lekarz Jacek Spichalski

Traumatolog, Ortopeda

Nie mam nic do zarzucenia doktorowi, jeśli chodzi o obsługę klienta , z wyłączeniem tej "posprzedażowej". Doktor Spichalski prywatnie zoperował mi więzadło przednie. Mam zerwane również tylne. Po operacji doktor uścisnął mi dłoń i już nigdy więcej nie przyjął mnie na wizytę. Po jakimś roku, będąc u innych ortopedów (w tym Ruciński, Trzaska, Lewandowski) dowiedziałam się, że operacja ACL, gdy jest zerwany PCL to "niezrozumiałe posunięcie". Jak byłam na konsultacjach w Warszawie i Berlinie to "niezrozumiałe posunięcie" zostało określone znacznie surowiej. Zaczęłam dociekać, dlaczego zoperowano mi bezsensownie ACL. Okazało się, że w prywatnej klinice Korwita w Koziegłowach nie było odpowiednich sterowników do zamocowania PCL, a operacja była zaplanowana i opłacona, a ktoś popełnił błąd, nie zamawiając ich. Wiedząc to teraz, zapłaciłabym te paręnaście tysięcy za to, żeby Spichalski nie dotykał mojego kolana. Żyję w bólu od kilkunastu lat. Może i Spichalski jest dobrym fachowcem, ale etykę lekarską to powinien powtórzyć.

dobry lekarza -bylem u 5-6 wczesniej -niestety zapewne znow skorzystam (INNA KONTUZJA) .Ogolnie zna sie na swojej pracy narazie we wrzesni lepszego nie spotkalem -fakt ze wylewnym czlowiekiem nie jest na wizytach .Naprawial mi kolano .Za duzo nie mowi ale konkretnie i bajek nie opowiada .Ze wszystkich ortopedow u ktorych bylem jest najlepszy

Kompetencja i fachowość po zabiegu również doktor przychodził pytał czy wszystko w porządku. Polecam jeśli chodzi o kolana ten lekarz wie wszystko... Ja leczyłem obydwa kolana w tej klinice obydwa u doktora Spichalskiego i powiem tyle: Funkcjonuję normalnie żadnych problemów do tego stopnia, że już drugi rok z rzędu jeździłem na nartach a po moich urazach nie było to takie oczywiste. Pozdrawiam

Byłam tylko na konsultacji, otrzymałam wyczerpujące wyjaśnienia na wszystkie zadawane przeze mnie pytania łącznie z sugestią odnośnie dalszego sposobu postępowania przy moim schorzeniu.

Oceniam tylko konsultacje, na której doktor niestety zbyt wylewny w tłumaczeniu choroby, alternatywnych metodach leczenia niestety nie jest. A szkoda, bo biorąc 100 zł za 10 minut, umyka większa kwota za zabieg, gdyż nie przekonałam się. Uprzejmy jest, czytałam że fachowcem też jest. Jednak brakuje trochę empatycznego podejścia do pacjenta i obawiam się że przy braku czasu na konsultacji może i go zabraknąć po operacji-choć tego nie wiem, czas się skończył...

Kompetentny. Bardzo dobry operator. Następnego dnia po zabiegu artroskopii nie czułem bólu i innych niedogodności. A mam porównanie, gdyż była to kolejny zabieg.Polecam! Piotr Górny

Piotr Górny

Polecam super lekarz.Po zastosowaniu leczenia przez tego lekarza w 100% wrocilem do zdrowia.

zajebisty facet<lekarz zna sie na rzeczy,jestem pacjentem od niedawna ,konkretnie i sprawnie postawil diagnoze,skupiony na pacjencie,dokladnie tlumaczy przebieg choroby jak i leczenie i ewentualna altroskopie,bez zastrzezen, a poza tym sympatyczny.

Witam wszystkich czytających te opinie ,ja miałem robiony zabieg przez doktora Jacka spichalskiedo w 2008r ,rekonstrukcja wiazadła kolana i usuniecie łękotki.Mineło przeszło 3 lata ja nie wiem co tzn, kolano .Dziś jestem po operacji kręgosłupa która sie nie dokońca udała praz okres pół roku odwiedzilem okolo 10 lekarzy i z czystym sumieniem stwierdzam ze nie spotkałem takiego jak doktor Spichalski.Bardzo polecam wszystkim,pozdrawiam

Jestem pacjentem dr.spichalskiego.W 2011 r.mialem wstawioną endoproteze biodra,obecnie oczekuje na endoproteze kolana.polecam dr Spichalskiego to wspaniały człowiek i specjalista.Jest kompetentny i oddany swej pracy,dlatego też wybrałem dr i wierzę że przywroci mnie do sprawności .Rutkowski K.