lekarz Jacek Wojciechowski

3,9
3,9

Katarzyna

07.10.2015

Prowadził moją ciążę i odebrał mój porod. Przyjechal do szpitala w niedzielę mimo, ze nie mial dyzuru, nieodpłatnie... Najprawdopodobniej tylko dzieki niemu moje dziecko dzis zyje. Przesympatyczny, kompetentny lekarz, polecam !

31.05.2014

Bardzo fajny lekarz:) Polecam wizytę u niego. Jest kompetentny i miły, moim zdaniem nie ma lepszego ginekologa w Świnoujściu:)

27.04.2013

najlepszy lekarz w miescie;]chodzilam do wielu ale on najlepiej spelnil moje oczekiwania wobec lekarza,potrafi wysluchac.doradzic iw szysko swietnie wytlumaczyc,przez jego poczucie humoru w ogole nie czuc ,ze jest sie u ginekologa;] .naprawde POLECAM

.naprawde POLECAM

21.03.2013

Bardzo miły lekarz, poswieca kazdej pacjentce duzo czasu szczegółowo tłumaczy dolegliwosc, jestem młoda osoba i Pan doktor spełnił moje oczekiwania jest osoba miłą i kompetentną. ZDECYDOWANIE POLECAM.

30.01.2013

Polecam Pana Jacka bardzo dobry lekarz chodze do niego 2 ciaze i jestem zadowolona!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Świnoujście"?

Marek Adam Brzuchalski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska