lekarz Jacek Wróblewski

Hepatolog

Wspaniały lekarz i człowiek . Z chorym pacjętem ma bardzo dobry kontakt objaśniając na czym polega choroba

Prawdziwy specjalista, człowiek z ogromną wiedzą! Podejście do pacjenta wzorowe, kompetentna i fachowa porada. Takich lekarzy powinno się wyróżniać za całokształt. Życzę wszystkim aby spotkali takiego specjalistę jak doktor Wróblewski na swojej drodze jeżeli zajdzie potrzeba! Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

Niesamowity lekarz, człowiek. 7 lat temu leczyłem się u doktora Jacka Wróblewskiego( wirus C), Dzięki jego podejściu nie czułem,że byłem chory, chociaż leczenie było trudne(interferon,rebetol, incivo). Wszystkie wątpliwości bardzo dokładnie wyjaśniał. Dziękuję mu za leczenie, bo gdyby nie on nie byłoby mnie wśród żywych, i to niesamowite poczucie humoru, które sprawiało, że człowiek złe wiadomości przyjmował ze spokojem. Nie wiem skąd te negatywne opinie, chyba te opinie nie są o panu doktorze.

puk puk. Kto tam? Koronawirus :) ..............................................................................................................................................................................................

Zdecydowałam się na zmianę lekarza i dr. Wróblewski pomógł mi błyskawicznie. Nie wyleczył ale pokierował gdzie się udać po pomoc i pomógł w umówieniu wizyty. Nadmienię że inny lekarz latami robił tylko badania, choroba postępowała a ja sluchałam że nic się nie da zrobić. Dr. Wróblewski pokazał że jest szansa. Zdecydowanie polecam!

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz poświęcił swój prywatny czas na udzielenie porady po prostu super

Bardzo dobry specjalista , miły. W sposób komunikatywny , bardzo rzeczowy informuje o chorobie pacjenta .Panuje przyjazna atmosfera na oddziale szpitalnym Zakazno- Obserwacyjnym. Wdzięczna pacjentka z podejrzeniem zakażeniem wątroby wirusem C.

Znakomity lekarz z dużą wiedzą , godny polecenia, sam byłem pacjentem którego skutecznie wyleczył, mogę śmiało powiedzieć że zawdzięczam doktorowi Jackowi Wróblewskiemu życie, mam ogromny szacunek i wdzięczność dla lekarza i człowieka