiakia. Dobrze, że go nie opuszcza dobry nastrój. Szkoda że nie idzie w parze z kompetencją.

Stanowczo odradzam korzystania z usług szanownego Pana. Po przedstawieniu obiawów lekarz wymijająco tłumaczył jakie mogą być tego przyczyny po czym zadał pytanie : "Czy ma Pan pomysł na co może Pan chorować bo ja nie wiem". Nie zaproponował żadnego badania itp. Kazał brać tabletki na zgagę a jeżeli to nie pomoże przyjść znów na wizytę czyli przynieść jeszcze raz 130zł, posiedzieć na krześle i usłyszeć to samo pytanie...

Fenomenalny lekarz!!!! Godny polecenia. Mila atmosfera co jest istotnie wazne w trakcie tego typu wizyt no i oczywiscie poziom kompetencji 10na 10!

Poszłam do niego już jakiś czas temu. Zapytał, czy badania będę wykonywać "na kasę chorych" czy prywatnie. Wybrałam NFZ, kazał mi więc iść po skierowanie na badania do lekarza rodzinnego (sam mi go nie wypisał) i podał stronę internetową na jakiej mam szukać informacji na temat swojego problemu. Pieniądze wziął bez wahania, ale nie mogę powiedzieć, że był niemiły.

NIEPOLECAM LEKARZA KASE BIERZE 80 ZETA MAŁO WYTŁUMACZYŁ NA CZYM POLEGA CHOROBA LECZENIE ITP... OD SPECJALISTY WYMAGALEM WIĘCEJ A DOWIEDZIAŁEM SIE TYLE CO OD ZWYKLEGO LEKARZA RODZINNEGO. NIEPOLECAM TEGO PANA.....

NIEPOLECAM TEGO PANA.....

Wszystko super lekarz w porzadku jedyny który mnie wyleczył z mojego problemu

Wszystko super lekarz w porzadku jedyny który mnie wyleczył z mojego problemu

Zdecydowanie POLECAM!!! Bardzo kompetentmy lekarz - rozpoznał chorobę nowotworową już z opisu dolegliwości i natychmiast zlecił szczegółowe badania szpitalne. Wiedza i świetne podejście do pacjenta to jego podstawowe zalety.