lekarz Jadwiga Bartoszewicz

2,6
2,7
2,6
2,5

Juz na samym początku musiałam na panią doktor czekać 20 minut w gabinecie. Następnie podczas badania zaczęła oceniać moje usta zwracając się do mnie "dziewczyno". Mało tego pani doktor nie potrafi zaradzić na żaden problem, a przy pierwszej wizyce jako mloda dziewczyna pani doktor powiedziala podczas badania, że "ona wie kiedy boli". Bardzo nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam!!!! Pani doktor leczyła mnie wiecznymi kontrolami (chodziłam oczywiście prywatnie). Za każdym razem miałam złe wyniki cytologii, a Pani doktor tłumacząc ze wiele młodych kobiet ma takie wyniki i to się wraca samoistnie kazała mi chodzić do niej na kontrole co 3 miesiące(wynik to CIN1i za każdym razem wychodził ten sam ). Pani "doktor" tak długo zwlekała z jakimkolwiek leczeniem i drążeniem tematu ze doszło u mnie do silnego stanu przednowotworowego. Oczywiście wykrył to już inny lekarz do którego się udałam. Jestem właśnie przed amputacja części szyjki macicy. Przez niekompetentności pani "doktor" mogłam nabawić się raka. Na szczęście jeszcze w porę zdążyłam udać się do innego lekarza!

Bardzo polecam,pełen profesjonalizm,uprzejmość. O Pani doktor mogę mówić w samych superlatywach. Prowadziła moją ciążę,więc wiem co mówię:) moja córcia ma już 4 lata,a ja wciąż korzystam z usług Pani doktor.

Sześc lat temu byłam w ciązy. Moją ciążę prowadził dr Stuczyński. Wizyty te były prywatne ze względu na to, że nie miałam czasu stać w kolejce na kasę chorych ponieważ pracowałam zawodowo. Aby upewnić się, że z moim maleństwem jest wszystko ok, wziełam jedeń dzień wolnego i wybrałam się na wizytę do Pani Bartoszewicz. Ponieważ to był już 6 miesiąc ciąży lekarka zapytała, czy to moja pierwsza wizyta u lekarza "w odmi9ennym stanie". Powiedziałam prawdę, że moją ciążę prowadzi dr Stuczyński. Wtedy pani Bartoszewicz bardzo się obużyła! Zaczęła wykrzykiwać, że skoro stać mnie na wizyty prywatne, to nie mogę tak blokować innym - biedniejszym kobietom dotępu do wizyt na kasę chorych. Ja jednak nie uważam sie za osobę bogatą! Poza tym, pracowałam zawodowo, składki moje były odprowadzane do ZUS, więc za darmo mnie nie badała! ja też pani doktor mam prawo do leczenia publicznego! A to ze kilka razy byłam na wizytach prywatnych nie czyni mnie milionerką!
Lekarka- żenada! szkoda słów na dr Bartoszewicz!

Całą ciąże chodziłam do Pani doktor i uważałam,że to świetny lekarz do momentu porodu. Poród odbył się miesiąc przed czasem w innym szpitalu niż w Brodnicy, lekarz odbierający poród nie mógł się nadziwić, że nie miałam przeprowadzonych odpowiednich badań w czasie ciąży!! Teraz przy drugiej ciąży (prowadzi inny lekarz) okazało się że mam cukrzycę,porównując badania z pierwszej ciąży też prawdopodobnie miałam cukrzycę ale Pani doktor to zbagatelizowała czego skutkiem mógł być przedwczesny poród oraz wady u dziecka. Szczerze nie polecam Pani doktor!!!!!

Do Pani Doktor chodziłam tylko i wyłącznie na kasę chorych, prowadziła moje dwie ciąże jestem bardzo zadowolona z jej opieki medycznej. Potrafi rozmawiać z pacjentkami, polecam tego lekarza wszystkim znajomym.

polecam tego lekarza ze względu ze to był moj 1 raz a czułam sie komfortowo i spełniona

nie polecam tego lekarza chodziłam będąc w ciązy i nie pojde nigdy więcej

nie polecam tego lekarza chodziłam będąc w ciązy i nie pojde nigdy więcej

Pani doktor była bardzo miła i sama zaoferowała mi wizyty na kase chorych ;) Bardzo jestem zadowolona.

polecam dr Bartoszewicz jestem z niej bardzo zadowolona przyjmuje u nas w Biskupcu pom.