Jacek Wojciechowski

Świnoujście
53,90912114,25156910 91 327 05 45

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
32 opinie

Bardzo fajny lekarz:) Polecam wizytę u niego. Jest kompetentny i miły, moim zdaniem nie ma lepszego ginekologa w Świnoujściu:)

najlepszy lekarz w miescie;]chodzilam do wielu ale on najlepiej spelnil moje oczekiwania wobec lekarza,potrafi wysluchac.doradzic iw szysko swietnie wytlumaczyc,przez jego poczucie humoru w ogole nie czuc ,ze jest sie u ginekologa;] .naprawde POLECAM

Bardzo miły lekarz, poswieca kazdej pacjentce duzo czasu szczegółowo tłumaczy dolegliwosc, jestem młoda osoba i Pan doktor spełnił moje oczekiwania jest osoba miłą i kompetentną. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Polecam Pana Jacka bardzo dobry lekarz chodze do niego 2 ciaze i jestem zadowolona!!!!!!

Przede wszystkim, zarówno mi jak i znajomym zdarza się, że doktor nie zjawia się umówionego dnia w gabinecie. Po prostu drzwi zamknięte na cztery spusty... Żadnej kartki, o wcześniejszym powiadomieniu nie wspomnę. Jak już jest, to opowiada anegdoty zamiast skupić się na problemie. Ludzie tu chodzą, bo w tym miescie ciężko o innego lekarza.

Miałam z tym lekarzem styczność tylko raz podczas porodu... Niestety nie mam dobrego zdania, ponieważ po szyciu Pan Wojciechowski zostawił po sobie tamponiki... Zostały zauważone po 6 dniach!

Bardzo dobry ginekolog, mam do niego 100 % zaufanie! Jest miły, rzeczowy, wprowadza przyjazną atmosferę. Badania u mnie przprowadza dokładnie i z zaangażowaniem, stara sie by wszystko było ok, tłumaczy o co chodzi gdy sa problemy. Z punktualnościa faktycznie może mam problem, ale na wizytty prywatne jeszcze sie nie spóżnil. Jest uśmiechniety i nie robi łaski jak np. dr z Poradni K na Dąbrowskiego. wiele dziewczyn z powodzeniem prowadzi u niego ciąże, i nie raz prostuje zaniedbania innych lekarzy. POLECAM BO DOBRY LEKARZ!!!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza . Nawet nie wiem , czy jest kompetentny . Wiem natomiast , że nie szanuje czasu swoich pacjentek , jest niesłowny i notorycznie się spóźnia , a łaski przecież nie robi bo kasuje niemałe pieniądze . Kobiety ! Nie on jedyny " praktykuje " , czas zmienić lekarza !

Lekarz miły i uprzejmy, ale niekompetentny. Sama musiałam mu przypominać jakie leki mi przepisał i co powiedział na wcześniejszej wizycie. Strata pieniędzy i żadnych efektów w leczeniu. Zdecydowenie nie polecam.

kompletne 0 !!!.Kobiety z dala od tego konowała!!!

najlepszy lekarz! Przeprowadzil i odebral porod mojej ciazy 1 prawidlowo i bez problemowo.lekarz idealny zawsze ma czas na tlumaczenia!BARDZO POLECAM!!!!

Ten człowiek bawiący się w ginekologa doprowadził mnie do trwałego kalectwa

Ginekolog niemający pojęcia o właściwym leczeniu .Uwaga kobiety na tego wiecznie eksperymentującego chłopca.

Brak mu wiedzy i chęci do wykonywania zawodu.Jego diagnozy i leczenie to loteria za którą nie ponosi żadnej odpowiedzialności.Powinien grać w lotto a leczenie pozostawić dla mądrzejszych .Nie polecam i przestrzegam przed tym mądrym inaczej czarodziejem !!!

