Jacek Skiba

Wrocław
51,097278817,00433350 71 332 44 40

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
21 opinii

Ja również potwierdzam, wysoką klasę specjalisty kardiochirurga dr J.Skiby.Jego ludzkie podejście do pacjenta ,istoty choroby ,fachowości w wykonaniu zabiegu.Jesteśmy mu wdzięczni za podjęcie się bardzo trudnej reooperacji zastawki serca naszej mamy.Dzięki ogromnemu doświadczeniu ,umiejętnościom doktora zabieg udał się ,a Mama szczęśliwie wraca do zdrowia.Wcześniej leczona była przez innego lekarza, po pierwszej operacji doszło do powikłania zapalenia wsierdzia. Stan serca mamy był ciężki ,szukaliśmy pomocy.Doktor Skiba podjął się operacji ,mimo ogromnego ryzyka uratował życie naszej mamy.Wielkie słowa UZNANIA i SZACUNKU dla doktora Jacka Skiby-Polecam każdemu !

Jestem przypadkiem kardiologicznym nie kardiochirurgicznym jednak zdecydowalam sie na dr. Skkibę...i naprawde POLECAM. Jestem "chwile" po wizycie a sprawa mojej dolegliwosci ruszyla z kopyta w dobra strone...Nareszcie...po roku chodzenia i placenia za wizyty. Bardzo Dziekuje:).

PAN DR.JACEK SKIBA JEST NIEOCENIONYM SPECJALISTĄ, KARDIOCHIRURGIEM POD KAŻDYM WZGLĘDEM.DNIA 13-12-2012 OPEROWAŁ MI TĘTNIAKA AORTY WSTĘPUJĄCEJ 5,5MM.WSZYSTKO SIĘ UDAŁO,JESTEM JUŻ W DOMU I DOCHODZĘ DO FORMY.OTRZYMAŁAM OD PANA DOKTORA DRUGIE ŻYCIE ZA CO JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA I BRAK MI SŁÓW PODZIĘKOWANIA.TĘTNIAK RÓSŁ BARDZO SZYBKO.OD STYCZNIA 2012 (4,6mm)-LISTOPADA 2012 (5,5mm).KLINIKA W POZNANIU PROPONOWAŁA W LISTOPADZIE 2012 R TYLKO OBSERWOWAĆ CIŚNIENIE I W LUTYM ZROBIĆ PONOWNIE TOMOGRAF.NATOMIAST PAN DR.SKIBA OD RAZU ZLECIŁ OPERACJĘ W TRYBIE PILNYM.JA TEŻ TRAFIŁAM DO DOKTORA PRZEZ ZNAJOMĄ MOJEJ SASIADKI,KTÓRA BYŁA OPEROWANA PRZEZ DOKTORA 3 LATA TEMU I CZUJE SIĘ WSPANIALE.JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ BARDZO MOJEMU WSPANIAŁEMU RATOWNIKOWI ŻYCIA.POZDRAWIAM SERDECZNIE BARBARA J.

WITAM WSZYSTKICH,KTÓRZY BOJĄ SIĘ OPERACJI-NIE BÓJCIE SIĘ-JEST PAN DOKTOR JACEK SKIBA ,,WIELKI".MOJA DZIEWCZYNA PRZECHODZIŁA 21/11/2012 R. OPERACJĘ SERCA-WYMIANA ZASTAWKI AORTALNEJ,RESEKCJA TĘTNIAKA AORTY WSTĘPUJĄCEJ-69MM.NIC W TYM DZIWNEGO NIE BYŁOBY GDYBY NIE FRAKCJA WYRZUTOWA LEWEJ KOMORY SERCA NA POZIOMIE 21%.JEDEN Z WROCŁAWSKICH LEKARZY,PO PRZEPROWADZONEJ KONSULTACJI,CZYTAJĄC DOKUMENTY ZACHOWYWAŁ SIE JAK ANALFABETA,STWIERDZIŁ IŻ KONIECZNY JEST PRZESZCZEP SERCA.PO PONOWNEJ KONSULTACJI-TYM RAZEM Z DZIEWCZYNĄ-DZIEWCZYNA CHCIAŁA PO WYJŚCIU OD TEGO LEKARZA PISAĆ TESTAMENT.BARDZO DŁUGO SZUKAŁEM,PYTAŁEM CHYBA WSZYSTKICH KOGO MOŻNA BYŁO PYTAĆ,AŻ W KOŃCU ZNALAZŁEM-PANA DOKTORA JACKA SKIBE.TUTAJ KONSULTACJA WYGLĄDAŁA ZUPEŁNIE INACZEJ-RZUT OKA NA DOKUMENTY-I OD RAZU MASA WYJAŚNIEŃ NA TEMAT TEJ CHOROBY.PAN DOKTOR NIE PROPONOWAŁ PRZESZCEPU,TYLKO NAPRAWE SERCA.TEN LEKARZ KTÓRY W PRZED DZIEŃ OPERACJI ZWIÓDŁ NAS AWARIĄ SPRZĘTU NIECH SIĘ BARDZO WSTYDZI,JEŚLI NIE POTRAFI CZEGOŚ ZROBIĆ NIECH NIE KŁAMIE.WIELKI SZACUNEK I SŁOWA UZNANIA DLA DOKTORA SKIBY Z 4 WSK.DZIĘKUJEMY PANIE KOCHANY DOKTORZE JACKU SKIBO

