lekarz Jadwiga Iwańska

Laryngolog dziecięcy

Nie polecam. Jechaliśmy 4h bo pani podobno jest specjalistką od dzieci, tak usłyszałam w recepcji. Podejście do dzieci i sposób rozmowy z rodzicem rodem z PRL, następnie pani zleciła badanie, po badaniu stwierdziła ze nie podoba jej się jeden odczyt i powinnismy skonsultować z audiologiem. Po umówieniu wizyty do audiologa Pani już nie było… mimo ze pytałam czy mogę wrócić. Zero omówienia problemu, informacji co mamy robić dalej…

Niestety, nie polecam. 3 wizyty z niemowlakiem, na każdej z nich usłyszałam co innego. Pani dr dała nam skierowanie na inhalacje metodą, z którą 5-latki mają problem a mój syn ma 10 miesięcy. Chcąc umówić się na zabiegi zostałam uświadomiona, że u takich maluszków nie stosuje się takiej metody, pani dr powinna o tym wiedzieć i zastosować inne leczenie. Straciłam tylko czas i nerwy, a dziecko chodzi z płynem w uchu. Bardzo mi przykro. Tragedia!

Nie polecam. Pani doktor spóźniała się ponad godzinę.Po dwóch godzinach czekania nie dowiedziałam się niczego.Nie zadawała żadnych pytań i nie słuchała co mam do powiedzenia.Kompletny brak kontaktu z Panią doktor.

szczerze polecam panią doktor, wyjątkowe podejście do dzieci, zabieg usunięcia migdałka bez żadnych powikłań

Polecam Panią doktor. Doswiadczenie, kompetencja, zainteresowanie pacjentem. To był mój bardzo dobry wybór.

Nie polecam. Na wizytę refundowaną przez NFZ czeka się kilka miesięcy, po czym przed wizytą czeka się kilka godzin w poczekalni żeby na 3 minuty wejść do gabinetu i niczego się nie dowiedzieć. Dziecko miało płyn w uszach (wcześniej robiliśmy badanie) a pani doktor zleciła płukanie uszu i zaprosiła na następną wizytę bo na tej nic nie mogła stwierdzić z powodu woskowiny w uszkach. Nie dostaliśmy żadnych zaleceń ani leków. Polecam dla osób, które mają dużo czasu i nie oczekują od lekarza żadnej porady...

pani doktor kompetentna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, miała świetny kontakt z moją 3 letnią córeczką, skutecznie wyleczyła chorobę dziecka, polecam :)

Pani doktor to wspaniała osoba ciepła serdeczna niezwykle zaangażowana w swoją prace przeprowadzała zabieg mojemu dziecku i jestem bardzo zadowolona prawdziwy lekarz z prawdziwego zdarzenia godny zaufania i polecenia!!!

Pani doktor to osoba niezwykle kompetentna, godna polecenia!

Pani doktor to osoba niezwykle kompetentna, godna polecenia!

Pani doktor bardzo miła, wytłumaczyła mi wszystko i udzielała odpowiedzi na każde pytanie. Polecam w 100%

Polecam w 100%