lekarzJacek Wojciechowski

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
32 opinie

• 5

Bardzo fajny lekarz:) Polecam wizytę u niego. Jest kompetentny i miły, moim zdaniem nie ma lepszego ginekologa w Świnoujściu:)

• 5

najlepszy lekarz w miescie;]chodzilam do wielu ale on najlepiej spelnil moje oczekiwania wobec lekarza,potrafi wysluchac.doradzic iw szysko swietnie wytlumaczyc,przez jego poczucie humoru w ogole nie czuc ,ze jest sie u ginekologa;] .naprawde POLECAM

• 5

Bardzo miły lekarz, poswieca kazdej pacjentce duzo czasu szczegółowo tłumaczy dolegliwosc, jestem młoda osoba i Pan doktor spełnił moje oczekiwania jest osoba miłą i kompetentną. ZDECYDOWANIE POLECAM.

• 5

Polecam Pana Jacka bardzo dobry lekarz chodze do niego 2 ciaze i jestem zadowolona!!!!!!

• 1

Przede wszystkim, zarówno mi jak i znajomym zdarza się, że doktor nie zjawia się umówionego dnia w gabinecie. Po prostu drzwi zamknięte na cztery spusty... Żadnej kartki, o wcześniejszym powiadomieniu nie wspomnę. Jak już jest, to opowiada anegdoty zamiast skupić się na problemie. Ludzie tu chodzą, bo w tym miescie ciężko o innego lekarza.

• 1

Miałam z tym lekarzem styczność tylko raz podczas porodu... Niestety nie mam dobrego zdania, ponieważ po szyciu Pan Wojciechowski zostawił po sobie tamponiki... Zostały zauważone po 6 dniach!

• 5

Bardzo dobry ginekolog, mam do niego 100 % zaufanie! Jest miły, rzeczowy, wprowadza przyjazną atmosferę. Badania u mnie przprowadza dokładnie i z zaangażowaniem, stara sie by wszystko było ok, tłumaczy o co chodzi gdy sa problemy. Z punktualnościa faktycznie może mam problem, ale na wizytty prywatne jeszcze sie nie spóżnil. Jest uśmiechniety i nie robi łaski jak np. dr z Poradni K na Dąbrowskiego. wiele dziewczyn z powodzeniem prowadzi u niego ciąże, i nie raz prostuje zaniedbania innych lekarzy. POLECAM BO DOBRY LEKARZ!!!

• 1

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza . Nawet nie wiem , czy jest kompetentny . Wiem natomiast , że nie szanuje czasu swoich pacjentek , jest niesłowny i notorycznie się spóźnia , a łaski przecież nie robi bo kasuje niemałe pieniądze . Kobiety ! Nie on jedyny " praktykuje " , czas zmienić lekarza !

• 1

Lekarz miły i uprzejmy, ale niekompetentny. Sama musiałam mu przypominać jakie leki mi przepisał i co powiedział na wcześniejszej wizycie. Strata pieniędzy i żadnych efektów w leczeniu. Zdecydowenie nie polecam.

• 1

kompletne 0 !!!.Kobiety z dala od tego konowała!!!

• 5

najlepszy lekarz! Przeprowadzil i odebral porod mojej ciazy 1 prawidlowo i bez problemowo.lekarz idealny zawsze ma czas na tlumaczenia!BARDZO POLECAM!!!!

• 1

Ten człowiek bawiący się w ginekologa doprowadził mnie do trwałego kalectwa

• 1

Ginekolog niemający pojęcia o właściwym leczeniu .Uwaga kobiety na tego wiecznie eksperymentującego chłopca.

• 1

Brak mu wiedzy i chęci do wykonywania zawodu.Jego diagnozy i leczenie to loteria za którą nie ponosi żadnej odpowiedzialności.Powinien grać w lotto a leczenie pozostawić dla mądrzejszych .Nie polecam i przestrzegam przed tym mądrym inaczej czarodziejem !!!

