Jacek Skowronek

Tychy
50,101410818,984899032 326 52 56

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
6 opinii

Bardzo fajny i bardzo dobrze wykwalifikowany specjalista. Mój implant jest ja własny ząb. Polecam wszystkim.

Byłam na usunięciu ósemki. Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Pani asystentka również bardzo sympatyczna. Usunięcie trwało ok 1-2 minut i nic nie bolało. Zastrzyk znieczulający był mniej przyjemny, ale do przeżycia. Polecam tego specjalistę.

Dr.n.mDed.Jacek Skowronek,najwyższej klasy FACHOWIEC,profesjonalista,jest bardzo komunikatywną osobą,otwartą na problemy pacjentów,mówi wprost,"bez owijania w bawełnę"Spokojnie można powierzyć mu najtrudniejsze zadania związane z naszymi zębami.Córka Ania miała chirurgicznie usuwane dwie ósemki w miesięcznym odstępie (skomplikowane zabiegi). Po 2 dniach zjadała normalnie posiłki i dobrze się czuła.Zwlekała z ich usunięciem ponad rok(strachy na Lachy).Pan Jacek daje poczucie komfortu psychicznego,co pozbawia pacjenta strachu, żadnych obaw o swoje zdrowie.SŁUCHA co się mówi,ma czas.Wykazuje zrozumienie i wrażliwość. Oprócz tego jest fajnym facetem z poczuciem humoru.Polecam wszystkim z małymi i trudniejszymi przypadkami i w różnym wieku.Trafiłam do gabinetu,do którego idzie się na luzie i jest się spokojnym,że będzie dobrze zrobione. Cóż tu więcej pisać,trzeba przyjść i samemu się przekonać.

Polecam, najlepszy dentysta na ŚWIECIE...

Jeżeli ktoś boi sie dentysty to polecam :)

Polecam każdemu kto ma stracha przed leczeniem zebów. świetny specjalista , a strach to juz tylko historia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny