lekarz Jadwiga Feliks

Dermatolog

Jest dokladnie tak jak w powyższych opiniach! Masa badań, by ustalic przyczynę choroby co bardzo rzadko sie zdarza. Z czystym sumieniem polecam:)

Wspaniły lekarz wielka wiedza, 0dla którego pacjent jest kimś ważnym a nie złem koniecznym, którego trzeba przyjąć na NFZ. Gorąco polecam.

Czy to ta sama pani doktor, która pracuje w Katowicach w przychodni MSW, na Kilińskiego? Jeśli tak, to jest to wyjątkowy lekarz, który nie daje tylko recepty, ale próbuje zdiagnozować chorobę, zleca szczegółowe badania, potrafi poświęcić swój czas, nie zawaha się w trudnej sytuacji skierować na konsultacje do innej placówki. Gorąco polecam.

Polecam tą pania doktor!Niezwykle miła kompetentna, poswięciła mi nie 3 minuty tylko najpierw zrobiła wywiad, nastepnie zleciła masę badań w celu wykrycia przyczyny.Zaznaczam żę to wizyta pubnliczna i badania rózwniez na NFZ!!Jestem w szoku bo myslalam ze takich lekarzy już nie ma.!!!

Jestem zachwycona wizytą!Pierwszy lekarz,który na powitanie nie wciskał mi tony antybiotyków tylko zaczął od podstawowych badań w celu wykrycia źródła dolegliwości.Trzeba zaznaczyć,że była to wizyta publiczna!!! i o skierowanie na badania nie trzeba było błagać.Dopiero mając wyniki w garści lekarz podjął odpowiednie kroki.Szkoda,że takich lekarzy jest już garstka.miałam fuksa:-).

Polecam gorąco.Profesjonalne podejście do pacjenta.Pani doktor tłumaczy chorobę ustala profilaktykę i jest bardzo kompetentną osobą.