lekarz Jadwiga Hołojda

3,3
3,3

Małgorzata

16.02.2014

. Pani doktor Jadwiga Hołojda jest wspaniałym i oddanym hematologiem. Traktuje pacjentów z całkowitym poświęceniem. Osobiście zawdzięczam pani dr. to że w tej chwili żyję, jej szybkiej reakcji i profesjonalizmowi. Małgorzata Buraczyńska.

18.05.2012

Pani Hołojda podchodzi do pacjenta raczej lajtowo i niespecjalnie przejmuje się nim. Wybrałem ją tylko dlatego, że nie ma innych specjalistów w Legnicy. Teraz wiem, że lepiej pofatygować się do Wrocławia niż wydać 100 zł za poradę diabła wartą.

marina doroszkiewicz

19.04.2012

Pani doktor wzbudza zaufanie, interesuje się stanem pacjenta kompleksowo, a nie tylko jego problemem hematologicznym, potrafi wszystko wyjaśnić i znajduje czas, aby to zrobić.Podejmuje przemyślane decyzje, nie działa pochopnie. Ze wszech miar godna polecenia.

07.06.2011

Pani doktor sprawiająca wrażenie wiecznie znudzonej,mało komunikatywna.Na pytania reaguje tak jakbym pytał się piętnasty raz-a nie pierwszy.Mam wrażenie że nie wie co mi jest i chce się pozbyć problemu więc muszę się wybrać do innego hematologa i mam żal,że tak się traktuje pacjenta który szuka pomocy...

09.03.2011

lekarz kompetentny, natomiast w żaden sposób nie umie przekazać pacjentowi informacji.Mówi mało,wiecznie jest znudzona, nie lubiałem jeździć do niej!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Hematolog Legnica"?

None
Galaktyczna 2/4
Legnica

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7

Dworcowa 7 lok. 11