lekarzJacek Wasilewski

Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
47 opinii

• 5

Pełen profesjonalizm. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Komunikatywny, dokładny i bardzo taktowny.

• 5

Polecam doktora Wasilewskiego. Prowadził profesjonalnie moją ciążę. Teraz również w miarę systematycznie chodzę na kontrole. Dr wszystkie moje wątpliwości dokładnie, rzeczowo i w zrozumiały sposób tłumaczy. Poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Zawsze z Jego gabinetu wychodzę pozytywnie nastawiona. POLECAM!!!

• 1

Przez kilka lat (dość sporadycznie) chodziłam do pana Wasilewskiego, z typowymi problemami ginekologicznymi - żadna rewelacja, niby miły, nawet za bardzo, biło sztucznością i coś mi nie grało. Gdy byłam w ciąży, omijałam jego gabinet szerokim łukiem, nie miał wtedy najlepsze opinie, a jego kariera w szpitalu wisiała na włosku, nie miał też dobrej opinii wśród lekarzy ginekologów. Zasada jego działalności jest taka, chodź prywatnie, bo ładny gabinet, bo "lepiej", płać, a jak coś nie tak, wysyła do publiczngo szpitala, szpitalowi obniża rankingi, ordynator się tłumaczy, a p. Wasilewski bogatszy jest o parę stetek na jednej klientce. Pech chciał, że przy drugim porodzie trafiłam na niego. Poród elegancko, 5 h, siłami natury, dziecko 10 w skali Apgar (ale to zasługa głównie położnych i moja),bo lekarz pojawił się na końcu, kiedy okazało się, że łozysko "urodziło się" niekompletne. Wtedy zaczęła się gehenna, dzięki której, nie chcę juz więcej mieć dzieci. Łyżeczkowanie bez znieczulenia, bo jak to określono, poród przeżyła to 20 min nie zrobi różnicy. Dostałam drgawek, krzyczałam, wołałam męża (położne zdumione, nie pisnęłam podczas porodu, a tu nagle wpadłam w szał). Lekarz nie szczędził kometarzy na temat mojego krzyku, na koniec rzucił narzędzia i powiedział, że stracił cierpliwość do pacjentki. Moja położna podczas pilotażu nie wierzyła, ze takie rzeczy się jeszcze robi, sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Pacjenta, ale o konsekwencjach dla szpitala, lekarza ani o odszkodowaniu nie ma mowy, przecież gdyby nie łyżeczkował, mogłabym nie żyć, więc ostatecznie mam być wdzieczna, że łyżeczkowanie się odbyło, a ze bez znieczulenia to nic. Dla mnie był niemiły i arogancki, nie podał znieczulenia, mimo tego ogromny plus za zszycie, bo łatwo się goiło.

• 2

Z przykrością muszę stwierdzić, że Pan doktor tym razem naprawdę mnie zawiódł. Po długiej przerwie (nie wiem czym spowodowanej, bo doktor nawet nie próbował diagnozować mojego problemu) udało mi się zajść w ciążę. Niby wszystko był dobrze. Doktor zbagatelizował moje obawy co do drętwienia brzucha i malutkich plamień. Trzy tygodnie później poroniłam. Na dwa dni przed tym zdarzeniem dowiedziałam się od innego ginekologa, że jest krwiak zagrażający ciąży. Wtedy jeszcze moje dziecko żyło. Historia, jakich wiele, prawda? A wystarczyło trochę więcej wyobraźni. Zgubiła Pana rutyna Panie doktorze. Szkoda, że ceną było życie mojej córeczki.

• 4

Nie wiem dziewczyny dlaczego piszecie, że wizyta kosztuje u pana dr 80 zł ??? Ja zawsze płacę 150 zł (jestem w ciąży). Pan dr jest bardzo uprzejmy i odpowiada na wszelkie pytania, czasami jego wypowiedzi są dla mnie nie zrozumiałe (medyczna terminologia), ale jak się dopytam,czy proszę o wytłumaczenie prostym językiem to w sposób zrozumiały potrafi przełożyć wypowiedź. Co do reszty to nie jestem w stanie określić ? Gdy ciąża przebiega prawidłowo to też jest inaczej? prowadziłam ciążę u pana dr do ok 7 miesiąca (ciąża zagrożona), kiedy moje choroby narastały i pojawiały się coraz większe komplikacje i zagrożenie życia mojego, a zarazem dziecka korzystałam z opieki wielu specjalistów i szpitali. Jedno jest pewne jako jedyny lekarz, gdy byłam w 6 tyg ciąży, leżałam w Tczewskim szpitalu - (krwawiłam, nie było echa serduszka, ani nawet widocznego zarodka, beta hcg było zaniżone i nie rosło odpowiednio )kazał mi cierpliwie czekać 2 tygodnie. Natomiast 5 innych lekarzy którzy mieli dyżur w Tczewskim szpitalu powiedziało, że niby jestem w ciąży, niby nie i chciało mi podać tabletki na wywołanie porodu. Teraz czekam na poród - termin mam za ok 3 tygodnie, mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze mimo komplikacji. Ciesze się, że na samym początku ciąży trafiłam na dr Wasilewskiego, który kazał cierpliwie czekać, dzięki niemu pod moim serduszkiem rośnie mój upragniony synek i wkrótce będziemy razem.

• 1

Bardzo cicho mówi a dodam że słuch mam dobry. Jego zachowanie jest dziwne jakby się zastanawiał czy aby napewno ma rację. Jest nierzeczowy. Jak jest bezpiecznie to ok ale z problemem albo ciążą "coś nie tak" omijajcie jego gabinet.

• 2

Chodziłam do Dr Wasilewskiego prywatnie w ciąży i stwierdzam ,że są to tylko pieniądze wyrzucone w błoto.Gdy rodziłam miał akurat dyżur i jego zdanie gdy mnie zobaczył to:przyjemnego porodu życzę a dodam,że męczyłam się 17 godzin.Wiedział,że dziecko będzie duże.Gdy nie miałam już siły i skurcze słabły a tętno zanikało zlecieli się wszyscy i wypychali dziecko.Teraz mam problemy z kroczem.Źle pozszywana i trauma.Nie polecam.Fajnie jak się chodzi na wizytę i wydaje kasę a jak dochodzi do porodu i widzi swoją pacjentkę to ma ją gdzieś!!!!

• 1

Witam bardzo zawiodłam się na panu Wasilewskim uczęszczałam do niego kilka dobrych lat ,zaszłam w ciąże na pierwszej wizycie lekarz stwierdził że ciąża jest malutka i żebym przyjechała za dwa tygodnie,pojechałam na kolejną wizytę był to 8 tydz ciąży a lekarz do mnie mówi że ciąża jest martwa bo nie ma oznak życia dostałam skierowanie do szpitala na zabieg a w szpitalu okazało się że serduszko bije słyszałam na własne uszy dla potwierdzenia zrobiono mi wyniki z krwi i wszystko jest ok i jest to 6 tydz ,dzień wcześniej przezyłam koszmar nikomu nie życze na drugi dzień dostałam nadzieje i szanse pozdrawiam

• 1

Doskonały lekarz do..wypisywania zwolnień gdy jest się w ciąży. Nie odważyłabym się prowadzić u niego ciąży ale jako 'drugi' lekarz który wystawia zwolnienia jak leci...czemu nie.

• 5

polecam wszystkim tego lekarza. Pelen profesjonalizm oraz podejscie do pacjenta godne podziwu

• 5

POLECAM JAKO LEKARZA PROWADZĄCEGO CIĄŻĘ. JESTEM ZADOWOLONĄ MAMĄ DWÓJKI DZIECI.

• 1

U lekarza tego byłam i prywatnie i niestety był przy moim porodzie w placówce publicznej. Wizyta prywatna nie dotyczyła ciąży i wychodząc z jego gabinetu z uszczuplonym portfelem o 100 zł, niczego konkretnego się nie dowiedziałam, jakoś dziwnie uprzejmie "cackał się", najwidoczniej diagnoza była dla tego Pana za trudna. Przy moich ciążach chodziłam publicznie do Pana Zwalińskiego i byłam zadowolona. Niestety drugi poród zakończył się łyżeczkowaniem, które wykonywał pan Wasilewski, gdyż zostały małe fragmenty łożyska. Bardzo umiejętnie wcielił się w rolę rzeźnika wykonujac ten zabieg bez żanego znieczulenia, krzyczałam i wiłam się z bólu, miałam drgawki, prosiłam o męża, by mnie trzymał, bo ból był niewyobrażalny, odmówił, ostatecznie poprosiłam położna, by mnie trzymała, a po 20 min. lekarz-rzeźnik rzucił sprzęt i rekawiczki oświadczając, że: cytuję "stracił cierpliwość do pacjentki". Może gdybym podsuwała mu co 5 min 100 zł otrzymałabym znieczulenie. Sprawa trafiła do Recznika Praw Pacjenta i jest w toku, gdyż przy łyżeczkowaniu należy dać znieczulenie, moja położna zrobiła oczy, gdy usłyszała, że nic nie otrzymałam przed zabiegiem. Gdy zaczęłam drążyć temat lekarza Wasilewskiego, okazało się, że wśród lekarzy tej samej specjalizacji ma wątpliwą opinię, a wsród pacjentek to dobry lekarz, gdy ciąża i poród przebiega bez komplikacji. Podsumowując mimo, że lekarz wzbudza zaufanie, nie polecam nikomu, chyba, że macie za dużo pieniędzy. Malutki plusik za to, że zszył mnie bardzo dobrze i byłabym ostatnia hipokrytką, gdybym o tym nie napisała - panie Wasilewski mnie stać na grzeczność i uczciwość.

• 2

trafiłam do dr Wasilewskiego mając nadzieję,że pomoże mi rozwiązać problem z silnymi bólami prawego jajnika. Stwierdził,że to endometrioza i przez około roku faszerował mnie zastrzykami depo-provera... na wizytach kontrolnych twierdził,że jest lepiej, ale ja niestety nie odczuwałam żadnej poprawy... po około roku, gdy byłam już wykończona zastzykami, które niestety w moim organiźmie przyniosły same szkody, skonsultowałam jego diagnoze z innymi "bardziej wykształconymi" ginekologami... okazało się,że diagnoza była bardzo błędna.miałam zapalenie jajnika i zrosty...a przez zastrzyki depo-provera-gdybym nie miała już dość skutków ubocznych.... byłabym wkońcu bezpłodna, ponieważ doprowadziły mnie do takiego stanu, jakbym miała przechodzić menopauzę... a przecież chcę być matką, pozbawiłby mnie tej możliwości.bardzo długo trwało, aby mój organizm doszedł do siebie i normalnie funkcjonował. pomogła mi w tym pani Agnieszka Kowalewska-Włas z Gdańska...nie polecam dra Wasilewskiego...dużo przepłakałam przez niego...mógł doprowadzić mnie do bezpłodności!!!!!!!!!!!!!

• 5

Jestem pacjentką doktora Wasilewskiego od... nawet nie pamiętam kiedy, już na pewno ponad 7 lat. Zawsze ma czas, żeby szczegółowo odpowiedzić na pytania. Polecam go szczególnie ze względu na podejście do pacjentki. Przekazywał już mi nie jedną negatywną diagnozę, ale zawsze robił to w taki sposób, że byłam spokojna. Dla porównania, gdy poszłam na konsultację do innego lekarza, żeby potwierdzić diagnozę dr Wasilewskiego (zawsze lepiej mieć pewność, zanim pójdzie się na operację) przepłakałam 3 dni. Wszystko na szczęście skończyło się dobrze ;) Naprawdę go polecam

• 5

Bardzo dobry lekarz, miły i nie stresuje pacjentek jak większość ginekologów. Badanie delikatne i zawsze potrafi wytłumaczyć jak jest jakiś problem. Ja go polecam

• 2

Zawitałam u lekarza aż z Żukowa,ponieważ ma bardzo dobrej jakości usg i spodobało mi się jakie robi zdjęcia wyjątkowo wyraźne,z których skorzystała moja koleżanka ,koszt usg 3d 150zł.Opinię mam nie ciekawą a to przez to ,iż weszłam z dobrym humorem a wyszłam ze złym,i to z mężem,ponieważ odczułam dyskomfort u tego pana ,który za bardzo jak dla mnie sie wymadrzał,nie pasowało mu to ,że czytam dużó gazet typu ''mama i ja'' i siedze na internecie czytajac forum,gdzie kobieta matka martwi sie,interesuje sie swoim dzieckiem to czyta,niektóre kobiety to nie interesuje,lecz nie powinno to przeszkadzac lekarzowi i krytykowac kobiete na wizycie ,że ''za dużo się pani naczytała gazet'',przedłużając tym kolejkę ,ponieważ my mieliśmy wizytę na 12 ,kolejna pani na 12.20 a my wyszliśmy o 12.50 także troszkę niepoważnie, ogólnie to indywidualna sprawa co jak kto rozumie,ma nieprzyjemny ton i podejście do pacjentki,mam swojego ginekologa w Gdynii dr.Bierżyńskiego i nigdy nie czułam się tak nieprzyjemnie na wizycie..

• 5

Do dr Wasilewskiego uczęszczam od 2005 roku, prowadził moją pierwszą ciążę a teraz prowadzi drugą - wszystko jest ok, czuję się w tym gabinecie komfortowo; nie mam co prawda (i dzięki Bogu) żadnych powikłań, wszystko przebiega książkowo aczkolwiek nie chciałabym chodzić do przychodni na fundusz, bo sami wiecie jak tam jest - człowiekowi z pensji zabierają kasę a i tak jest traktowany jak zło konieczne; wizyta z usg lub z cytologią jest ciut droższa (ok. 120 zł) - polecam lekarza

• 5

bardzo dobry lekarz-prowadził moją ciążę wraz z Zwalińskim-mały zdrowy i ma juz 2 latka-pozdrawiamy:))

• 5

CZYTAJĄC OPINIE NA TEMAT LEKARZY GINEKOLOGÓW ZNAJDZIEMY TE POZYTYWNE I NEGATYWNE. JEDNEMU LEKARZY PRZYPADNIE DO GUSTU INNEMU NIE. I TAK WLAŚNIE CI KTÓRYM NIE PRZYPADŁ DANY LEKARZ DO GUSTU WYRAŻAJĄ SWOJE NIEZBYT MIŁE CZASEM OBRAŹLIWE OPINIE. CO DO DR WASIELEWSKIEGO TO POWIEM, ŻE CHODZĘ DO NIEGO OD STYCZNIA 2009 ROKU. PO STRACIE PIERWSZEGO DZIECKA, NA PIERWSZEJ WYZYCIE OD RAZU OKAZAŁO SIĘ, ŻE PRZYCZYNĄ JEST WYSOKA PROLAKTYNA, POPRZEDNI LEKARZ TEGO NIE ZAUWAŻYŁ, A WYNIKI BADAŃ TEŻ WIDZIAŁ, BO ROBIŁAM JE SOBIE NA WŁASNĄ RĘKĘ PO STRACIE. PO 3 MIESIĄCACH LECZENIA PRZEZ DR WASIELEWSKIEGO ZASZŁAM W KOLEJNĄ CIĄŻĘ, TYM RAZEM URODZIŁAM ZDROWEGO SYNKA. DR WASIELEWSKI PROWADZIŁ CAŁĄ CIĄŻĘ I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. MOGŁAM DZWONIĆ O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY I NIGDY NIE ODMÓWIŁ POMOCY. GORĄCO POLECAM.

• 2

Koleżanka mi go poleciła, bo mam jakiegos pecha do ginekologów, więc postanowiłam spróbować...i teraz żałuję. Nie dość,ze mamrotał cos pod nosem,trzeba bylo wręcz się nasłuchiwać o co mu chodzi, miał mine jakbym przeszkodziłą mu w czymś i chciał sie mnie szybko pozbyć, to prawi takie dziwne wywody,że czułam się jakbym była na rekolekcjach, a nie u lekarza. Wyszłam z jego gabinetu zniesmaczona, niezadowolona i obolała po badaniu. Jest co najmniej dziwny. Nie polecam.