Chwalę sobie dr. Wojciechowskiego . Prowadził wzorowo moją I ciążę i teraz przy II także chodzę na wizyty do niego . Rzeczowy ,zawsze ma czas aby wszystko objaśnić ,wesprzeć ,doradzić . Interesuje się tym czy wszystko przebiega dobrze ,pyta ... Opini jest tyle ile pacjentek i to dotyczy każdego lekarza . Ja się nie zawiodłam na nim dlatego polecam ;)

UWAZAM ZE NAJLEPSZY W MIESCIE!!!!!!! a z pania ordynator to ja bym na ten temat polemizowala....chyba ktos chce najlepsza konkurencje w miescie wyeliminowac....DZIEKUJE PANIE DOKTORZE:)

Tylko dzięki Niemu teraz żyje!!! Dr Wojciechowski był mi polecany przez wiele osób i ja Go polecam. Najlepszy w Ś-ciu

poprostu spoko gość.byłam ostatnio u niego pierwszy raz i polecam pana doktora.nie tylko badanie jest wazne ,ale także to ,ze wszytko wytłumaczy na sopkojnie i wysłucha.jest poprostu miły

Serdecznie polecam tego lekarza każdej kobiecie !!!

Bardzo miły lekarz ,delikatny mapodejscie do pacjentki od 7 lat chodze to tego lekarza odbierał mi poród naprawde polecam super lekarz

Dr Wojciechowski jest naprawdę bardzo dobrym i godnym polecenia lekarzem. Wiadomo ze wizyta u lekarza tej specjalności nie jest niczym przyjemnym, ale jeśli udajemy się właśnie to tego doktora, to minimalizujemy sobie wszelkie niedogodności... Dr Wojciechowski jest delikatny w czasie badania, wszystko tłumaczy w zrozumiałym języku, a nie żargonie medycznym, poświęca wystarczająco czasu pacjentce, by zrozumiała co jej dolega i jak będzie przebiegała jej kuracja. Uprzejmy, kompetentny, wzbudzający zaufanie, zdecydowanie polecam wszystkim znajomym! Trzeba też zaznaczyć ze wizyty odbywam u niego w ramach NFZ (więc bezpłatnie) i nigdy nie daje on odczuć, że są to "gorsi" pacjenci niż prywatni...

Prowadzi moją ciążę.Wszystko tłumaczy i słucha co się do niego mówi. Jest naprawdę uprzejmy i miły.

w porządku lekarz.Cena za wizytę wyniosła mnie ze wszystkimi badaniami(usg,cytologia)

Podczas porodu nie zauważył , że mam zielone wody gdyby nie Pani Ordynator, ktora zaczynala rano dyżur niewiem jak by to sie skończyło (Poprostu przyszla i od razu przy badaniu sprawdzila dowy czego dr.Wojciechowski nie zrobil przez całą noc).

W wyniku ciąży i zaniedbań, złej diagnozy urodziłam wcześniaka przez cc ratujące zycie dziecka, mój syn żyje ale to inni lekarze uratowali mu zycie , nie rozpoznać głębokiej hypotrofii płodu zakażenia, i innych powikłań przy systematycznych kontrolach lekarskich? Miły stosunek do pacjentki i mydlenie oczu przy prowadzeniu ciąży która może okazać się powikłana to za mało.

wie ktoś może czy w Świnoujściu wykoncywany jest zabieg labioplastyki ? zmniejszania warg sromowych.

Najlepszy ze wszystkich lekarzy jakich kiedykolwiek poznałam(z różnych dziedzin) Polecam Go wszystkim znajomym. Prowadził moje dwie ciąże. Życzliwy, spokojny, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy. I przede wszystkim Profesjonalista!

Chodzę do niego prywatnie od 3 lat i nic złego na jego temat nie mogę powiedzieć. Prowadził moją ciąże i następne też pewnie będzie prowadził. Cierpliwie wysłuchuje bzdur wyczytanych w internecie i prostuje fakty :) polecam !!!

jest naprawde swietnym lekarzem bardzo wstydzilam sie wizyty ale nastepnym razem juz nie bede ma podejscie do pacjentow polecam:)

zawsze uprzejmy, wszystko tlumaczy, no tylko cena moglaby byc nizsza ;)

Dla mnie najlepszy lekarz ginekolog w mieście. Bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśnia, pokazuje. Jest bardzo kompetentny. Do tego jest zawsze uśmiechnięty i słucha co sie do niego mówi. Naprawde bardzo polecam

Cierpliwy, kulturalny, uprzejmy, kiedy już wyczerpał dostępne metody leczenia uczciwie poinformował mnie o tym i polecił zmianę lekarza na bardziej wyspecjalizowanego.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny