prof. dr hab. n. med. Jacek Szmejaprof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja - zdjęcie profilowezdjęcie #1

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Chirurg ogólny, Gastrolog, Proktolog

Wybitny specjalista z zakresu chirurgii ogólnej gastroenterologii onkologicznej i proktologii. Od początku swojej kariery zawodowej związany z Katedrą i Kliniką ...

Wybitny specjalista z zakresu chirurgii ogólnej gastroenterologii onkologicznej i  proktologii. Od początku swojej kariery zawodowej związany z Katedrą i Kliniką Chirurgii Ogólnej Gastroenterologii Onkologicznej i Endokrynologicznej w Poznaniu przy ulicy Przybyszewskiego 49.
Członek wielu Towarzystw Naukowych w Polsce i zagranicą m.in. członek honorowy Polskiego Towarzystwa Opieki nad Chorymi ze Stomią Pol-Ilko, w  którym działa aktywnie od roku 1980. Autor ponad 300 prac naukowych oraz pięciu monografii dotyczących chorób przewodu pokarmowego. Laureat konkursów naukowych, promotor dwóch przewodów doktorskich oraz opiekun czterech specjalizacji.
Szczególnym przedmiotem jego zainteresowania są nowotwory przewodu pokarmowego, choroby trzustki oraz nieswoiste zmiany zapalne  jelit.

Bardzo polecam Pana doktora, w życiu nie spotkalam tak miłego symatycznego lekarza. Z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta

Powiem krótko. Gdyby nie Pani dr. Barbara Osińska Kamysz mojej Żony mogłoby nie być z nami. Dla P. Szmeri ważniejsze były sprawy związane ze "szczepieniem" niż niedrożność jelita. Zwiększanie dawek leków zamiast operacji inwycięcia guza na dwunastnicy. Dzisiaj Żona dochodzi do siebie.

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza

Jeśli ktoś szuka lekarza z powołania , szanującego pacjenta, polecam profesora. W obecnych czasach Profesor jest z typu lekarzy na" wymarciu",dla profesora pomoc pacjentowi jest najważniejszą rzeczą i to się czuje.dziękuję.

Jeśli ktoś szuka lekarza z powołania , szanującego pacjenta, polecam profesora.

diagnoza, potem klinika, 4 operacje ratujące życie, niesamowite poświecenie lekarza, który o każdej porze dnia i nocy potrafił reoperować aż do skutku!żyję i jestem wdzięczny za daną mi szansę!

Lekarz którego nie polecam,mało zainteresowany pacjentem.

Lekarz którego nie polecam,mało zainteresowany pacjentem.

WSPANIAŁY LEKARZ WYBITNY FACHOWIEC POZYTYWNIE NASTAWIONY CZŁOWIEK, NIEZWYKLE UPRZEJMY W STOSUNKU DO PACJENTA ( PRYWATNIE BARDZO DOBRY WĘDKARZ )

Bardzo serdeczny,bezpośredni- wspaniały człowiek i znakomity chirurg

Bardzo serdeczny,bezpośredni- wspaniały człowiek i znakomity chirurg

Super specjalista gorąco polecam, wyciągnął mnie od św PIOTRA, pomimo usilnych starań innych lekarzy