Cztery lata temu, nie mogąc wejść na szczyt góry Chopok napisałam: /noga za nogą, krok za krokiem, coraz trudniej/z każdym rokiem wzniesienia coraz wyższe/schody bardziej strome, odległości zbyt odległe/odkładane na potem marzenia, zatopione w żalu niespełnienienia odpływają bezpowrotnie/ Dzięki Panu doktorze i wspaniale przeprowadzonej operacji, nie zatrzymuje mnie byle wzniesienie, schody nie są już tak strome, a marzenia? Marzenia powracają. I za to z całego serca dziękuję Panu i zespołowi kardiochirurgów z wrocławskiego szpitala wojskowego. Jadwiga Engel

lekarz z prawdziwego zdarzenia, polecam wspanialy

Wspaniały Lekarz i wspaniały człowiek uratował mojego męza z wrodzoną wadą serca w wieku 75 lat przeprowadził operacje ponaprawiał serce,dodał otuchy ze mozna to zrobić.Do konca mojego zycia będę go pamiętac jako wspaniałego lekarza i zyczliwego człowieka .Z WYRAZAMI SZACUNKU Kazimiera Demkow

Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Jako Ordynator oddziału zrobił wszystko co mógł żeby uratować Nam Naszego Tatę!!!Tato miał tętniaka aorty wstępującej 7,8 cm. poza tym jeszcze kilka rzeczy... .Pan Ordynator Jacek Skiba ustawił zespół który stanął na wysokości zadania i po przebytej 12-to godzinnej operacji bez użycia krwi!!!cieszymy się razem z Rodzicami.Operacja odbyła się 9 lutego 2011 i Tato z dnia na dzień odzyskuje Swoje siły-dziękujemy serdecznie za wszytko a tak naprawdę to jest brak słów którymi moglibyśmy wyrazić Swoją wdzięczność -Dorota

Znakomity fachowiec.Poddałem się operacji , którą dr.J.Skiba wykonał artystycznie.Poza tym bardzo miły i kontaktowy lekarz , który umie normalnym językiem rozmawiać z pacjentem i rodziną.Dziękuję Panu , noszę w sercu głęboki szacunek i uznanie dla Pańskiej osoby. pacjent - Jerzy Łyczko

Wspaniały kardiochirurg i wspaniały człowiek. Pan doktor wyjaśnił mi istotę mojej choroby jak nikt inny wcześniej, a także operował mnie, dzięki czemu dzisiaj mogę spokojnie spać i nie martwić się o przyszłość. Podczas operacji naprawiono w moim sercu wszystko, chociaż wcześniej wydawało się to mało prawdopodobne.

PROFESJONALISTA.TATO JEST 3 TYGODNIE PO OPERACJI BAJPASOW .CZUJE SIE DOBRZE .DR. SKIBA URATOWAL MU ZYCIE.NIESAMOWITY CZLOWIEK.JEST MISTRZEM W TEJ DZIEDZINIE.JESZCZE RAZ DZIEKUJE.

Z całego serca polecam dr. Skibę, kilka tygodni temu operował mojego ojca (4 by-passy). Mnie jako córkę potraktował jako partnera, wszystko wytłumaczył co i jak, choć wiedział, ze targają mną emocje po zawale taty. Operacja należy do udanych, tata dochodzi do siebie, za moment wyjeżdża do sanatorium. A dr. Skibę pozostawiam w pamięci jako dobrego i życzliwego człowieka i konkretnego fachowca:)

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tak uprzejmym, otawrtym lekarzem. Śmiało można porównać do lekarzy z Leśnej Góry;)

Lekarz bardzo kompetentny, wie co robi.Polecem go serdecznie. Krysia

w 2004 Akademia Medyczna odmówiła założenia bajpasów męzowi. dr J.Skiba dokonał tego bez komentarzy.Mąż czuje się świeynie w tym roku skończył 80 lat. Jeszcze raz dziękujemy T i M Pulitowie.

dr Jacek Skiba dwukrotnie: w 1995r. - (wymiana zastawki mitralnej) i w 2002r. (wymiana zastawki aortalnej) wrócił mnie ponownie życiu i normalnemu funkcjonowaniu do dziś. To jemu prof. Bochenek oddał mnie mówiąc: "On jest tu najlepszy w tej dziedzinie" . Stałe zainteresowanie i podpora psychiczna po zabiegach - to jego dodatkowa specjalność. Obecnie - we Wrocławiu działa tak nadal. Oby jak najdłużej. Dziękuję Doktorze. Tadeusz Trzciński

Zawdzienczam Mu życie. Operował mnie w 2003 r jeszcze gdy pracował w Katowicach-Ochojcu. Dziękuję Panie Doktorze. Andrzej Drzewiecki

Wspaniały lekarz ,dał mi narazie nadzieję na życie.Czekam na operację serca w JEGO wykonaniu.

0perował moją siostrę. To był *majstersztyk* tak powiedzieli jego współpracownicy.

Znakomity kardiochirurg. Wszczepiał mi by-passy w Klinice prof. Bochenka w Katowicach-Ochojcu w 2001 r. i dzięki Niemu znakomicie się dziś czuję. Ma znakomitą "rękę" i wielkie doświadczenie po przeprowadzeniu tysięcy (tak, tak!)udanych zabiegów. Polecam go wszystkim.

Dr. Skiba operował mi serce w 1999r. Dzięki niemu żyję.Znakomity kardiochirurg.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny