dr n. med. Jacek Szymkowiak

Endokrynolog

Chodziłam do doktora leczyć tarczycę na nfz w przychodni w Chełmku. Badania (głównie tsh) wychodziły dobrze i miałam wracać za rok. Kiedyś zgłosiłam doktorowi problem z nadmiernym owłosieniem,na co powiedział, że to norma. Dostałam jedynie skierowanie na tsh. Powiedziałam o tym samym ginekologowi i zlecił badania hormonów męskich - szczególnie androtestendion wyszedł dość mocno podwyższony - 5,5. Poszłam prywatnie do innej endokrynolog i na podstawie pierwszych badań i tomografii wyszło, że mam insulinooporność, hiperandrogenizm i dwucentymetrowego guza nadnercza. Dostałam też skierowanie na oddział endokrynologii i nowotworów, żeby pogłębić diagnostykę. Jeśli ...

Jeśli chodzi o doktora Szymkowiaka, z mojego punktu widzenia zdecydowanie szkoda czasu, nerwów, a jak ktoś chce prywatnie, pieniędzy.

Pan doktor Szymkowiak to nie tylko dobry specjalista, ale również wspaniały człowiek. Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza, który tak się przejmuje zdrowiem pacjenta. Polecam wszystkim !!! PS. Pozwoliłem sobie skopiować wcześniejszą opinię, bo nic dodać, nic ująć.

PS. Pozwoliłem sobie skopiować wcześniejszą opinię, bo nic dodać, nic ująć.

Leczyłam się u Doktora Szymkowiaka publicznie w szpitalu w Chrzanowie zawsze spóźniał się co najmniej 2 godziny, rozumiem miał dyżur na oddziale :) a później przyjmował pacjentów w tempie expresowym żeby za nie siedzieć po godzinach... Ja byłam u niego 3 razy w ciągu chyba 3 lat, gdyż takie są terminy wizyt w naszym kochanym szpitalu i za każdym razem kazał mi do siebie przyjść prywatnie twierdząc że w szpitalu są długie terminy oczekiwań (z tym się zgadzam), ale znam osoby, który chodziły do pana doktora prywatnie i też nie poświęcał im za dużo czasu więc zrezygnowałam i teraz wybieram się do innego endokrynologa w placówce publicznej zobaczymy :) dodam że mam chorobę hashimoto i muszę przyjmować leki do końca życia i jestem skazana na jakiegoś "endokrynologa" :)

OK. Leżałem na p. Szymkowiaka Oddziale i moja ocena jest poparta własnymi wielodniowymi doświadczeniami.

Nie polecam tego Pana,do mojej tarczycy poszedł olewająco,niewiem czy mu sie spieszy czy jak.Chce mieć dziecko,mam problemy z niedoczynnością tarczycy i polecili mi telgo lekarza,ale wizyty sa beznadziejne,nawet mi mie powiedział,że to subkliniczna niedoczynnosć tarczycy,dał mi zwykły jod,zamiast hormonów.zaczełam chodzic do inngeo lekarza odrazu wprowadził leczenie hormonami i wkoncu jestem w ciąży

Nie polecam lekarza, gdyż przez jego leczenie jestem bardziej chora niż zanim do niego trafiłam.

Nie polecam tego lekarza z powodu braku kompetencji

Nie polecam tego lekarza z powodu braku kompetencji

leżalem troche czasu na oddziale u Doktora,to super lekarz.naprawde.

leżalem troche czasu na oddziale u Doktora,to super lekarz.naprawde.

polecam tego lekarza. Leczy napewno z tzw "powołania".

polecam tego lekarza. Leczy napewno z tzw "powołania".

Dr Szymkowiak to profesjonalista w każdym calu, potrafi dostrzec i naprawic niedociągnięcia innych lekarzy, niekoniecznie tej samej specjalizacji. Oby takich więcej!!!