• 5

lekarz podchodzi do pacjenta w sposób kompetentny, jest miły, zawsze wysłucha pacjentkę i dobierze właściwe leczenie. nigdy się na nim nie zawiodłam, wręcz przeciwnie, z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona. dla nbie jest to lekarz numer 1!

• 1

witam moi przedmówcy chyba byli u innego lekarza niż , ja byłam w Tczewie na Westerplatte - lekarz bardzo cicho mówi trzeba sie dopytywać o co chodzi i wyciągać informacje. w 3 miesiącu ciąży lekarz badał mnie dopochwowo po wizycie udałam sie do domu i poroniłam. Lekarze w szpitalu stwierdzili że powodem tego było badanie lekarza zbyt mocno wsunął aparat i uszkodził płód - nikomu tego nie życzę. gdy dzwoniła do niego ze szpitala to stwierdził \\\\\\\"natura sama zadecydowała\\\\\\\" i odłożył słuchawkę -doznałam szoku - odradzam tego lekarza. dziś mam wspaniałą córkę prowadził mnie dr Raszczyk.

• 1

lekarz na pierwszy rzut oka grzeczny i miły, niby kompetentny, kiedy pojawiają się nieoczekiwane komplikacje brak mu wiedzy. poroniłam u niego dwie ciąże. po pierwszej powiedział, że tak po prostu się zdarza, nie mamy się przejmować i mamy starać się dalej. uwierzyłam mu, bo to była bardzo wczesna ciąża. drugą poroniłam w 10 tygodniu, przy zwyczajnej wizycie okazało się, że płód jest martwy. nie potrafił stwierdzić przyczyny, kolejny raz powiedział, że tak bywa i mamy starać się dalej. bez jaj!! tak nie postępuje kompetentny lekarz!! dzięki mojej własnej dociekliwości okazało się, że mam mutację genetyczną czynnika krzepnięcia krwi i każda kolejna ciążą skazana była na obumarcie bez przyjmowania leku. ponadto moje dwie koleżanki chodziły do niego w ciąży, obu źle obliczył terminy porodu (przy porodzie miały zielone i herbaciane wody). jedna dostała zatrucia, puchła i bardzo źle się czuła. u drugiej stwierdził, że położenie dziecka jest prawidłowe do porodu i kazał czekać na rozwarcie. okazało się, że ułożenie było pośladkowe! biedna męczyła się prawie dwa tygodnie za długo, po czym i tak musiała mieć cesarskie cięcie. lekarze przyjmujący poród bardzo skrytykowali p. Wasilewskiego, za tak rażący błąd zagrażający życiu dziecka! nie polecam tego doktora.

• 5

Bardzo dobry lekarz,polecam każdej kobiecie.Oby było wiecej takich lekarzy

• 1

Doktor Wasilewski byl moim lekarzem przez 5 ostatnich lat. Nigdy nie moglam powiedziec o nim zlego slowa do momentu ostatniej wizyty na ktora postanowilam zabrac meza. Gdy mialam byc zbadana chcialam aby maz byl obecny podczas badania (co grawantuje mi przeciez Ustawa o Prawach Pacjenta!!!). Doktor stal sie w tym momencie opryskliwy, niemily i agresywny. Do badania w koncu doszlo i w daleszej czesci wizyty zachowywal sie ‘normalnie’. Na pozniejsze pytanie dlaczego sie tak zachowal stwierdzil, ze jestesmy ‘nienormalni’ i jak nam sie nie podoba to mamy znalezc sobie innego lekarza i napisac skarge do Rzecznika Praw Pacjentow. To ja jestem nienormalna, ze domagam sie respektowania moich praw i zadam obecnosci osoby bliskiej podczas swiadczenia mi uslug medycznych?? Cos tu jest chyba nie tak. Tyle sie mowi o prawach pacjenta i ich lamaniu w polskiej sluzbie zdrowia ale w zyciu bym nie przypuszcala, ze dr Wasilewski moglby byc jednym z tych lekarzy ktorzy maja prawa pacjentow gleboko w powazaniu. Przez swoje zachowanie pokazal w koncu jaki jest naprawde. Zastanawiam sie caly czas co robi takiego podczas badania, ze nie chce przy tym swiadkow. Bylam z mezem juz u innych lekarzy ginekologow (bo mam problemy na ktore akurat Dr Wasilewski mi nie pomoze) i NIGDY nie zdazylo sie zeby moj maz nie mogl byc caly czas przy mnie. Szkoda ze tak wyszlo bo do lekarza bede musiala teraz podjezdzac pare kilometrow dalej a dr Wasilewskiego juz na pewno nikomu nie polece.

taktowny, kompetentny, sympatyczny Lekarz...pełen profesjonalizm

• 5

Słyszałam na temat pana Wasielwskiego wiele mieszanych opini, jednak ja uważam, że jest naprawdę dobrym lekarzem. Prowadził moją ciążę. Skierował mnie na wszystkie badania, dokładnie tłumaczył, przygotował mnie do cesarskiego cięcia. Bardzo cierpliw lekarz, zawsze odbierał telefon i "rozwieał" moje wątpliwości.. nawet w nocy i nie robił z tego powodu żadnego problemu. Naprawdę polecam. Teraz mam pieknego synka i jestem niesłychanie wdzięczna dr Wasilewskiemu. Pozdrawiam,

• 5

Bardzo dobry lekarz.Jest bardzo mily i uprzejmy.Wytlumaczy i odpowie na kazde pytanie.Polecam

• 4

ogólnie lekarz spoko, miły, kompetentny itp. ale mam jedno zastrzeżenie szybko "spławia" tzn nie poświęca odpowiednio duzo czasu pacjentom. Na ostatniej wizycie miałam do niego sporo pytan i nie zdazyłam ich zadac bo kierował mnie ku wyjściu (wstał i patrzył w kierunku drzwi) jest to troche nienamiejscu zważywszy na to ze wizyta nie kosztuje kilka złotych.

• 5

byłam u niego na pierwszej w życiu wizycie, i tak został moim lekarzem. Jest bardzo miły. Otwarcie rozmawia, nie bluzga za wypowiadanie własnych opinii na dany temat, a pyta - co, jak, dlaczego - aby pozniej dać profesjonalny komentarz. polecam w 100%

• 5

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, a mam za soba kilka zmian ginekologow, póki co nie zamierzam dokonywac dalszych zmian

• 5

Bardzo delikatnie bada, bardzo przyjaźnie wyglądający gabinet, rzeczowo tłumaczy, bardzo troskliwe podejście

• 2

Ten lekarz prowadził moją drugą ciążę. Ze względu na to, że pierwszą ciąże poroniłam w drugiej powinnam być pod stałym nadzorem lekarza. Owszem, na wizytach dr EWasilewski był bardzo uprzejmy, wszystko dokladnie tłumaczył, ale jak pojawiały się problemy i zadzwoniłam do niego z jednym krótkim putaniem, to powiedział, że jest na wakacjach z rodzina i nie pomoże mi. Nie dzwoniłabym gdyby doktor nie nagrał się na swoją pocztę podając numer tel. pod którym można się z nim skontaktować. Po co wogóle podawał ten numer skoro póżniej udawał wielce obrażonego, że ośmieliłam się mu przeszkodzić w odpoczynku? Lekarz w miarę dobry, ale nie można na niego liczyć w razie komplikacji, a to ważne szczególnie wtedy kiedy ma się już złe doświadczenia związane z poprzednią ciążą.

• 1

nie polecam tego lekarza zależy mu tylko na pieniądzach to wyjątkowy brak poszanowania dla kobiety

• 3

mam mieszane uczucia związane z moimi licznymi wizytami... często po nich konsultowałam się z innymi lekarzami

• 5

Prowadził moją drugą ciążę i powiem szczerze ,że robił to wspaniale.Co miesiąc bardzo skrupulatne i dokładne badania.Dokładnie przygotował mnie do cięcia cesarskiego.Przy nim czułam się spokojna.Częste badania usg.Jeśli do ginekologa to tylko do niego. mp

• 5

Jestem w 26 tyg. ciąży, którą prowadzę u tego lekarza. Jestem z niego zadowolona, polecam tego lekarza. Kamila

• 5

prowadził u mnie zagrożoną ciąże bardzo kompetentny i rzeczowy

• 5

Cudowny człowiek. Posiada wszystko co dobry lekarz powinien posiadać. Cechuje go przede wszystkim delikatność i sposób podejścia do pacjentki. Pozdrawiam Pana Doktora.XXX

Wspanialy lekarz. Zdecydowanie polecam. Aga

• 5

Zdecydowanie polecam tego lekarza! Delikatny, cierpliwy, wyrozumiały, wszystko dokładnie i wyczerpująco tłumaczy, odpowiada na każde pytanie, traktuje kobietę jak człowieka równego sobie, bo przecież nie każdy musi znać się na medycynie.

• 1

witam, moja ciąże prowadził p. Wasilewski od poczatku, ani razu nie spytał o grupe krwi, tylko rutynowe badania waga itp. w 9 tygodniu wystapiły u mnie plamienia więc udałam sie do tego lekarza. wykonał mi wew. badanie usg i powiedziął że płód jest martwy, mam zrobic badania beta_HCG i jeśli wzrośnie to płód żyje. Po badaniu w nocy dostałam silne krwawienie udałam sie do szpitala specjalistycznego gdzie skrytykowano p. Wasilewskiego mianowicie, że przez wszytskie wizyty nie spytał o grupę krwi (mam konflikt serologiczny)powinien zaraz zareagować i wysłac mnie na zastrzyk. ale tego nie zrobił. mało tego powiedziano mi, że lekarz nie zrobił rzadnego opisu do USG co w przypadku zagrożonej ciąży jest potrzebne, źle zdiagnozował bo płód żył i miał się dobrze ale lekarz wykonując badanie USG wew uszkodził go. nie można przecież w przypadku niskiej ciązy robic takiego badania nie wiedziałam w szpitalu sie dopiero dowiedziałam. na koniec przy wyjściu z gabinetu powiedział " następna ciąza wcale nie musi być martwa" jak powiadziałam to w szpitalu to lekarze zrobili wielkie oczy, tak pan Jacek traktuje zagrożone ciąże. Lekarze powiedzieli, że na ksiązkowym przebiegu ciąży to sie zna ale w przypadku utrudnień źle diagnozuje. Płód żył był umiejscowiony na początku i dlatego nie potrafił stwierdzić że żyje widać ma małe doświadczenie. Poroniłam i nie polecam tego lekarza.

• 5

z każdej wizyty jestem, cenne u pana Jacka jest to że potrafi przyznać się do błędu i za to szacunek;-)

• 5

skrupulatne badanie, wyczerpujące objaśnienia, bezbłędna diagnoza, skuteczne leczenie, kojące oddziaływanie na pacjentkę- polecam

• 1

prowadził ciązę do 22 tygodnia po zobaczeniu wyniku usg powiedził dosłownie to dziecko ma połowę główki idzie pani do szpitala tam wiedza co zrobic przezyłam szok udałam sie na powtórne usg prywatnie i okazało sie tego samego dnia ze córcia jest zdrowa odrazu przepisałam sie do innego połoznika mówic mu co sie stało smiał sie ze lekarz ten był nacpany albo miał zły humor po urodzeniu dziecka w terminie na obchodzie usłyszałam o pani X a jednak ma Pani Zdrowa córeczkę ? Nie zycze nikomu tego to czułam podczas sprawdzania usg

• 5

Lekarz z powołania, bardzo delikatny. Nie czuje się skrępowania, rzeczowy i fachowy. Poleciłbym każdej kobiecie, która nie czuje się pewnie w gabinecie ginekologicznym. Tutaj nie musisz się niczego obawiać.

• 5

wspanialy doktor-nic dodac nic ujac...Kaska

Gdzie przyjmuję

place 11

Obrońców Westerplatte 19 lok. 1
    Tczew
    54,088975918,79442850 601 83 04 31

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat