dr n. med. Jacek Sikoradr n. med. Jacek Sikora - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jacek Sikora

Kardiolog

Świetny specjalista kardiolog. Na co dzień pracujący w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Bardzo dobry specjalista a zarazem sympatyczny człowiek pełen empatii. Rzadko trafia się na takiego lekarza. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna lecz mogę szczerze go polecić.

Bardzo dobry lekarz kardiolog , empatia, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, leczy całego człowieka , a nie pojedyńczy organ

Rewelacyjny lekarz. Uratował życie mojego męża, od niedawna również jestem jego pacjentką. Polecam każdemu, kto musi iść do kardiologa.

Prośba o podanie gdzie prywatnie przyjmuje Pan doktor

Prośba o podanie gdzie prywatnie przyjmuje Pan doktor

Jest to bardzo dobry lekarz,jest cierpliwy i potrafi sluchac i pomoc.

Jest to bardzo dobry lekarz,jest cierpliwy i potrafi sluchac i pomoc.

Już od wielu lat jestem stałą pacjentką dr Sikory. Przeczytałam wiele komentarzy dotyczących osoby Pana dr Jacka Sikory i muszę powiedzieć, że bardzo cieszy mnie iż moje odczucia podziela tyle osób. To bardzo dobry specjalista, profesjonalista, a przy tym niezmiernie życzliwy i opanowany człowiek. Z całego serca polecam

Już od wielu lat jestem stałą pacjentką dr Sikory.

Witam polecam doktora Sikorę jeżdżę do niego z Knurowa i jestem bardzo zadowolony Tomasz

Bardzo dobry specjalista - KARDIOLOG , na każdej wizycie dokładnie bada , człowiek bardzo dobry i zawsze wysłucha pacjenta . Długo nie mogłem znależ lekarza który mnie wysłucha i pomoże mi w tej walce o życie - mojej chorobie w końcu znalazłem i za to Panu Dziękuję . Stały Pacjent - Robert .

Stały Pacjent - Robert .