• 5

Chwalę sobie dr. Wojciechowskiego . Prowadził wzorowo moją I ciążę i teraz przy II także chodzę na wizyty do niego . Rzeczowy ,zawsze ma czas aby wszystko objaśnić ,wesprzeć ,doradzić . Interesuje się tym czy wszystko przebiega dobrze ,pyta ... Opini jest tyle ile pacjentek i to dotyczy każdego lekarza . Ja się nie zawiodłam na nim dlatego polecam ;)

• 5

UWAZAM ZE NAJLEPSZY W MIESCIE!!!!!!! a z pania ordynator to ja bym na ten temat polemizowala....chyba ktos chce najlepsza konkurencje w miescie wyeliminowac....DZIEKUJE PANIE DOKTORZE:)

• 5

Tylko dzięki Niemu teraz żyje!!! Dr Wojciechowski był mi polecany przez wiele osób i ja Go polecam. Najlepszy w Ś-ciu

• 5

poprostu spoko gość.byłam ostatnio u niego pierwszy raz i polecam pana doktora.nie tylko badanie jest wazne ,ale także to ,ze wszytko wytłumaczy na sopkojnie i wysłucha.jest poprostu miły

• 5

Serdecznie polecam tego lekarza każdej kobiecie !!!

• 5

Bardzo miły lekarz ,delikatny mapodejscie do pacjentki od 7 lat chodze to tego lekarza odbierał mi poród naprawde polecam super lekarz

• 5

Dr Wojciechowski jest naprawdę bardzo dobrym i godnym polecenia lekarzem. Wiadomo ze wizyta u lekarza tej specjalności nie jest niczym przyjemnym, ale jeśli udajemy się właśnie to tego doktora, to minimalizujemy sobie wszelkie niedogodności... Dr Wojciechowski jest delikatny w czasie badania, wszystko tłumaczy w zrozumiałym języku, a nie żargonie medycznym, poświęca wystarczająco czasu pacjentce, by zrozumiała co jej dolega i jak będzie przebiegała jej kuracja. Uprzejmy, kompetentny, wzbudzający zaufanie, zdecydowanie polecam wszystkim znajomym! Trzeba też zaznaczyć ze wizyty odbywam u niego w ramach NFZ (więc bezpłatnie) i nigdy nie daje on odczuć, że są to "gorsi" pacjenci niż prywatni...

• 5

Prowadzi moją ciążę.Wszystko tłumaczy i słucha co się do niego mówi. Jest naprawdę uprzejmy i miły.

• 4

w porządku lekarz.Cena za wizytę wyniosła mnie ze wszystkimi badaniami(usg,cytologia)

• 1

Podczas porodu nie zauważył , że mam zielone wody gdyby nie Pani Ordynator, ktora zaczynala rano dyżur niewiem jak by to sie skończyło (Poprostu przyszla i od razu przy badaniu sprawdzila dowy czego dr.Wojciechowski nie zrobil przez całą noc).

• 1

W wyniku ciąży i zaniedbań, złej diagnozy urodziłam wcześniaka przez cc ratujące zycie dziecka, mój syn żyje ale to inni lekarze uratowali mu zycie , nie rozpoznać głębokiej hypotrofii płodu zakażenia, i innych powikłań przy systematycznych kontrolach lekarskich? Miły stosunek do pacjentki i mydlenie oczu przy prowadzeniu ciąży która może okazać się powikłana to za mało.

• 5

wie ktoś może czy w Świnoujściu wykoncywany jest zabieg labioplastyki ? zmniejszania warg sromowych.

• 5

Najlepszy ze wszystkich lekarzy jakich kiedykolwiek poznałam(z różnych dziedzin) Polecam Go wszystkim znajomym. Prowadził moje dwie ciąże. Życzliwy, spokojny, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy. I przede wszystkim Profesjonalista!

• 5

Chodzę do niego prywatnie od 3 lat i nic złego na jego temat nie mogę powiedzieć. Prowadził moją ciąże i następne też pewnie będzie prowadził. Cierpliwie wysłuchuje bzdur wyczytanych w internecie i prostuje fakty :) polecam !!!

• 5

jest naprawde swietnym lekarzem bardzo wstydzilam sie wizyty ale nastepnym razem juz nie bede ma podejscie do pacjentow polecam:)

• 5

zawsze uprzejmy, wszystko tlumaczy, no tylko cena moglaby byc nizsza ;)

• 5

Dla mnie najlepszy lekarz ginekolog w mieście. Bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśnia, pokazuje. Jest bardzo kompetentny. Do tego jest zawsze uśmiechnięty i słucha co sie do niego mówi. Naprawde bardzo polecam

• 5

Cierpliwy, kulturalny, uprzejmy, kiedy już wyczerpał dostępne metody leczenia uczciwie poinformował mnie o tym i polecił zmianę lekarza na bardziej wyspecjalizowanego.

Gdzie przyjmuję

place 11

Bohaterów Września 6
    Świnoujście
    53,90912114,25156910 91 327 05 45

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat