lekarz Jacek Wawrzynowicz

2,3
2,9
2,5

03.05.2012

lekarz spełnił moje oczwekiwania, pomógł w problemach z kolanem. Moja ocena lekarza jest wyżej wymieniona

12.04.2012

ten "lekarz" to totalne nieporozumienie. diagnoze jaka postawil to żul spod budki z piwem lepszą by wydal. kompletny brak kompetencji. zlekcewazyl mój problem ze stawem skokowym mowiąc "jest pan za wysoki, do konca zycia bedzie bolec"- kpina. szkoda mojego czasu. nie polecam tego lekarza jak i szpitala w kępnie. dopiero w ostrowie rozwiazali mój problem ze stawem skokowym. nikomu nie życzę spotkania z nim

27.11.2011

Najlepszy ortopeda, jakiego znam. W chwili obecnej pan dr. zajmuje się moja 82-letnia mama. Znakomity człowiek i specjalista. Pod taka opieka mama odżyła i nabrała wiary w wyleczenie. Panie doktorze wielki szacunek i szczere podziękowanie. Opinia w ocenie- gorąco polecam

Najlepszy ortopeda, jakiego znam.

13.09.2011

Lekarz bardzo nie uprzejmy, poniża innych lekarzy a sam jest nie lepszy. Kpi z pacjentów- NIE POLECAM

07.08.2011

Pomyłka, totalna pomyłka jeśli chodzi o wybór zawodu. Pomylił się człowiek, szkoda może gdzie indziej by się spełnił, a tak się musi męczyć (a pacjenci również) aż do emerytury. Ciekawe czy on wykonał jakąś operację ortopedyczną w życiu, jak to robią ortopedzi poznańscy czy warszawscy ...

Ciekawe czy on wykonał jakąś operację ortopedyczną w życiu, jak to robią ortopedzi poznańscy czy warszawscy i inni, przy stole operacyjnym pewnie by nie wiedział co robić-biedaczysko. Najlepiej wychodzą mu obchody szpitalne, chodzi wtedy na końcu i gdy ordynator omawia jakiegoś pacjenta on go nawet nie widzi, ha,ha,ha (.....aby do emerytury panie doktorze)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kępno"?

Specjalistyczne gabinety lekarskie
Al. Słowackiego 7