lekarz Jacek Wasilewski

3,7
3,6

Anonim

18.02.2013

Nie wiem dziewczyny dlaczego piszecie, że wizyta kosztuje u pana dr 80 zł ??? Ja zawsze płacę 150 zł (jestem w ciąży). Pan dr jest bardzo uprzejmy i odpowiada na wszelkie pytania, czasami jego wypowiedzi są dla mnie nie zrozumiałe (medyczna terminologia), ale jak się dopytam,czy proszę o wytłumaczenie prostym językiem to w sposób zrozumiały potrafi przełożyć wypowiedź. Co do reszty to nie jestem w stanie określić ? Gdy ciąża przebiega prawidłowo to też jest inaczej? prowadziłam ciążę u pana dr do ok 7 miesiąca (ciąża zagrożona), kiedy moje choroby narastały i pojawiały się coraz większe komplikacje i zagrożenie życia mojego, a zarazem dziecka korzystałam z opieki wielu specjalistów i szpitali. Jedno jest pewne jako jedyny lekarz, gdy byłam w 6 tyg ciąży, leżałam w Tczewskim szpitalu - (krwawiłam, nie było echa serduszka, ani nawet widocznego zarodka, beta hcg było zaniżone i nie rosło odpowiednio )kazał mi cierpliwie czekać 2 tygodnie. Natomiast 5 innych lekarzy którzy mieli dyżur w Tczewskim szpitalu powiedziało, że niby jestem w ciąży, niby nie i chciało mi podać tabletki na wywołanie porodu. Teraz czekam na poród - termin mam za ok 3 tygodnie, mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze mimo komplikacji. Ciesze się, że na samym początku ciąży trafiłam na dr Wasilewskiego, który kazał cierpliwie czekać, dzięki niemu pod moim serduszkiem rośnie mój upragniony synek i wkrótce będziemy razem.

Małgorzata

21.02.2016

Doktor Wasilewski dzięki swoim szybkim i mądrym decyzjom uratował życie mojego dziecka. Zawsze dokładnie uzasadniał swoje diagnozy, miły, taktowny. Nie wyobrażam sobie teraz iść do innego ginekologa.

Anonim

11.03.2009

Cudowny człowiek. Posiada wszystko co dobry lekarz powinien posiadać. Cechuje go przede wszystkim delikatność i sposób podejścia do pacjentki. Pozdrawiam Pana Doktora.XXX

Merry

22.02.2014

Pełen profesjonalizm. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Komunikatywny, dokładny i bardzo taktowny.

Katarzyna

02.07.2013

Polecam doktora Wasilewskiego. Prowadził profesjonalnie moją ciążę. Teraz również w miarę systematycznie chodzę na kontrole. Dr wszystkie moje wątpliwości dokładnie, rzeczowo i w zrozumiały sposób tłumaczy. Poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Zawsze z Jego gabinetu wychodzę pozytywnie nastawiona. POLECAM!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tczew"?

GABINET PRYWATNY INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
ul. Wojska Polskiego 5