lekarz Jacek Wasilewski

3,7
3,6

Małgorzata

21.02.2016

Doktor Wasilewski dzięki swoim szybkim i mądrym decyzjom uratował życie mojego dziecka. Zawsze dokładnie uzasadniał swoje diagnozy, miły, taktowny. Nie wyobrażam sobie teraz iść do innego ginekologa.

Anonim

11.03.2009

Cudowny człowiek. Posiada wszystko co dobry lekarz powinien posiadać. Cechuje go przede wszystkim delikatność i sposób podejścia do pacjentki. Pozdrawiam Pana Doktora.XXX

Merry

22.02.2014

Pełen profesjonalizm. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Komunikatywny, dokładny i bardzo taktowny.

Katarzyna

02.07.2013

Polecam doktora Wasilewskiego. Prowadził profesjonalnie moją ciążę. Teraz również w miarę systematycznie chodzę na kontrole. Dr wszystkie moje wątpliwości dokładnie, rzeczowo i w zrozumiały sposób tłumaczy. Poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Zawsze z Jego gabinetu wychodzę pozytywnie nastawiona. POLECAM!!!

Anonim

13.05.2013

Przez kilka lat (dość sporadycznie) chodziłam do pana Wasilewskiego, z typowymi problemami ginekologicznymi - żadna rewelacja, niby miły, nawet za bardzo, biło sztucznością i coś mi nie grało. Gdy byłam w ciąży, omijałam jego gabinet szerokim łukiem, nie miał wtedy najlepsze opinie, a jego kariera w szpitalu wisiała na włosku, nie miał też dobrej opinii wśród lekarzy ginekologów. Zasada jego działalności jest taka, chodź prywatnie, bo ładny gabinet, bo "lepiej", płać, a jak coś nie tak, wysyła do publiczngo szpitala, szpitalowi obniża rankingi, ordynator się tłumaczy, a p. Wasilewski bogatszy jest o parę stetek na jednej klientce. Pech chciał, że przy drugim porodzie trafiłam na niego. Poród elegancko, 5 h, siłami natury, dziecko 10 w skali Apgar (ale to zasługa głównie położnych i moja),bo lekarz pojawił się na końcu, kiedy okazało się, że łozysko "urodziło się" niekompletne. Wtedy zaczęła się gehenna, dzięki której, nie chcę juz więcej mieć dzieci. Łyżeczkowanie bez znieczulenia, bo jak to określono, poród przeżyła to 20 min nie zrobi różnicy. Dostałam drgawek, krzyczałam, wołałam męża (położne zdumione, nie pisnęłam podczas porodu, a tu nagle wpadłam w szał). Lekarz nie szczędził kometarzy na temat mojego krzyku, na koniec rzucił narzędzia i powiedział, że stracił cierpliwość do pacjentki. Moja położna podczas pilotażu nie wierzyła, ze takie rzeczy się jeszcze robi, sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Pacjenta, ale o konsekwencjach dla szpitala, lekarza ani o odszkodowaniu nie ma mowy, przecież gdyby nie łyżeczkował, mogłabym nie żyć, więc ostatecznie mam być wdzieczna, że łyżeczkowanie się odbyło, a ze bez znieczulenia to nic. Dla mnie był niemiły i arogancki, nie podał znieczulenia, mimo tego ogromny plus za zszycie, bo łatwo się goiło.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tczew"?

GABINET PRYWATNY INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
ul. Wojska Polskiego 5