lekarz Jadwiga Drachal-Środa

2,8
3,3

sigi

18.02.2015

Bardzo dobry lekarz,kompetentna i rzeczowa,nie mam żadnych zastrzeżeń polecam.nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami zamieszczonymi powyżej.

11.03.2013

Wyjątkowo nieuprzejma osoba. Od lekarza wymaga się właściwego podejścia do chorego, a ta pani jest niemiła i lekceważąca pacjenta. Jeśli nie jest w stanie postawić diagnozy wręcz twierdzi, że pacjent "wymyśla". Zdecydowanie odradzam!

18.12.2012

Pierwszy lekarz, który nie odprawił mnie z tzw. kwitkiem tylko naprawdę sumiennie i odpowiedzialnie zajal sie moim problemem. Wszystko dokładnie tłumaczy i informauje o wszystkich nieprawidłowościach i poprawach. Pani doktor jest przy tym miła i serdeczna. Polecam wszystkim, którzy szukaja naprawde dobrego i wartosciowego reumatologa

09.11.2012

Zapisuje drogie lekarstwa na 100% płatną receptę, mimo iż z badań wynika - co potwierdził inny specjalista - że są niepotrzebne. Poza tym niemiła, niesympatyczna, brak czasu dla pacjentów - zdecydowanie odradzam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Radom"?

Staszica 22/6
NZOZ Przychodnia Rehabilitacyjna Medikar
Sielecka 22

Moniuszki 2b lok. 4
Radom

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego - ambulatoryjna opieka specjalistyczna Poradnia Chorób Piersi
ulica Lekarska 4
M. Skłodowskiej 7 A/19