dr n. med. Jacek Świątkiewicz

2,9
2,5

Operuje a jak coś jest nie tak I są powikłania to już go to dalej nie interesuje.Gburowaty,nie miły I nie słucha że coś bardzo boli I po kilku miesiącach nie ma oprawy,zero empatii dla pacjenta.Obecnie operuje w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej,nie polecam

Wspaniały lekarz bardzo mi brakuje go u nas w mieście, dzięki niemu chodzę teraz nie mam do kogo iść

czytając te wszystkie opinie stwierdzam że jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził a jeśli chodzi o pana doktora to najlepszy lekarz jakiego spotkałem .dzięki jego wiedzy i uporowi, przebytych kilku operacjach CHODZĘ (a miałem nie mieć nogi)

Wybitny ortopeda,facet z jajem, twardo stąpa po ziemi, jest zdecydowany i konkretny w mowie i działaniu,lekarz z powołania,profesjonalista w każdym calu i kompetentny w bardzo trudnej,odpowiedzialnej misji składania połamańców.Uratował mnie od kalectwa,wspaniale zoperował i leczył.Szanuję Go za wszystko co dla mnie zrobił. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.Ma Pan wielkie wrażliwe serce i piękne niebieskie oczy.Pacjentka.

Lekarz z poza "układu skierniewickiego" wprowadził porządek i dyscyplinę na oddziale, wybronił kila pielęgniarek i salowych przed zwolnieniem z pracy, wyegzekwował od dyrekcji remont sali operacyjnej oraz doposażenia oddziału w celu prawy bezpieczeństwa leczonych chorych. Jako szef- wymagający od siebie i od innych, sprawiedliwy, poświęcający dużo czasu chorym. Wraz z pozostałymi lekarzami wprowadził nowoczesne metody leczenia w oddziale, spowodował, że skierniewicka ortopedia odżyła po latach zastoju i zaczęła się rozwijać. Jak wynika z rozmów na oddziale dokładnie wie, czego chce i wytrwale dąży do wytyczonego celu nie tolerując półśrodków i prowizorki oraz mówi, wprost co na pewne tematy myśli a to nie zawsze jest w pewnych kręgach dobrze odbierane. Jako lekarz – doskonały operator, wykonujący najtrudniejsze zabiegi, wprowadza nowe metody leczenia, dba o bezpieczeństwo chorych leczonych w oddziale. Jako człowiek – typowy „choleryk” czasami trudny w komunikacji, ale pod otoczką, którą się otacza jest człowiekiem dobrym i wrażliwym na cierpienie innych. Oby więcej takich lekarzy w skierniewickim szpitalu. Pracownik Szpitala

WSPÓŁCZUJĘ PIELĘGNIARKOM, KTÓRE PRACUJĄ Z NIM NA ODDZIALE, POWINNY ZAWALCZYĆ O GODNE WARUNKI PRACY, KTÓRE ZABIERA IM TEN .... POWINNY SIĘ ZEBRAĆ I ZASTRAJKOWAĆ, TAM STOSOWANY JEST JAWNY MOBBING. TRZYMAJCIE SIE I NIE PODDAWAJCIE. AŻ ZA DOBRZE GO ZNAM ZAPRZEPAŚCIŁ ŻYCIE WIELU OSOBOM, WIEC NIE POLECAM WAM GO , UWIERZCIE MI MOIM MARZENIEM JEST TO ABY ZA TO CO ROBI NA ODDZIALE ZOSTAŁ WYDALONY ZE STANOWISKA I PONIÓSŁ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA NIESTETY NASZYM SZPITALU NIE JEST TO MOZLIE, I OSTATNIO WIDAC KTO PRACUJE SKIERNIEWICKIM SZPITALU (LEKARZE KTÓRZY NIE UDZIELAJĄ POMOCY, PRZEZ KTÓRYCH UMIERAJĄ LUDZIE)

Jeśli komuś naprawdę wydarzyło się coś poważnego nie polecam, jeśli nie wyleczy przypadkiem, to tylko może zaszkodzić, zero inicjatywy, czy chęci zgłębienia danej choroby. Polecam przekwalifikowanie go do pracy biurowej, też wypisuje dokumenty przy czym nie musi wnikać co tak naprawdę pisze.

jest osobą bardzo nieuprzejmą po raz pierwszy spotkałam się z tak aroganckim podejściem do chorego zaznaczam ze była to wizyta prywatna

doskonale zdiagnozował moje schorzenie a zastosowane przez niego leczenie uwolniło mnie od kilkuletniego bólu. Dotychczasowe leczenie u kilku "modnych i polecanych na forach lekarzy" nie przynosiło poprawy. Dzięki niemu wróciłam do biegania.

dobry fachowiec , ale uprzejmoscia nie grzeszy

dobry fachowiec , ale uprzejmoscia nie grzeszy